Kanoe.cz

Slalom a sjezd

Kalendář závodů ČSKDV, rok 2019

závoddatumvýsledkystav
 
Sjezdy na Svitavě Kanoe Klub Spoj Brno
    rozpis rozpis
1Sjezd na Svitavě - krajský přebor16.03.2019xls   pdf   xlsschváleno
18.03.19 15:21
2Sjezd na Svitavě - přebor Brna16.03.2019xls   pdf   xlsschváleno
18.03.19 15:21
Sjezdy v Hanušovicích Vodní sporty Desná
    rozpis rozpis
3Sjezd v Hanušovicích23.03.2019xls   pdf   xlsschváleno
24.03.19 09:07
4Sjezd v Hanušovicích23.03.2019xls   pdf   xlsschváleno
24.03.19 09:07
5Sjezd v Hanušovicích24.03.2019xls   pdf   xlsschváleno
24.03.19 20:15
6Sjezd v Hanušovicích24.03.2019xls   pdf   xlsschváleno
24.03.19 20:15
Sjezdy na Sázavě TJ Bohemians Praha
    rozpis rozpis
7Sjezd na Sázavě30.03.2019xls   pdf   xlsschváleno
31.03.19 22:08
8Sjezd na Sázavě30.03.2019xls   pdf   xlsschváleno
31.03.19 22:08
9Sjezd na Sázavě31.03.2019xls   pdf   xlsschváleno
31.03.19 22:08
10Sjezd na Sázavě31.03.2019xls   pdf   xlsschváleno
31.03.19 22:08
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
11Sjezd na Chrudimce04.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
17.04.19 09:21
Jarní slalomy v Českém Vrbném SK VS Č. Budějovice
    rozpis rozpis
16Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať06.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
17.04.19 10:31
17Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať06.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
17.04.19 10:32
18Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať07.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
17.04.19 17:01
19Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať07.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
17.04.19 10:32
Jarní sjezdy na Lužnici TJ Jiskra Bechyně
    rozpis rozpis
12Jarní sjezd na Lužnici06.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
17.04.19 09:41
13Jarní sjezd na Lužnici06.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
17.04.19 09:41
14Jarní sjezd na Lužnici07.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
17.04.19 09:41
15Jarní sjezd na Lužnici07.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
17.04.19 09:41
Sjezdy v Hanušovicích Vodní sporty Desná
    rozpis rozpis
20Dolnostudénské sjezdy06.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
17.04.19 11:03
21Dolnostudénské sjezdy06.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
17.04.19 11:03
22Dolnostudénské sjezdy07.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
17.04.19 11:03
23Dolnostudénské sjezdy07.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
17.04.19 11:03
1. a 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě KK Opava
    rozpis rozpis
241.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě13.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
17.04.19 11:34
252. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě14.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
17.04.19 11:34
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
26Sjezd na Chrudimce18.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
03.05.19 07:57
1. a 2. Český pohár v klasickém sjezdu TJ Bohemians Praha
    rozpis rozpis
271. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici20.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
22.04.19 07:27
282.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici21.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
22.04.19 07:27
3. a 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23, veteránů a družstev na Čeňkově Pile TJ Loko Plzeň
    rozpis rozpis
353. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile27.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
29.04.19 07:37
36Mistrovství ČR družstev v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile27.04.2019xls   pdf   schváleno
29.04.19 07:49
374. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile28.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
29.04.19 07:37
Slalomy v Zábřehu Vodní sporty Zábřeh
    rozpis rozpis
33Slalom v Zábřehu27.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
29.04.19 08:11
34Slalom v Zábřehu28.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
29.04.19 08:11
Stružnická peřej SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
    rozpis rozpis
3840. ročník Stružnická peřej27.04.2019Závod zrušen: malá účast, málo vody
3940. ročník Stružnická peřej28.04.2019Závod zrušen: malá účast, málo vody
55. ročník Trutnovských slalomů + 1.Český pohár veteránů Loko Trutnov
    rozpis rozpis
3155. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů27.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
30.04.19 14:58
3255. ročník Trutnovského slalomu28.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
30.04.19 14:58
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
40Sjezd na Chrudimce02.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
03.06.19 14:49
50. ročník Slalomů o štít města Tábora + 2.ČP veteránů + KP Jihočeského kraje VS Tábor
    rozpis rozpis
4550. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje04.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
06.05.19 21:43
4650. ročník Slalomu o štít města Tábora 05.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
06.05.19 21:44
1. a 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závody TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
    rozpis rozpis
471. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod04.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
06.05.19 07:25
482. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod05.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
06.05.19 07:25
Sjezdy a sprinty ve Dvoře Králové TJ Dvůr Králové
    rozpis rozpis
41Sprint ve Dvoře Králové04.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
06.05.19 22:00
42Sprint ve Dvoře Králové04.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
06.05.19 22:00
43Sjezd ve Dvoře Králové05.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
06.05.19 22:00
44Sjezd ve Dvoře Králové05.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
06.05.19 22:00
3. a 4 Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závody Univerzitní sportovní klub Praha
    rozpis rozpis
523. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod 11.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
12.05.19 22:45
534. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod12.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
12.05.19 22:45
Slalomy "O pracku krumlovského medvěda" SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis rozpis
56Slalom "O pracku krumlovského medvěda"11.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
13.05.19 10:38
57Slalom "O pracku krumlovského medvěda"12.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
13.05.19 10:38
Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis rozpis
51Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje11.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
12.05.19 23:04
Slalomy na Paraplíčku TJ Klub kanoistiky Železný Brod
    rozpis rozpis
49Slalom na Paraplíčku11.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
13.05.19 11:03
50Slalom na Paraplíčku12.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
13.05.19 11:03
Slalomy v Ostravě VK Tzunami Ostrava
    rozpis rozpis
54Slalom v Ostravě 11.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
13.05.19 14:58
55Slalom v Ostravě 12.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
13.05.19 14:58
Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje UP Olomouc
    rozpis rozpis
58Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje15.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
15.05.19 20:55
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
59Sjezd na Chrudimce16.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
03.06.19 14:56
1. a 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Klub Kanoistika Roudnice n.L.
    rozpis rozpis
601. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.18.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
19.05.19 08:59
612. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.19.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
19.05.19 20:11
Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje UP Olomouc
    rozpis rozpis
62Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje22.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
23.05.19 12:11
Slalomy v Sušici Klub vodních sportů Sušice z.s.
    rozpis rozpis
63Slalom v Sušici25.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
28.05.19 15:22
64Slalom v Sušici26.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
29.05.19 22:33
5. a 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 + boat cross TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
    rozpis rozpis
655. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech 25.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
27.05.19 07:21
66Boat cross25.05.2019Závod zrušen: neoficielní závod
676. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U2326.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
27.05.19 07:21
Slalomy v Kroměříži VK Kroměříž
    rozpis rozpis
70Slalom v Kroměříži01.06.2019xls   pdf   xlsschváleno
03.06.19 21:56
71Slalom v Kroměříži02.06.2019xls   pdf   xlsschváleno
03.06.19 21:56
XXXIV. ročník Křivoklátských slalomů + 3. Český pohár veteránů KK Rakovník
    rozpis rozpis
68XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů01.06.2019xls   pdf   xlsschváleno
02.06.19 20:52
69XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu02.06.2019xls   pdf   xlsschváleno
02.06.19 20:52
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
72Sjezd na Chrudimce06.06.2019   
3. a 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši UP Olomouc
    rozpis rozpis
733. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši08.06.2019xls   pdf   xlsschváleno
16.06.19 18:25
744. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši09.06.2019xls   pdf   xlsschváleno
16.06.19 18:25
3. a 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě KK Rakovník
    rozpis rozpis
753. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě15.06.2019xls   pdf   xlsschváleno
16.06.19 21:18
764. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě16.06.2019xls   pdf   xlsschváleno
16.06.19 21:18
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
77Sjezd na Chrudimce20.06.2019   
MČR dorostu a žáků ve sjezdu na Berounce + 1. a 2. ČPž + veřejný sjezd TJ Bohemians Praha
    rozpis rozpis
78MČR dorostu družstev ve sjezdu na Berounce22.06.2019   
79MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd22.06.2019   
80MČR žáků družstev ve sjezdu na Berounce23.06.2019   
81MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod23.06.2019   
Slalomy a sjezd ve Vysokém Mýtě SKK Vysoké Mýto
    rozpis rozpis
82Sjezd ve Vysokém Mýtě29.06.2019   
83Slalom ve Vysokém Mýtě29.06.2019   
84Slalom ve Vysokém Mýtě30.06.2019   
Slalomy ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů Otava Strakonice
    rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 25.06.2019 23:59:59
87Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů29.06.2019   
88Slalom ve Strakonicích30.06.2019   
Slalomy v Dolních Kounicích TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
    rozpis rozpis
85Slalom v Dolních Kounicích29.06.2019   
86Slalom v Dolních Kounicích30.06.2019   
Slalomy v Kadani + Český pohár předžáků TJ DNT VS Kadaň
    rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 03.07.2019 23:59:59
89Slalom v Kadani + Český pohár předžáků06.07.2019   
90Slalom v Kadani + Český pohár předžáků07.07.2019   
Letní slalomy v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů SK VS Č. Budějovice
    rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 09.07.2019 23:59:59
91Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů13.07.2019   
92Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné14.07.2019   
Pardubické slalomy na voleji TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 18.07.2019 12:00:59
93Pardubický slalom na voleji20.07.2019   
94Pardubický slalom na voleji21.07.2019   
Slalomy v Brně Kanoe Klub Spoj Brno
    rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 19.07.2019 23:59:59
95Slalom - přebor Brna27.07.2019   
96Slalom přebor Jm kraje28.07.2019   
Sjezdy a sprinty v Třebechovicích SK Třebechovice
    rozpis rozpis
97Sjezd v Třebechovicích27.07.2019   
98Sprint v Třebechovicích27.07.2019   
99Sjezd v Třebechovicích28.07.2019   
100Sprint v Třebechovicích28.07.2019   
WRR + ECA CUP Trója Univerzitní sportovní klub Praha
    rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 18.07.2019 23:59:59
105World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja03.08.2019-04.08.2019   
Slalomy pod Borskou přehradou TJ Loko Plzeň
    rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 29.07.2019 23:59:59
101Slalom pod Borskou přehradou03.08.2019   
102Slalom pod Borskou přehradou04.08.2019   
Slalomy ve Veselí n.M. SK Veselí nad Moravou
    rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 29.07.2019 23:59:59
103Slalom ve Veselí n.M.03.08.2019   
104Slalom ve Veselí n.M.04.08.2019   
Slalomy O štít města Benátek + MČR veteránů + 6. Český pohár veteránů SK VS Karbo Benátky
    rozpis rozpis
106Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů10.08.2019   
107Slalom O štít města Benáte + 6. Český pohár veteránů11.08.2019   
Slalomy ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
    rozpis rozpis
108Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka17.08.2019   
109Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka18.08.2019   
7. a 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR + MČR veteránů + MČR družstev + 1 x ECA CUP individuál + 2 x ECA CUP teens + 3. a 4. ČPž ve sjezdu a sprintu TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 14.08.2019 23:59:59
1103. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens17.08.2019   
1117. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP 17.08.2019   
112Mistrovství ČR ve sprintu družstev v Českém Vrbném 17.08.2019   
1134. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens18.08.2019   
1148. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR18.08.2019   
5. a 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 + MČR družstev SK VS Č. Budějovice
    rozpis rozpis
115Mistrovství ČR ve slalomu družstev na Lipně23.08.2019   
1165. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR24.08.2019   
1176. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U2325.08.2019   
9. a 10. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR v klasickém sjezdu SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis rozpis
1189. Český pohár ve sprintu na Lipně24.08.2019   
11910. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR25.08.2019   
Mistrovství ČR žáků ve slalomu a sprintu v Brandýse n.L. KK Brandýs nad Labem
    rozpis rozpis
120Mistrovství ČR družstev žáků ve slalomu v Brandýse n.L.31.08.2019   
121Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L.31.08.2019   
122Mistrovství ČR družstev žáků ve sprintu v Brandýse n.L.01.09.2019   
123Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L.01.09.2019   
Světový pohár ve slalomu v Troji Univerzitní sportovní klub Praha
    rozpis rozpis
1252019 ICF Světový pohár ve vodním slalomu, Mistrovství světa v extrem slalomu, Praha-Troja07.09.2019-08.09.2019   
Východočeský vodácký maraton TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
124Východočeský vodácký maraton07.09.2019   
Mistrovství ČR dorostu ve slalomu a sprintu v Českém Vrbném SK VS Č. Budějovice
    rozpis rozpis
126Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném14.09.2019   
127Mistrovství ČR družstev dorostu ve slalomu v Českém Vrbném14.09.2019   
128Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném15.09.2019   
129Mistrovství ČR družstev dorostu ve sprintu v Českém Vrbném15.09.2019   
5. a 6. Národní kontrolní závod v Troji Univerzitní sportovní klub Praha
    rozpis rozpis
1305. Národní kontrolní závod v Troji21.09.2019   
1316. Národní kontrolní závod v Troji22.09.2019   
Hanácké slalomy UP Olomouc
    rozpis rozpis
132Hanácký slalom28.09.2019   
133Hanácký slalom29.09.2019   
Slalomy v Třebechovicích SK Třebechovice
    rozpis rozpis
136Slalom v Třebechovicích28.09.2019   
137Slalom v Třebechovicích29.09.2019   
Podřipské slalomy Klub Kanoistika Roudnice n.L.
    rozpis rozpis
134Podřipský slalom28.09.2019   
135Podřipský slalom29.09.2019   
Klatovské slalomy ve Strakonicích Kanoistický klub Klatovy z.s.
    rozpis rozpis
138Klatovský slalom ve Strakonicích 05.10.2019   
139Klatovský slalom ve Strakonicích06.10.2019   
BOBR CUP TJ Vodní Sporty Litovel
    rozpis rozpis
140BOBR CUP05.10.2019   
Krumlovský maraton BS Vlašim
    rozpis rozpis
141Krumlovský maraton12.10.2019   
Podzimní sjezdy na Lužnici TJ Jiskra Bechyně
    rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 15.10.2019 23:59:59
142Podzimní sjezd na Lužnici19.10.2019   
143Podzimní sjezd na Lužnici19.10.2019   
 

Partneři ČSK DV

UNIQA logo 2018   


letenky na míru
  


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů