Kanoe.cz

Výsledky ČSKDV

Archiv výsledků Českého svazu kanoistů sekce divoká voda.
Připomínky či jakékoliv historické materiály prosím posílejte na email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

zobrazit dokumenty ČSKDV, rok 2011        mapa tratí

Výsledky závodů ČSKDV, rok 2011

závoddatumvýsledky
 
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
1VZ na Chrudimce17.03.2011xls     
Sjezdy na Svitavě Kanoe Klub Spoj Brno
2Sjezd na Svitavě - závod č.1 - sobota19.03.2011xls     
3Sjezd na Svitavě - závod č.2 - sobota - viz. závod č.119.03.2011xls     
Jarní sjezdy na Bečvě TJ Valašské Meziříčí
4Sjezd na Bečvě - sobota - závod č.126.03.2011xls     
5Sjezd na Bečvě - sobota - závod č.226.03.2011xls     
6Sjezd na Bečvě - neděle - závod č.327.03.2011xls     
7Sjezd na Bečvě - neděle - závod č.427.03.2011xls     
4 sjezdy v Krhanicích Technika Praha
8Sjezd v Krhanicích, závod č.1 - sobota26.03.2011pdf   
9Sjezd v Krhanicích, závod č.2 - sobota26.03.2011  
10Sjezd v Krhanicích, závod č.3 - neděle27.03.2011  
11Sjezd v Krhanicích, závod č.4 - neděle27.03.2011  
Sjezdy v Hanušovicích Vodní sporty Desná
12Sjezd na Moravě - sobota, závod č.102.04.2011xls     
13Sjezd na Moravě - sobota, závod č.202.04.2011xls     
14Sjezd na Moravě - neděle, závod č.303.04.2011xls     
15Sjezd na Moravě - neděle, závod č.403.04.2011xls     
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
16VZ na Chrudimce07.04.2011xls     
1.a 2.Český pohár ve sjezdu UP Olomouc
211.Český pohár ve sjezdu, sprint v Lipt.Mikuláši09.04.2011xls     
222.Český pohár ve sjezdu, sprint v Lipt.Mikuláši10.04.2011  
Jarní sjezdy na Lužnici TJ Jiskra Bechyně
17VZ ve sjezdu - sobota, závod č.109.04.2011xls     
18VZ ve sjezdu - sobota, závod č.209.04.2011xls     
19VZ ve sjezdu - neděle, závod č.310.04.2011xls     
20VZ ve sjezdu - neděle, závod č.410.04.2011xls     
VZ ve slalomu na Kamenici - Horní spálovská trať Delfín Jablonec
25VZ ve slalomu na Kamenici - sobota16.04.2011pdf   
26VZ ve slalomu na Kamenici - neděle17.04.2011pdf   
3.a 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Bohemians Praha
233.Český pohár ve sjezdu - Kamenice16.04.2011xls     
244.Český pohár ve sjezdu - Kamenice17.04.2011xls     
1.a 2.Český pohár ve slalomu, 1.a 2.NKZ - Špindlerův Mlýn UP Olomouc
291.Český pohár ve slalomu, 1.NKZ, 1.ČPJ ve slalomu23.04.2011pdf   
302.Český pohár ve slalomu, 2.NKZ, 2.ČPJ ve slalomu24.04.2011pdf   
5.a 6.Český pohár ve sjezdu - Špindlerův Mlýn UP Olomouc
275. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn23.04.2011pdf   
286. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn 24.04.2011pdf   
Stružnická peřej, 1.a 2.Český pohár žáků ve slalomu Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa
31Slalom na Stružnické peřeji - sobota, 1.ČPž ve slalomu30.04.2011xls     
32Slalom na Stružnické peřeji - neděle, 2.ČPž ve slalomu01.05.2011xls     
7.a 8.Český pohár ve sjezdu, MČR družstev v klas.sjezdu, 1.a 2.ČPJ - Čeňkova Pila TJ Loko Plzeň
33MČR družstev v klasickém sjezdu30.04.2011pdf   
347.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu30.04.2011pdf   
358.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu01.05.2011pdf   
Krajský přebor ve slalomu a sprintu v Olomouci UP Olomouc
36VZ ve sjezdu - sprint, Krajský přebor ve sprintu04.05.2011xls     
37VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu04.05.2011xls     
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
Akce byla zrušena:
38VZ na Chrudimce05.05.2011  
VZ ve sjezdu v Českém Krumlově, Přebor Jihočeského kraje ve sjezdu SK Vltava Č. Krumlov
39VZ ve sjezdu v Českém Krumlově, Přebor Jihočeského kraje ve sjezdu06.05.2011xls     
3.a 4.Český pohár ve slalomu - Veltrusy TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
463. Český pohár ve slalomu, 1.nominační závod - Veltrusy07.05.2011pdf   
474.Český pohár ve slalomu, 2.nominační závod - Veltrusy08.05.2011pdf   
Slalomy a sprinty v Trutnově Loko Trutnov
40Slalom v Trutnově - sobota07.05.2011xls     
41Sprint v Trutnově - závod č.107.05.2011  
42Slalom v Trutnově - neděle08.05.2011  
43Sprint v Trutnově - závod č.208.05.2011  
2 slalomy v Táboře VS Tábor
44Slalom O štít města Tábora- sobota, Krajský přebor Jihočeského kraje07.05.2011xls     
45Slalom O štít města Tábora - neděle08.05.2011xls     
5.a 6.Český pohár ve slalomu, MČR družstev ve slalomu - Praha Troja USK Praha
50MČR družstev ve slalomu - Praha Troja14.05.2011-15.05.2011pdf   
515. Český pohár ve slalomu, 3.nominační závod - Praha Troja 14.05.2011pdf   
526. Český pohár ve slalomu, 4.nominační závod - Praha Troja 15.05.2011pdf   
Slalomy na Paraplíčku TJ Klub kanoistiky Železný Brod
48VZ ve slalomu - sobota14.05.2011xls     
49VZ ve slalomu - neděle15.05.2011xls     
Slalomy a sprinty v Kroměříži Kroměříž
53Slalomy v Kroměříži14.05.2011xls     
54Slalomy v Kroměříži15.05.2011xls     
159Sprinty v Kroměříži14.05.2011xls     
160Sprinty v Kroměříži15.05.2011xls     
Veltruské slalomy TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
Akce byla zrušena:
57Veltruské slalomy - sobota - zrušeno !!!21.05.2011  
58Veltruské slalomy - neděle - zrušeno !!!22.05.2011  
Sušické slalomy TJ KVS Sušice
55Slalom v Sušici - sobota21.05.2011xls     
56Slalom v Sušici - neděle22.05.2011xls     
9.a 10.Český pohár ve sjezdu, MČR dorostu v klas.sjezdu - Moravice KK Opava
59MČR dorostu v klas.sjezdu - závod družstev21.05.2011pdf   
609.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod21.05.2011pdf   
6110.ČP ve sjezdu - sprint22.05.2011pdf   
Slalomy a sprinty v Opavě, 3.a 4.ČPž ve slalomu, 1.a 2.ČPž ve sjezdu KK Opava
62Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu28.05.2011xls     
63Sprint v Opavě - sobota, 1.ČP záků ve sjezdu28.05.2011xls     
64Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu29.05.2011xls     
65Sprint v Opavě - neděle, 2.ČP záků ve sjezdu29.05.2011xls     
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
66VZ ve sjezdu na Chrudimce02.06.2011xls     
Akademické mistrovství ve slalomu a sjezdu USK Praha
157AMČR ve slalomu03.06.2011  
158AMČR ve sprintu03.06.2011  
3.a 4.NKZ ve slalomu, 3.a 4.ČPJ - Veltrusy TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
673.NKZ ve slalomu, 3.ČPJ - Veltrusy04.06.2011xls     
684.NKZ ve slalomu, 4.ČPJ - Veltrusy05.06.2011xls     
Slalomy v Dolních Kounicích VS Dolní Kounice
69Slalom v Dolních Kounicích - sobota04.06.2011xls     
70Slalom v Dolních Kounicích - neděle05.06.2011xls     
Strakonické slalomy Otava Strakonice
71Slalom ve Strakonicích - sobota11.06.2011xls     
72Slalom ve Strakonicích - neděle12.06.2011xls     
Slalomy a sprinty ve Veselí SK Veselí nad Moravou
73VZ ve slalomu - sobota11.06.2011pdf   
74VZ ve sprintu - sobota11.06.2011pdf   
75VZ ve slalomu - neděle12.06.2011pdf   
76VZ ve sprintu - neděle12.06.2011pdf   
Sjezdy na Otavě SK Domeček Soběslav
77Sjezd na Otavě - závod č.111.06.2011xls     
78Sjezd na Otave - závod č.211.06.2011xls     
Slalomy a sjezdy ve Vysokém Mýtě, MČR veteránů v klas.sjezdu, ČP žáků ve sjezdu SKK Vysoké Mýto
81Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota18.06.2011pdf   
82VZ ve sjezdu na Loučné, MČR veteránů v klas.sjezdu, 3.ČP žáků ve sjezdu18.06.2011pdf   
83Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle19.06.2011pdf   
84VZ ve sjezdu na Loučné, 4.ČP žáků ve sjezdu19.06.2011pdf   
Slalomy v Roudnici Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Akce byla zrušena:
79VZ ve slalomu - sobota - závod byl pořadatelem zrušen !!!18.06.2011  
80VZ ve slalomu - neděle - závod byl pořadatelem zrušen !!!19.06.2011  
Letní olympiáda dětí a mládeže (LODM 2011) UP Olomouc
85LODM slalom23.06.2011pdf   
86LODM sprint22.06.2011  
Evropský pohár veteránů, USD Křivoklát KK Rakovník
87Evropský pohár veteránů - obří slalom24.06.2011xls     
88Evropský pohár veteránů - individuální závod25.06.2011xls     
89Evropský pohár veteránů - závod družstev26.06.2011xls     
Křivoklátské slalomy, USD Křivoklát KK Rakovník
90Křivoklátský slalom, sobota25.06.2011xls     
91Křivoklátský slalom, neděle26.06.2011xls     
Slalomy a sprinty v Olomouci UP Olomouc
92VZ ve slalomu - sobota25.06.2011xls     
93VZ ve sprintu - sobota25.06.2011xls     
94VZ ve slalomu - neděle26.06.2011xls     
95VZ ve sprintu - neděle26.06.2011xls     
11.a 12.Český pohár ve sjezdu, MČR družstev ve sprintu, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy Bohemians Praha
96MČR družstev ve sprintu 02.07.2011xls     
9711.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu02.07.2011xls     
9812.Český pohár ve sjezdu - sprint03.07.2011xls     
Slalomy a sprinty v Kadani, ČP žáků ve slalomu a sjezdu TJ DNT VS Kadaň
99Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu09.07.2011xls     
100VZ ve sjezdu - sprint v Kadani, sobota, 5.Český pohár žáků ve sjezdu09.07.2011xls     
101Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu10.07.2011xls     
102VZ ve sjezdu - sprint v Kadani, neděle, 6.Český pohár žáků ve sjezdu10.07.2011xls     
Písecký Venouš KVS Písek
105Písecký Venouš - VZ ve slalomu16.07.2011xls     
106Písecké slalomy - neděle17.07.2011xls     
Podřípský slalom v Roudnici Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Akce byla zrušena:
103Podřípský slalom - sobota - závod byl pořadatelem zrušen !!!16.07.2011  
104Podřípský slalom - neděle - závod byl pořadatelem zrušen !!!17.07.2011  
VZ ve slalomu na Hubertusu, MČR veteránů ve slalomu TJ SK Hubertus KV
107VZ ve slalomu - sobota, MČR veteránů ve slalomu23.07.2011pdf   
108VZ ve slalomu - neděle 24.07.2011pdf   
Mistrovství světa juniorů ve sjezdu - Moravice KK Opava
109Mistrovství světa juniorů v klas.sjezdu - závod družstev27.07.2011pdf   
110Mistrovství světa juniorů ve sprintu - závod družstev28.07.2011pdf   
111Mistrovství světa juniorů v klas.sjezdu - individuální závod30.07.2011pdf   
112Mistrovství světa juniorů ve sprintu - individuální závod31.07.2011pdf   
Sjezd na Moravici, 7.Český pohár žáků ve sjezdu KK Opava
114VZ ve sjezdu, 7.Český pohár žáků ve sjezdu30.07.2011pdf   
Silesia maraton KK Opava
113Silesia maraton - otevřený závod 30.07.2011xls     
Memoriál J.Froňka - USD Veltrusy TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
118Memoriál J.Froňka st. - sobota06.08.2011xls     
119Memoriál J.Froňka st. - neděle07.08.2011xls     
Slalomy pod Borskou přehradou TJ Loko Plzeň
115Plzeňský sjezd - VZ ve sjezdu06.08.2011pdf   
116VZ ve slalomu - sobota06.08.2011pdf   
117VZ ve slalomu - neděle07.08.2011pdf   
Třebechovické sjezdy a sprinty SK Třebechovice
120VZ ve sprintu - sobota, závod č.106.08.2011xls     
121VZ ve sprintu - sobota, závod č.206.08.2011xls     
122VZ ve sjezdu - neděle, závod č.307.08.2011xls     
123VZ ve sjezdu - neděle, závod č.407.08.2011xls     
4.Světový pohár ve slalomu - Praha Troja USK Praha
1244.závod Světového poháru ve slalomu - Finále12.08.2011-14.08.2011pdf   
Slalom O štít města Benátek SK VS Karbo Benátky
125Slalom O štít města Benátek - sobota20.08.2011xls     
126Benátecký slalom 21.08.2011xls     
7.Český pohár ve slalomu a MČR ve slalomu SK VS Č. Budějovice
1277.Český pohár ve slalomu27.08.2011pdf   
128Mistrovství České republiky ve slalomu28.08.2011pdf   
MČR ve sjezdu a MČR ve sprintu - Lipno TJ Vodní Sporty Litovel
129MČR v klasickém sjezdu27.08.2011pdf   
130MČR ve sprintu 28.08.2011pdf   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
131VZ na Chrudimce01.09.2011xls     
5.a 6.NKZ ve slalomu, 5.a 6.ČPJ - Roudnice Klub Kanoistika Roudnice n.L.
1325.NKZ ve slalomu, 5.ČP juniorů ve slalomu03.09.2011pdf   
1336.NKZ ve slalomu, 6.ČP juniorů04.09.2011pdf   
MČR žáků ve slalomu a sprintu - Brno Kanoe Klub Spoj Brno
134MČR žáků ve slalomu - individuální závod10.09.2011pdf   
135MČR žáků ve slalomu - závod družstev10.09.2011pdf   
136MČR žáků ve sprintu - individuání závod11.09.2011pdf   
137MČR žáků ve sprintu - závod družstev11.09.2011pdf   
MČR dorostu ve slalomu a sprintu - Praha Troja USK Praha
138MČR dorostu ve slalomu - individuální závod17.09.2011pdf   
139MČR dorostu ve slalomu - závod družstev17.09.2011pdf   
140MČR dorostu ve sprintu - individuální závod18.09.2011pdf   
141MČR dorostu ve sprintu - závod družstev18.09.2011pdf   
MČR žáků v klasickém sjezdu UP Olomouc
142MČR žáků v klasickém sjezdu - individuální závod24.09.2011xls     
143MČR žáků v klasickém sjezdu - závod družstev25.09.2011xls     
Hanácký slalom UP Olomouc
144Hanácký slalom - sobota24.09.2011xls     
145Hanácký slalom - neděle25.09.2011xls     
Třebechovické slalomy SK Třebechovice
146VZ ve slalomu - sobota01.10.2011xls     
147VZ ve slalomu - neděle02.10.2011xls     
BOBR CUP TJ Vodní Sporty Litovel
148BOBR CUP - extrémní závod tříčlenných štafet01.10.2011pdf   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
Akce byla zrušena:
149VZ na Chrudimce06.10.2011  
Krumlovský vodácký maraton SK Vltava Č. Krumlov
150Krumlovský vodácký maraton08.10.2011pdf   
Závěrečné sjezdy ve Veselí SK Veselí nad Moravou
Akce byla zrušena:
151Závěrečné sjezdy-sobota ...závody byly zrušeny !!!15.10.2011  
152Závěrečné sprinty - sobota15.10.2011  
153Závěrečné sjezdy - neděle16.10.2011  
154Závěrečné sprinty - neděle16.10.2011  
Podzimní sjezdy na Lužnici TJ Jiskra Bechyně
155VZ ve sjezdu - sobota, závod č.122.10.2011xls     
156VZ ve sjezdu - sobota, závod č.222.10.2011xls     

Mistrovství Evropy U23 a juniorů ve slalomu

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

ME slalom Tacen

Tacen 2017

SP Troja 2017

Generální partner logo Skupina ČEZ 

Hlavní partneři

logo CEPSlogo LITOVELlogo Galasportlogo OPTREALlogo GRM systemlogo AutoTreid      

Partneři

logo HIKOlogo PlantInspekta
Mediální partneři
logo Ceska Televizelogo Media Bohemia
 

Instagram #czechcanoe

WRR Markkleeberg

SP 2016 Tacen

logo Tacen2016

Tacen (SLO)
9. - 11. 9. 2016

ME U23 a juniorů ve slalomu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

Výsledky slalom

 

Online přihlašování

Joomla! konzole ladění chyb

Sezení

Informace o profilu

Využití paměti

Dotazy do databáze