Kanoe.cz

Ohlédnutí za ME juniorů a U23 2015

Krátké ohlédnutí reprezentačního trenéra RD juniorů pana RNDr.Jiřího Kratochvíla za Mistrovstvím Evropy juniorů a "U23" ve vodním slalomu, které se uskutečnilo minulý týden na umělé slalomové dráze v polském Krakově.

Nominační kritéria pro SCM slalom a sjezd 2016

Informace od předsedy Komise mládeže pana RNDr. Jiřího Kratochvíla k nominačním kritériím pro zařazení do SCM slalom a sjezd 2016.

Informace RDJ Slalom a sjezd 2015

Zodpovědný trenér RDJ slalom a sjezd a trenérské rady obou družstev předkládají hodnocení a výsledky RDJ v roce 2014 a současně materiály související se zajištěním závodní sezony RDJ slalom a sjezd v roce 2015. 

    V materiálech najdete zejména systém přípravy RDJ, složení RDJ do skončení nominace, přehled akcí a nominačních kritérií pro MSJ ve sjezdu (Nantahala, USA),  MEJ ve slalomu (Krakow, POL) a zařazení do RDJ pro zimní přípravu a jaro 2016.

Složení SCM ČSK DV pro rok 2015

Vedoucí trenér RDJ a vedoucí komise mládeže ČSK-DV Dr. Jiří Kratochvíl zveřejňuje seznam závodníků zařazených pro rok 2015 do jednotlivých Sportovních center mládeže, tak jak byla odsouhlasena Republikovou radu SCM a předsednictvem ČSK-DV. Zařazení proběhlo na základě kritérii pro rok 2015. slouží také jako podklad pro stanovení rozpočtu jednotlivých SCM.

Informace RD U23 vodní slalom 2015

Trenér RD U23 ve vodním slalomu Jiří Prskavec zde zveřejňuje nominační kritéria RD U23 pro rok 2015 a plán akcí tohoto družstva pro rok 2015.

Informace RDJ a SCM slalom a sjezd 2014-2015

Informace zodpovědného trenéra reoprezenatčního družstva juniorů pana RNDr.Jiřího Kratochvíla k sezoně 2014 pro RDJ a SCM.

Informace RNDr.Jiřího Kratochvíla k RDJ + SCM 2013

Trenér RDJ a vedoucí trenér SCM pan RNDr.Jiří Kratochvíl předkládá informace k RDJ 2012-2013 a složení SCM pro rok 2013

Info - SCM - ČSK DV 2011

Vedoucí trenér RDJ a předseda komise mládeže ČSK-DV předkládá pracovní verzi přehledu závodníků zařazených pro rok 2011 do jednotlivých SCM včetně bonifikačních bodů za výkonnnost. Nyní probíhá zapracování do projektu pro MŠMT a na základě jeho schválení proběhne následně přidělení prostředků (metodika dělení se zpracovává) pro jednotlivá SCM.

Plán akcí a nominační kritéria RDJ slalom 2010.

Zodpovědný trenér RDJ Jiří Kratochvíl předkládá mírně upravený plán akcí a nominační kritéria zohledňující změnu terénů (Troja). Na základě informací od ICF a ČOV jsou nově doplněna doplněna kritéria pro účast na Olympijských hrách mládeže v Singapuru. Kritéria pro tento závod vycházejí ze stávajích s tím, že zohledňují pouze ročníky 93 a 94 a upřesňují možnost účasti pouze v kategoriích K1 junioři a K1 juniorky (účast po jedné lodi byla vyjeta na základě výsledků MSJ v roce 2008 v Roudnici n L). Informace k závodu jsou zveřejněny v příloze.
 

Partneři ČSK DV

UNIQA logo 2018   


letenky na míru
  


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů