Kanoe.cz

CeskyPohar2019 slalom ban kanoecz 01B

  • Kanoisté Jáně a Hošková mají v nominaci salomářů dvě vítězství

    Hradilek Veltrusy

    Veltrusy - Kanoisté Michal Jáně a Kateřina Hošková mají jako jediní dvě vítězství v polovině domácí nominace do reprezentace vodních slalomářů. Jistotu účast při závodech mistrovství Evropy, Světových pohárů a mistrovství světa tak mohou získat už příští týden v sobotu, kdy je na programu třetí díl nominačních bojů na Trnávce. Jedna z nejdůležitějších částí sezony skončí na stejném kanálu příští týden v neděli, kdy bude známa konečná nominace.

  • Český pohár 2015 - Veltrusy, online výsledky

  • Hilgertová pokračuje, reprezentovat může osmadvacátou sezonu. Prskavec už má jistotu

    Prskavec K1mNadcházející dva víkendy budou rozhodující pro české vodní slalomáře. Ve Veltrusích a na Trnávce se rozpoutají klíčové boje o tři nominační místa v každé kategorii s výjimkou kajakářů, kde má jistou účast Jiří Prskavec. Do nominace vstoupí i sedmačtyřicetiletá kajakářka Štěpánka Hilgertová, která nechyběla v reprezentaci od roku 1988 a může tak zažít v týmu osmadvacátou sezonu v řadě. 

  • Větrovský s Matějkou na MSJ v Brazílii obhajovali titul, domů si povezou stříbro

    C2 Vetrovsky MatejkaDeblkanoisté Michael Matějka a Jan Větrovský platili od začátku Mistrovství světa juniorů ve vodním slalomu v brazilském Foz d'Iguacu za hlavní favority. Titul z minulého roku neobhájili, přesto si domů povezou stříbrnou medaili. S osmi trestnými vteřinami nestačili jen na francouzskou posádku.

  • Kajakář Jiří Prskavec je podruhé mistrem světa do 23 let!

    Prskavec K1mPoprvé se vodnímu slalomáři Jiřímu Prskavcovi stalo, že ve finále mistrovství světa jel jako poslední. Svojí roli favorita ale zvládnul a v Brazílii se stal podruhé v kariéře světovým šampionem do 23 let. Z šampionátu své věkové kategorie už má kompletní sbírku a ve dvaadvaceti letech má šanci, že mezi kajakáři vyhraje i za rok, potřetí za sebou. Bronzovou medaili mezi juniory na singlkanoi získal Václav Chaloupka.

  • Mistrovství světa Brazílie 2015 - Team

    Video - představení reprezentačního týmu jednotlivých kategorií od Pavla Foukala. Plus samozřejmě něco navíc...

  • Krokodýl rozbil turbínu, mladí slalomáři měli na MS v Brazílii volno

    Martin Riha

    Krokodýl v turbíně a výlety místo trénování. Tak vypadaly první dny soustředění českých vodních slalomářů před mistrovstvím světa juniorů a závodníků do 23 let v Brazílii. Šampionát se koná už za týden a reprezentace celý minulý týden trénovala jen na rovné vodě. Důvodem byl třímetrový krokodýl uvězněný v turbínách umělé slalomové dráhy.

  • Vodní slalomáři testují formu a startuje předprodej vstupenek na SP v Troji 2015

    WorldCup2015 TicketPro 180x180pxSvětový pohár ve vodním slalomu se i letos vrátí na umělou slalomovou dráhu v Praze – Troji. Od 19. do 21. června bude vodácká elita bojovat nejen o cenné body do celkového bodování, ale začíná se i boj o olympijské místenky. Sportovní fanoušci budou mít možnost na živo vidět a povzbudit české hvězdy jako Štěpánku Hilgertovou, Vavřince Hradilka, i úřadujícího mistra Evropy Jiřího Prskavce. Vstupenky na Světový pohár ve vodním slalomu budou již od 1. dubna v prodeji.

  • Australian Open 2015

    07 2015 AusOpenEvent ResultsHeaderLogo 3S nástupem opravdové zimy začíná pro vodní slalomáře období, které se většina snaží přečkat ve vzdálených destinacích, kde jsou podmínky pro trénink na vodě daleko příjemnější. Většina závodníků z ČR volí již osvědčené místo v Spojených Arabských Emirátech, ale skupina Jiřího Prskavce se společně se Standou Ježkem vydala na opačnou polokouli. Cílem trasy bylo malé město Penrith ležící nedaleko Sydney.

  • Hradilek na Zélandu, Přindiš na lyžích aneb kde se připravují vodní slalomáři a kanoisti

    Ve čtvrtek 15. ledna v Bea centru a v pátek 16. ledna v Slovanském domě se budou v Olomouci udělovat ceny pro nejlepší kanoisty uplynulého roku.
    Nejúspěšnější vodní slalomáři se už teď různě připravují na letní sezonu a o svých novinkách prozradili více Jiří Prskavec, Štěpánka Hilgertová, Vavřinec Hradilek, Vít Přindiš, Kateřina Kudějová nebo Stanislav Ježek a také trenér, čerstvě trojnásobný tatínek Ondřej Štěpánek.

  • Kalendář závodů ČSKDV

    Kalendář závodů ČSKDV, rok 2019

    závoddatumvýsledkystav
     
    Sjezdy na Svitavě Kanoe Klub Spoj Brno
        rozpis rozpis
    1Sjezd na Svitavě - krajský přebor16.03.2019xls   pdf   xlsschváleno
    18.03.19 15:21
    2Sjezd na Svitavě - přebor Brna16.03.2019xls   pdf   xlsschváleno
    18.03.19 15:21
    Sjezdy v Hanušovicích Vodní sporty Desná
        rozpis rozpis
    3Sjezd v Hanušovicích23.03.2019xls   pdf   xlsschváleno
    24.03.19 09:07
    4Sjezd v Hanušovicích23.03.2019xls   pdf   xlsschváleno
    24.03.19 09:07
    5Sjezd v Hanušovicích24.03.2019xls   pdf   xlsschváleno
    24.03.19 20:15
    6Sjezd v Hanušovicích24.03.2019xls   pdf   xlsschváleno
    24.03.19 20:15
    Sjezdy na Sázavě TJ Bohemians Praha
        rozpis rozpis
    7Sjezd na Sázavě30.03.2019xls   pdf   xlsschváleno
    31.03.19 22:08
    8Sjezd na Sázavě30.03.2019xls   pdf   xlsschváleno
    31.03.19 22:08
    9Sjezd na Sázavě31.03.2019xls   pdf   xlsschváleno
    31.03.19 22:08
    10Sjezd na Sázavě31.03.2019xls   pdf   xlsschváleno
    31.03.19 22:08
    Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
        rozpis rozpis
    11Sjezd na Chrudimce04.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
    17.04.19 09:21
    Jarní slalomy v Českém Vrbném SK VS Č. Budějovice
        rozpis rozpis
    16Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať06.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
    17.04.19 10:31
    17Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať06.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
    17.04.19 10:32
    18Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať07.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
    17.04.19 17:01
    19Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať07.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
    17.04.19 10:32
    Jarní sjezdy na Lužnici TJ Jiskra Bechyně
        rozpis rozpis
    12Jarní sjezd na Lužnici06.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
    17.04.19 09:41
    13Jarní sjezd na Lužnici06.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
    17.04.19 09:41
    14Jarní sjezd na Lužnici07.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
    17.04.19 09:41
    15Jarní sjezd na Lužnici07.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
    17.04.19 09:41
    Sjezdy v Hanušovicích Vodní sporty Desná
        rozpis rozpis
    20Dolnostudénské sjezdy06.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
    17.04.19 11:03
    21Dolnostudénské sjezdy06.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
    17.04.19 11:03
    22Dolnostudénské sjezdy07.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
    17.04.19 11:03
    23Dolnostudénské sjezdy07.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
    17.04.19 11:03
    1. a 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě KK Opava
        rozpis rozpis
    241.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě13.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
    17.04.19 11:34
    252. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě14.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
    17.04.19 11:34
    Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
        rozpis rozpis
    26Sjezd na Chrudimce18.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
    03.05.19 07:57
    1. a 2. Český pohár v klasickém sjezdu TJ Bohemians Praha
        rozpis rozpis
    271. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici20.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
    22.04.19 07:27
    282.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici21.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
    22.04.19 07:27
    3. a 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23, veteránů a družstev na Čeňkově Pile TJ Loko Plzeň
        rozpis rozpis
    353. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile27.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
    29.04.19 07:37
    36Mistrovství ČR družstev v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile27.04.2019xls   pdf   schváleno
    29.04.19 07:49
    374. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile28.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
    29.04.19 07:37
    Slalomy v Zábřehu Vodní sporty Zábřeh
        rozpis rozpis
    33Slalom v Zábřehu27.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
    29.04.19 08:11
    34Slalom v Zábřehu28.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
    29.04.19 08:11
    Stružnická peřej SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
        rozpis rozpis
    3840. ročník Stružnická peřej27.04.2019Závod zrušen:malá účast, málo vody
    3940. ročník Stružnická peřej28.04.2019Závod zrušen:malá účast, málo vody
    55. ročník Trutnovských slalomů + 1.Český pohár veteránů Loko Trutnov
        rozpis rozpis
    3155. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů27.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
    30.04.19 14:58
    3255. ročník Trutnovského slalomu28.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
    30.04.19 14:58
    Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
        rozpis rozpis
    40Sjezd na Chrudimce02.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
    03.06.19 14:49
    50. ročník Slalomů o štít města Tábora + 2.ČP veteránů + KP Jihočeského kraje VS Tábor
        rozpis rozpis
    4550. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje04.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
    06.05.19 21:43
    4650. ročník Slalomu o štít města Tábora05.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
    06.05.19 21:44
    1. a 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závody TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
        rozpis rozpis
    471. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod04.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
    06.05.19 07:25
    482. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod05.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
    06.05.19 07:25
    Sjezdy a sprinty ve Dvoře Králové TJ Dvůr Králové
        rozpis rozpis
    41Sprint ve Dvoře Králové04.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
    06.05.19 22:00
    42Sprint ve Dvoře Králové04.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
    06.05.19 22:00
    43Sjezd ve Dvoře Králové05.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
    06.05.19 22:00
    44Sjezd ve Dvoře Králové05.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
    06.05.19 22:00
    3. a 4 Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závody Univerzitní sportovní klub Praha
        rozpis rozpis
    523. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod11.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
    12.05.19 22:45
    534. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod12.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
    12.05.19 22:45
    Slalomy "O pracku krumlovského medvěda" SK Vltava Č. Krumlov z.s.
        rozpis rozpis
    56Slalom "O pracku krumlovského medvěda"11.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
    13.05.19 10:38
    57Slalom "O pracku krumlovského medvěda"12.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
    13.05.19 10:38
    Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje SK Vltava Č. Krumlov z.s.
        rozpis rozpis
    51Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje11.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
    12.05.19 23:04
    Slalomy na Paraplíčku TJ Klub kanoistiky Železný Brod
        rozpis rozpis
    49Slalom na Paraplíčku11.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
    13.05.19 11:03
    50Slalom na Paraplíčku12.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
    13.05.19 11:03
    Slalomy v Ostravě VK Tzunami Ostrava
        rozpis rozpis
    54Slalom v Ostravě11.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
    13.05.19 14:58
    55Slalom v Ostravě12.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
    13.05.19 14:58
    Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje UP Olomouc
        rozpis rozpis
    58Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje15.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
    15.05.19 20:55
    Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
        rozpis rozpis
    59Sjezd na Chrudimce16.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
    03.06.19 14:56
    1. a 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Klub Kanoistika Roudnice n.L.
        rozpis rozpis
    601. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.18.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
    19.05.19 08:59
    612. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.19.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
    19.05.19 20:11
    Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje UP Olomouc
        rozpis rozpis
    62Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje22.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
    23.05.19 12:11
    Slalomy v Sušici Klub vodních sportů Sušice z.s.
        rozpis rozpis
    63Slalom v Sušici25.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
    28.05.19 15:22
    64Slalom v Sušici26.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
    29.05.19 22:33
    5. a 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 + boat cross TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
        rozpis rozpis
    655. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech25.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
    27.05.19 07:21
    66Boat cross25.05.2019Závod zrušen:neoficielní závod
    676. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U2326.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
    27.05.19 07:21
    Slalomy v Kroměříži VK Kroměříž
        rozpis rozpis
    70Slalom v Kroměříži01.06.2019xls   pdf   xlsschváleno
    03.06.19 21:56
    71Slalom v Kroměříži02.06.2019xls   pdf   xlsschváleno
    03.06.19 21:56
    XXXIV. ročník Křivoklátských slalomů + 3. Český pohár veteránů KK Rakovník
        rozpis rozpis
    68XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů01.06.2019xls   pdf   xlsschváleno
    02.06.19 20:52
    69XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu02.06.2019xls   pdf   xlsschváleno
    02.06.19 20:52
    Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
        rozpis rozpis
    72Sjezd na Chrudimce06.06.2019   
    3. a 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši UP Olomouc
        rozpis rozpis
    733. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši08.06.2019xls   pdf   xlsschváleno
    16.06.19 18:25
    744. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši09.06.2019xls   pdf   xlsschváleno
    16.06.19 18:25
    3. a 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě KK Rakovník
        rozpis rozpis
    753. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě15.06.2019xls   pdf   xlsschváleno
    16.06.19 21:18
    764. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě16.06.2019xls   pdf   xlsschváleno
    16.06.19 21:18
    Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
        rozpis rozpis
    77Sjezd na Chrudimce20.06.2019   
    MČR dorostu a žáků ve sjezdu na Berounce + 1. a 2. ČPž + veřejný sjezd TJ Bohemians Praha
        rozpis rozpis
    78MČR dorostu družstev ve sjezdu na Berounce22.06.2019   
    79MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd22.06.2019   
    80MČR žáků družstev ve sjezdu na Berounce23.06.2019   
    81MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod23.06.2019   
    Slalomy a sjezd ve Vysokém Mýtě SKK Vysoké Mýto
        rozpis rozpis
    82Sjezd ve Vysokém Mýtě29.06.2019   
    83Slalom ve Vysokém Mýtě29.06.2019   
    84Slalom ve Vysokém Mýtě30.06.2019   
    Slalomy ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů Otava Strakonice
        rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 25.06.2019 23:59:59
    87Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů29.06.2019   
    88Slalom ve Strakonicích30.06.2019   
    Slalomy v Dolních Kounicích TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
        rozpis rozpis
    85Slalom v Dolních Kounicích29.06.2019   
    86Slalom v Dolních Kounicích30.06.2019   
    Slalomy v Kadani + Český pohár předžáků TJ DNT VS Kadaň
        rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 03.07.2019 23:59:59
    89Slalom v Kadani + Český pohár předžáků06.07.2019   
    90Slalom v Kadani + Český pohár předžáků07.07.2019   
    Letní slalomy v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů SK VS Č. Budějovice
        rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 09.07.2019 23:59:59
    91Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů13.07.2019   
    92Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné14.07.2019   
    Pardubické slalomy na voleji TJ Syntesia Pardubice
        rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 18.07.2019 12:00:59
    93Pardubický slalom na voleji20.07.2019   
    94Pardubický slalom na voleji21.07.2019   
    Slalomy v Brně Kanoe Klub Spoj Brno
        rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 19.07.2019 23:59:59
    95Slalom - přebor Brna27.07.2019   
    96Slalom přebor Jm kraje28.07.2019   
    Sjezdy a sprinty v Třebechovicích SK Třebechovice
        rozpis rozpis
    97Sjezd v Třebechovicích27.07.2019   
    98Sprint v Třebechovicích27.07.2019   
    99Sjezd v Třebechovicích28.07.2019   
    100Sprint v Třebechovicích28.07.2019   
    WRR + ECA CUP Trója Univerzitní sportovní klub Praha
        rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 18.07.2019 23:59:59
    105World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja03.08.2019-04.08.2019   
    Slalomy pod Borskou přehradou TJ Loko Plzeň
        rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 29.07.2019 23:59:59
    101Slalom pod Borskou přehradou03.08.2019   
    102Slalom pod Borskou přehradou04.08.2019   
    Slalomy ve Veselí n.M. SK Veselí nad Moravou
        rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 29.07.2019 23:59:59
    103Slalom ve Veselí n.M.03.08.2019   
    104Slalom ve Veselí n.M.04.08.2019   
    Slalomy O štít města Benátek + MČR veteránů + 6. Český pohár veteránů SK VS Karbo Benátky
        rozpis rozpis
    106Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů10.08.2019   
    107Slalom O štít města Benáte + 6. Český pohár veteránů11.08.2019   
    Slalomy ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
        rozpis rozpis
    108Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka17.08.2019   
    109Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka18.08.2019   
    7. a 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR + MČR veteránů + MČR družstev + 1 x ECA CUP individuál + 2 x ECA CUP teens + 3. a 4. ČPž ve sjezdu a sprintu TJ Syntesia Pardubice
        rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 14.08.2019 23:59:59
    1103. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens17.08.2019   
    1117. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP17.08.2019   
    112Mistrovství ČR ve sprintu družstev v Českém Vrbném17.08.2019   
    1134. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens18.08.2019   
    1148. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR18.08.2019   
    5. a 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 + MČR družstev SK VS Č. Budějovice
        rozpis rozpis
    115Mistrovství ČR ve slalomu družstev na Lipně23.08.2019   
    1165. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR24.08.2019   
    1176. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U2325.08.2019   
    9. a 10. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR v klasickém sjezdu SK Vltava Č. Krumlov z.s.
        rozpis rozpis
    1189. Český pohár ve sprintu na Lipně24.08.2019   
    11910. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR25.08.2019   
    Mistrovství ČR žáků ve slalomu a sprintu v Brandýse n.L. KK Brandýs nad Labem
        rozpis rozpis
    120Mistrovství ČR družstev žáků ve slalomu v Brandýse n.L.31.08.2019   
    121Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L.31.08.2019   
    122Mistrovství ČR družstev žáků ve sprintu v Brandýse n.L.01.09.2019   
    123Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L.01.09.2019   
    Světový pohár ve slalomu v Troji Univerzitní sportovní klub Praha
        rozpis rozpis
    1252019 ICF Světový pohár ve vodním slalomu, Mistrovství světa v extrem slalomu, Praha-Troja07.09.2019-08.09.2019   
    Východočeský vodácký maraton TJ Syntesia Pardubice
        rozpis rozpis
    124Východočeský vodácký maraton07.09.2019   
    Mistrovství ČR dorostu ve slalomu a sprintu v Českém Vrbném SK VS Č. Budějovice
        rozpis rozpis
    126Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném14.09.2019   
    127Mistrovství ČR družstev dorostu ve slalomu v Českém Vrbném14.09.2019   
    128Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném15.09.2019   
    129Mistrovství ČR družstev dorostu ve sprintu v Českém Vrbném15.09.2019   
    5. a 6. Národní kontrolní závod v Troji Univerzitní sportovní klub Praha
        rozpis rozpis
    1305. Národní kontrolní závod v Troji21.09.2019   
    1316. Národní kontrolní závod v Troji22.09.2019   
    Hanácké slalomy UP Olomouc
        rozpis rozpis
    132Hanácký slalom28.09.2019   
    133Hanácký slalom29.09.2019   
    Slalomy v Třebechovicích SK Třebechovice
        rozpis rozpis
    136Slalom v Třebechovicích28.09.2019   
    137Slalom v Třebechovicích29.09.2019   
    Podřipské slalomy Klub Kanoistika Roudnice n.L.
        rozpis rozpis
    134Podřipský slalom28.09.2019   
    135Podřipský slalom29.09.2019   
    Klatovské slalomy ve Strakonicích Kanoistický klub Klatovy z.s.
        rozpis rozpis
    138Klatovský slalom ve Strakonicích05.10.2019   
    139Klatovský slalom ve Strakonicích06.10.2019   
    BOBR CUP TJ Vodní Sporty Litovel
        rozpis rozpis
    140BOBR CUP05.10.2019   
    Krumlovský maraton BS Vlašim
        rozpis rozpis
    141Krumlovský maraton12.10.2019   
    Podzimní sjezdy na Lužnici TJ Jiskra Bechyně
        rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 15.10.2019 23:59:59
    142Podzimní sjezd na Lužnici19.10.2019   
    143Podzimní sjezd na Lužnici19.10.2019   

Sport podporuje

logo Praha 100px

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Sledujte, kdo vede!

Generální partner logo Skupina ČEZ 

Hlavní partneři

logo AutoTreidlogo Litovellogo Galasportlogo OPTREALlogo GRM      

Partneři

logo HIKOlogo PlantInspektaO
Mediální partneři
logo Ceska Televizelogo Media Bohemia
 

ČP ČEZ 2019

YouTube Live video

Fotogalerie

1. ČP Skupiny ČEZ
- výsledky
- videa z jízd

2. ČP Skupiny ČEZ
- výsledky
- videa z jízd
- ČT Sport - čt 9.5. 13:30

3. ČP Skupiny ČEZ
- výsledky
- videa z jízd

4. ČP Skupiny ČEZ
- výsledky
- videa z jízd
- ČT Sport - čt 16.5 13:20

5. ČP Skupiny ČEZ + MČR
- výsledky
- videa z jízd
- ČT Sport přímý přenos

6. ČP Skupiny ČEZ
- výsledky
- videa z jízd
- ČT Sport reportáž

 

ČP ČEZ 2018

ČP ČEZ 2017

YouTube Live video

Fotogalerie

1. ČP Skupiny ČEZ
- výsledky
- videa z jízd

2. ČP Skupiny ČEZ
- výsledky
- videa z jízd
- highlights

3. ČP Skupiny ČEZ
- výsledky
- videa z jízd

4. ČP Skupiny ČEZ
- výsledky
- videa z jízd
- highlights

5. ČP Skupiny ČEZ
- výsledky
- videa z jízd

6. ČP Skupiny ČEZ + MČR
- výsledky
- videa z jízd
- highlights

7. ČP Skupiny ČEZ
- výsledky
- videa z jízd

8. ČP Skupiny ČEZ
- výsledky
- videa z jízd
- highlights

 

Nominace
- RD A slalom
-
RDJ slalom

 

 

 

Facebook ČSK DV