Kanoe.cz

Výsledky ČSKDV

Archiv výsledků Českého svazu kanoistů sekce divoká voda.
Připomínky či jakékoliv historické materiály prosím posílejte na email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

zobrazit dokumenty ČSKDV, rok 2002        mapa tratí

Výsledky závodů ČSKDV, rok 2002

závoddatumvýsledky
 
Chrudimka Pardubice
1Chrudimka14.03.2002  
Brno
1Brno16.03.2002  
Sjezd v Krhanicích
1Sjezd v Krhanicích23.03.2002  
2Sjezd v Krhanicích23.03.2002  
3Sjezd v Krhanicích24.03.2002  
4Sjezd v Krhanicích24.03.2002  
Hanušovice
1Hanušovice23.03.2002  
2Hanušovice23.03.2002  
3Hanušovice24.03.2002  
4Hanušovice24.03.2002  
Chrudimka Pardubice
1Chrudimka28.03.2002  
1.ČP sjezd Žimrovice
11.ČP sjezd Žimrovice30.03.2002  
21.ČP sjezd Žimrovice31.03.2002  
54.Severočeské slalomy Děčín
154.Severočeské slalomy06.04.2002  
254.Severočeské slalomy07.04.2002  
Valašské Meziříčí Val.Mez.
1Valašské Meziříčí06.04.2002  
2Valašské Meziříčí07.04.2002  
Smutná
1Smutná07.04.2002  
Olomouc
1Olomouc09.04.2002  
Chrudimka Pardubice
1Chrudimka11.04.2002  
Desná
1Desná13.04.2002  
2Desná14.04.2002  
Budějovické jarní slalomy
1Budějovické jarní slalomy20.04.2002  
2Budějovické jarní slalomy21.04.2002  
2.ČP Kamenice
12.ČP Kamenice20.04.2002  
22.ČP Kamenice21.04.2002  
Kamenice / Tobogan
1Kamenice / Tobogan20.04.2002  
2Kamenice / Tobogan21.04.2002  
Chrudimka Pardubice
1Chrudimka25.04.2002  
1.NKZ Troja
11.NKZ Troja27.04.2002  
21.NKZ Troja28.04.2002  
Dva slalomy v České Skalici Česká Skalice
1Dva slalomy v České Skalici04.05.2002  
2Dva slalomy v České Skalici05.05.2002  
Slalomy na Paraplíčku
1Slalomy na Paraplíčku04.05.2002  
2Slalomy na Paraplíčku05.05.2002  
3.ČP + MČRd Čeňkova Pila
13.ČP + MČRd Čeňkova Pila04.05.2002  
23.ČP + MČRd Čeňkova Pila05.05.2002  
Akademické MČR
1Akademické MČR07.05.2002  
Olomouc
1Olomouc08.05.2002  
Chrudimka Pardubice
1Chrudimka09.05.2002  
1.ČP Špindlerův Mlýn
11.ČP Špindlerův Mlýn11.05.2002  
21.ČP Špindlerův Mlýn12.05.2002  
4.ČP sjezd + MČR dr. Špindlerův Mlýn
14.ČP sjezd + MČR dr. Špindlerův Mlýn11.05.2002  
24.ČP sjezd + MČR dr. Špindlerův Mlýn12.05.2002  
Trutnov Trutnov
1Trutnov11.05.2002  
2Trutnov12.05.2002  
Kroměřížské slalomy
1Kroměřížské slalomy18.05.2002  
2Kroměřížské slalomy18.05.2002  
Sušice Sušice
1Sušice18.05.2002  
2Sušice19.05.2002  
Sušické slalomy Sušice
1Sušické slalomy18.05.2002  
2Sušické slalomy19.05.2002  
Tábor VS Tábor
1Tábor18.05.2002  
2Tábor19.05.2002  
Chrudimka Pardubice
1Chrudimka23.05.2002  
2.NKZ České Vrbné SKVS Č.Budějovice
12.NKZ České Vrbné25.05.2002  
22.NKZ České Vrbné26.05.2002  
26.Vysokomýtské slalomy Vysoké Mýto
126.Vysokomýtské slalomy01.06.2002  
226.Vysokomýtské slalomy02.06.2002  
Valašské slalomy Val.Mez.
1Valašské slalomy01.06.2002  
2Valašské slalomy02.06.2002  
Veltruské slalomy Kralupy
1Veltruské slalomy01.06.2002  
2Veltruské slalomy02.06.2002  
Stružnice
1Stružnice01.06.2002  
2Stružnice02.06.2002  
2.ČP Čuňovo
12.ČP Čuňovo08.06.2002  
22.ČP Čuňovo09.06.2002  
Veselí nad Moravou
1Veselí nad Moravou15.06.2002  
2Veselí nad Moravou16.06.2002  
3.ČP Lipno
13.ČP Lipno15.06.2002  
23.ČP Lipno16.06.2002  
Chrudimka Pardubice
1Chrudimka20.06.2002  
MČR dorostu ve sjezdu Teplá
1MČR dorostu ve sjezdu Teplá22.06.2002  
2MČR dorostu ve sjezdu Teplá23.06.2002  
MČR vet. Křivoklát Rakovník
1MČR vet. Křivoklát29.06.2002  
2MČR vet. Křivoklát30.06.2002  
Dolnokounické slalomy
1Dolnokounické slalomy29.06.2002  
2Dolnokounické slalomy30.06.2002  
Slalomy a sjezdy ve Strakonicích Strakonice
1Slalomy a sjezdy ve Strakonicích29.06.2002  
2Slalomy a sjezdy ve Strakonicích30.06.2002  
Zábřeh
1Zábřeh06.07.2002  
2Zábřeh07.07.2002  
3.NKZ Veltrusy Kralupy
13.NKZ Veltrusy20.07.2002  
23.NKZ Veltrusy21.07.2002  
Pohár ve vodním slalomu - 1.část SKVS Č.Budějovice
1Pohár ve vodním slalomu - 1.část27.07.2002  
2Pohár ve vodním slalomu - 1.část28.07.2002  
Pohár ve vodním slalomu - 2. Část SKVS Č.Budějovice
1Pohár ve vodním slalomu - 2. Část03.08.2002  
2Pohár ve vodním slalomu - 2. Část04.08.2002  
Sjezd ve Veselí n.Moravou
1Sjezd ve Veselí n.Moravou10.08.2002  
2Sjezd ve Veselí n.Moravou11.08.2002  
Slalomy na Hubertusu
1Slalomy na Hubertusu10.08.2002  
2Slalomy na Hubertusu11.08.2002  
Slalomy pod Borskou přehradou Loko Plzeň
1Slalomy pod Borskou přehradou17.08.2002  
2Slalomy pod Borskou přehradou18.08.2002  
7.Memoriálu J.Froňka st. Veltrusy (zrušeno) Kralupy
17.Memoriálu J.Froňka st. Veltrusy (zrušeno)24.08.2002  
27.Memoriálu J.Froňka st. Veltrusy (zrušeno)25.08.2002  
33.ročník O štít města Benátek Benátky
133.ročník O štít města Benátek24.08.2002  
233.ročník O štít města Benátek25.08.2002  
Roudnice (zrušeno) Roudnice
1Roudnice (zrušeno)31.08.2002  
2Roudnice (zrušeno)01.09.2002  
4. ČP a MČR Roudnice (Čuňovo)
14. ČP a MČR Roudnice (Čuňovo)07.09.2002  
24. ČP a MČR Roudnice (Čuňovo)08.09.2002  
Chrudimka Pardubice
1Chrudimka12.09.2002  
MČR žactva Hubertus
1MČR žactva Hubertus14.09.2002  
2MČR žactva Hubertus15.09.2002  
MČR dorostu Veltrusy (Žimrovice) KK Opava
1MČR dorostu Veltrusy (Žimrovice)21.09.2002  
2MČR dorostu Veltrusy (Žimrovice)22.09.2002  
Chrudimka Pardubice
1Chrudimka26.09.2002  
3.NKZ Žimrovice KK Opava
13.NKZ Žimrovice28.09.2002  
23.NKZ Žimrovice29.09.2002  
50.Hanácké slalomy Olomouc
150.Hanácké slalomy05.10.2002  
250.Hanácké slalomy06.10.2002  
Třebechovické slalomy Třebechovice
1Třebechovické slalomy05.10.2002  
2Třebechovické slalomy06.10.2002  
Slalomy v Blovicích Blovice
1Slalomy v Blovicích05.10.2002  
2Slalomy v Blovicích05.10.2002  
3Slalomy v Blovicích05.10.2002  
4Slalomy v Blovicích06.10.2002  
Chrudimka Pardubice
1Chrudimka18.10.2002  
2Chrudimka19.10.2002  

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

Mistrovství Evropy U23 a juniorů ve slalomu

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

Instagram #czechcanoe

SP Troja 2017

Generální partner logo Skupina ČEZ 

Hlavní partneři

logo CEPSlogo LITOVELlogo Galasportlogo OPTREALlogo GRM systemlogo AutoTreid      

Partneři

logo HIKOlogo PlantInspekta
Mediální partneři
logo Ceska Televizelogo Media Bohemia
 

WRR Markkleeberg

SP 2016 Tacen

logo Tacen2016

Tacen (SLO)
9. - 11. 9. 2016

ME U23 a juniorů ve slalomu

Výsledky slalom

 

Online přihlašování