Kanoe.cz

Výsledky ČSKDV

Archiv výsledků Českého svazu kanoistů sekce divoká voda.
Připomínky či jakékoliv historické materiály prosím posílejte na email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

zobrazit dokumenty ČSKDV, rok 2014        mapa tratí

Výsledky závodů ČSKDV, rok 2014

závoddatumvýsledky
 
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
1Sjezd na Chrudimce27.03.2014pdf   
Sjezdy na Svitavě Kanoe Klub Spoj Brno
2Sjezd na Svitavě29.03.2014pdf   
3Sjezd na Svitavě29.03.2014pdf   
Sjezdy v Krhanicích Technika Praha
Akce byla zrušena: zrušeno pro nedostatek vody
4Sjezd v Krhanicích05.04.2014  
5Sjezd v Krhanicích05.04.2014  
6Sjezd v Krhanicích06.04.2014  
7Sjezd v Krhanicích06.04.2014  
Stružnická peřej Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa
12Stružnická peřej12.04.2014pdf   
13Stružnická peřej13.04.2014pdf   
Jarní sjezdy na Lužnici TJ Jiskra Bechyně
14Jarní sjezd na Lužnici12.04.2014pdf   
15Jarní sjezd na Lužnici12.04.2014pdf   
16Jarní sjezd na Lužnici13.04.2014pdf   
17Jarní sjezd na Lužnici13.04.2014pdf   
Sjezdy v Hanušovicích Vodní sporty Desná
8Sjezd v Hanušovicích12.04.2014pdf   
9Sjezd v Hanušovicích12.04.2014pdf   
10Sjezd v Hanušovicích13.04.2014pdf   
11Sjezd v Hanušovicích13.04.2014pdf   
USD Opava - slalomy a sprinty KK Opava
Akce byla zrušena: zrušeno pro malý zájem
19Slalom v Opavě19.04.2014  
20Sprint v Opavě19.04.2014  
21Slalom v Opavě20.04.2014  
22Sprint v Opavě20.04.2014  
Trutnovské slalomy + MČR veteránů Loko Trutnov
23Trutnovský slalom 19.04.2014pdf   
24Trutnovský slalom + MČR veteránů20.04.2014pdf   
Trutnovský sjezd + MČR veteránů Loko Trutnov
18Trutnovský sjezd + MČR veteránů19.04.2014pdf   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
25Sjezd na Chrudimce24.04.2014pdf   
1. a 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici +MČR U23 Bohemians Praha
281. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U2326.04.2014pdf   
292. Český pohár ve sjezdu na Kamenici27.04.2014pdf   
Slalomy na Kamenici Delfín Jablonec
26Slalom na Paraplíčku26.04.2014pdf   
27Slalom na Paraplíčku27.04.2014pdf   
Jarní slalomy v Českém Vrbném SK VS Č. Budějovice
30Jarní slalom v Českém Vrbném03.05.2014pdf   
31Jarní slalom v Českém Vrbném03.05.2014pdf   
32Jarní slalom v Českém Vrbném04.05.2014pdf   
33Jarní slalom v Českém Vrbném04.05.2014pdf   
3. a 4. ČP ve sjezdu v Postřelmově + MČR dužstev v dlouhém sjezdu TJ Vodní Sporty Litovel
343. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově03.05.2014pdf   
35MČR družstev v dlouhém sjezdu03.05.2014pdf   
364. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově 04.05.2014pdf   
Slalomy v Táboře VS Tábor
43O štít města Tábora + KP10.05.2014pdf   
44O štít města Tábora11.05.2014pdf   
Slalomy a sprinty v Kroměříži VK Kroměříž
37Kroměřížský slalom10.05.2014pdf   
38Kroměřížský sprint10.05.2014pdf   
39Kroměřížský slalom11.05.2014pdf   
40Kroměřížský sprint11.05.2014pdf   
1. a 2. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závody USK Praha
411. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod10.05.2014pdf   
422. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod11.05.2014pdf   
Slalom a sprint v Olomouci + KP UP Olomouc
45Slalom v Olomouci + KP14.05.2014pdf   
46Sprint v Olomouci + KP14.05.2014pdf   
3. a 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závody SK Žižkov
473. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod17.05.2014pdf   
484. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod18.05.2014pdf   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
49Sjezd na Chrudimce22.05.2014pdf   
5. a 6. Český pohár ve sjezdu ve Veltrusech Bohemians Praha
505. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech24.05.2014pdf   
516. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech25.05.2014pdf   
Sušické slalomy TJ KVS Sušice
56Slalom v Sušici24.05.2014pdf   
57Slalom v Sušici25.05.2014pdf   
Slalomy a sprinty v Zábřehu Vodní sporty Zábřeh
52Slalom v Zábřehu24.05.2014pdf   
53Sprint v Zábřehu24.05.2014pdf   
54Slalom v Zábřehu25.05.2014pdf   
55Sprint v Zábřehu25.05.2014pdf   
1. a 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném SK VS Č. Budějovice
581. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném31.05.2014pdf   
592. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném01.06.2014pdf   
Sjezdy v Českém Krumlově + MČR dorostu SK Vltava Č. Krumlov
60MČR dorostu družstev ve sjezdu07.06.2014pdf   
61MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu07.06.2014pdf   
62Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje 08.06.2014pdf   
Křivoklátské slalomy KK Rakovník
63Křivoklátský slalom07.06.2014pdf   
64Křivoklátský slalom08.06.2014pdf   
3. a 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
673. Národní kontrolní závod ve Veltrusech14.06.2014xls     
684. Národní kontrolní závod ve Veltrusech15.06.2014xls     
Slalomy v Ostravě Tzunami Ostrava
65Slalom v Ostravě14.06.2014xls     
66Slalom v Ostravě15.06.2014xls     
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
69Sjezd na Chrudimce19.06.2014xls     
Světový pohár ve slalomu v Troji USK Praha
702014 ICF Světový pohár ve slalomu, Praha20.06.2014-22.06.2014pdf   
Slalomy ve Veselí n.M. + 1. a 2. ČP žáků SK Veselí nad Moravou
77Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků28.06.2014xls     
78Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků29.06.2014xls     
Slalomy ve Strakonicích Otava Strakonice
71Slalom ve Strakonicích28.06.2014pdf   
72Slalom ve Strakonicích29.06.2014pdf   
Sprinty ve Veselí n.M. + 1. a 2. ČP žáků SK Veselí nad Moravou
73Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků28.06.2014xls     
74Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků29.06.2014xls     
Sjezdy ve Strakonicích SK Domeček Soběslav
75Sjezd ve Strakonicích28.06.2014pdf   
Slalomy a sprinty v Dolních Kounicích VS Dolní Kounice
84Slalom v Dolních Kounicích05.07.2014pdf   
85Sprint v Dolních Kounicích05.07.2014Závod zrušen:
86Slalom v Dolních Kounicích06.07.2014pdf   
87Sprint v Dolních Kounicích06.07.2014Závod zrušen:
Slalomy v Kadani TJ DNT VS Kadaň
82Slalom v Kadani + ČP předžáků05.07.2014pdf   
83Slalom v Kadani + ČP předžáků06.07.2014pdf   
Vysokomýtské slalomy a sjezd SKK Vysoké Mýto
79Vysokomýtský sjezd05.07.2014xls     
80Vysokomýtský slalom05.07.2014xls     
81Vysokomýtský slalom06.07.2014xls     
5. a 6. Český pohár ve slalomu v Českém Vrbném SK VS Č. Budějovice
885. Český pohár ve slalomu v Českém Vrbném12.07.2014pdf   
896. Český pohár ve slalomu v Českém Vrbném13.07.2014pdf   
Sjezdy a sprinty ve Dvoře Králové TJ Dvůr Králové
90Sprint ve Dvoře Králové12.07.2014xls     
91Sprint ve Dvoře Králové12.07.2014xls     
92Sjezd ve Dvoře Králové13.07.2014xls     
93Sjezd ve Dvoře Králové13.07.2014xls     
Slalomy v Brně Kanoe Klub Spoj Brno
96Slalom v Brně19.07.2014pdf   
97Slalom v Brně20.07.2014pdf   
Slalomy na Paraplíčku TJ Klub kanoistiky Železný Brod
94Slalom na Paraplíčku a Pohár předžáků19.07.2014pdf   
95Slalom na Paraplíčku a Pohár předžáků20.07.2014pdf   
Letní slalomy v Českém Vrbném SK VS Č. Budějovice
102Letní slalom v Českém Vrbném, MČR C2X a C2W - Memoriál Karla Krejčího26.07.2014xls     
103Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího27.07.2014xls     
Sjezdy a sprinty v Třebechovicích SK Třebechovice
98Sjezd v Třebechovicích26.07.2014xls     
99Sprint v Třebechovicích26.07.2014xls     
100Sjezd v Třebechovicích27.07.2014xls     
101Sprint v Třebechovicích27.07.2014xls     
WAVE 2014 SK VS Č. Budějovice
104WAVE 201402.08.2014-03.08.2014pdf  pdf  pdf  pdf  pdf   
Slalomy pod Borskou přehradou TJ Loko Plzeň
105Slalom pod Borskou přehradou02.08.2014pdf   
106Slalom pod Borskou přehradou03.08.2014pdf   
Slalomy v Brandýse + 3. a 4. ČP žáků KK Brandýs nad Labem
107Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků09.08.2014xls     
108Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků10.08.2014xls     
MČR žáků ve sjezdu KK Brandýs nad Labem
109MČR ve sjezdu žáků09.08.2014xls     
110MČR žáků ve sjezdu - družstva10.08.2014xls     
Slalomy v Šumperku Vodní sporty Desná
114Dolnostudénské slalomy16.08.2014xls     
115Dolnostudénské slalomy17.08.2014xls     
Slalomy o štít města Benátek SK VS Karbo Benátky
112Slalom O štít města Benátek16.08.2014xls     
113Slalom O štít města Benátek17.08.2014xls     
Memoriál J. Froňka TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
119Memoriál J. Froňka st.23.08.2014xls     
120Memoriál J. Froňka st.24.08.2014xls     
7. a 8. Český pohár ve sjezdu v Českém Vrbném + MČR družstev + veteránů + U23 TJ Syntesia Pardubice
116 MČR družstev ve sprintu v Českém Vrbném23.08.2014pdf   
1177. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U2323.08.2014pdf   
1188. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném 24.08.2014pdf   
7. a 8. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + U23 SK VS Č. Budějovice
121Mistrovství ČR družstev ve slalomu na divoké vodě30.08.2014pdf   
122Mistrovství ČR a 7. Český pohár ve slalomu na divoké vodě 30.08.2014pdf   
123Mistrovství ČR kategorie U23 a 8. Český pohár ve slalomu na divoké vodě31.08.2014pdf   
9. a 10. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR klasik a sprint TJ Vodní Sporty Litovel
1249. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR30.08.2014pdf   
12510. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR 31.08.2014pdf   
MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku TJ Klub kanoistiky Železný Brod
126MČR žáků ve slalomu - družstva na Paraplíčku06.09.2014xls     
127MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku06.09.2014xls     
MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku TJ Klub kanoistiky Železný Brod
128MČR žáků ve sprintu - družstva na Paraplíčku07.09.2014xls     
129Kombinace MČR žáků14.09.2014xls     
129MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku07.09.2014xls     
MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě KK Rakovník
130MČR dorostu ve slalomu - družstva na Křivoklátě13.09.2014xls     
131MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě13.09.2014xls     
1310Kombinace MČR dorostu07.09.2014xls     
MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě KK Rakovník
132MČR dorostu ve sprintu - družstva na Křivoklátě14.09.2014xls     
133MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě14.09.2014xls     
5. a 6. Národní kontrolní závod na Trnávce SK Žižkov
1345. Národní kontrolní závod na Trnávce20.09.2014xls     
1356. Národní kontrolní závod na Trnávce21.09.2014xls     
Slalomy v Třebechovicích SK Třebechovice
138Slalom v Třebechovicích27.09.2014xls     
139Slalom v Třebechovicích28.09.2014xls     
Hanácké slalomy UP Olomouc
136Hanácký slalom27.09.2014xls     
137Hanácký slalom28.09.2014xls     
Prahou přes tři jezy Dvojka Praha
140Prahou přes tři jezy28.09.2014pdf   
BOBR CUP TJ Vodní Sporty Litovel
143BOBR CUP04.10.2014pdf   
Slalomy ve Strakonicích Kanoistický klub Klatovy o.s.
141Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči04.10.2014xls     
142Klatovský slalom ve Strakonicích05.10.2014xls     
Krumlovský maraton SK Vltava Č. Krumlov
144Krumlovský maraton11.10.2014pdf  pdf   
Podzimní sjezdy na Lužnici TJ Jiskra Bechyně
145Podzimní sjezd na Lužnici18.10.2014pdf   
146Podzimní sjezd na Lužnici18.10.2014pdf   

ME slalom Tacen

Tacen 2017

SP Troja 2017

Generální partner logo Skupina ČEZ 

Hlavní partneři

logo CEPSlogo LITOVELlogo Galasportlogo OPTREALlogo GRM systemlogo AutoTreid      

Partneři

logo HIKOlogo PlantInspekta
Mediální partneři
logo Ceska Televizelogo Media Bohemia
 

Instagram #czechcanoe

WRR Markkleeberg

SP 2016 Tacen

logo Tacen2016

Tacen (SLO)
9. - 11. 9. 2016

ME U23 a juniorů ve slalomu

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

Výsledky slalom

 

Online přihlašování