Kanoe.cz

Žebříček rozhodčích Sekce ČSK DV 2016

Žebříček rozhodčích za rok 2016, kteří odevzdali svůj výkaz.

 Všem aktivním rozhodčím děkuji za jejich práci v uplynulé vodácké sezóně.

Pokud se mi někteří, ještě chystají poslat výkaz, tak neváhejte, do seznamu Vás dopíši.

 

Žebříček rozhodčích ČSKDV
Pořadí Jméno třída oddíl 2015 2016
1 Jílek Ladislav icf Vodní sporty Zábřeh 131,5 107
2 Kuna Alois 1 SK VS ČB 93,5 101,5
3 Bohatý Karel 3 SK Třebechovice 69,5 95,5
4 Paraniak Jan 2 SKVS Č. Budějovice 93,5 93
5 Kneblová Hana icf TJ Ostrava 93,5 92,5
6 Vrána Karel 2 SK Štětí 117,5 84
7 Bednář Jaroslav 3 SK Česká Lípa 87,5 80,5
8 Kočí Antonín 2 SK Mondi Štětí 118 76
9 Čiháček Jiří 1 Klatovy 55 74
10 Zýková Eva 1 TJ ČSAD Plzeň 45,5 74
11 Havlíková Iva 1 SK UP Olomouc 58 73
12 Kutá Lenka 1 TJVS Litovel 59,5 72
13 Dvořák Jaromír 2 SKVS ČB 70,5 71
14 Piskáček Jan 1 SK Mondi Štětí 68,5 69,5
15 Piskáčková Iva 1 SK Mondi Štětí 51 69,5
16 Macíková Jana icf VSDK 80 65,5
17 Skuhrovcová Ivana 1 SKK Česká Lípa 58 62
18 Šedivá Iva 1 SKK Česká Lípa 93 60
19 Bustová Adéla 3 USK Praha 49 54
20 Havlíková Táňa 1 SK UP Olomouc 58 53,5
21 Borská Alena 2 SKVS ČB 58 51,5
22 Bednářová Soňa 3 SK Česká Lípa 50,5  
23 Fusková Dana 1 TJ VM 80,5 50
24 Hák Jiří 3 LOKO Trutnov 25 50
25 Žůrková Jana 2 VK Kroměříž 21 50
26 Lagnerová Jana 1   29 46,5
27 Bednárek Čestmír 3 VS Desná 23 45
28 Heger Martin 2 KVS HK 37,5 41,5
29 Přechová Eva 1 KVS Sušice 24,5 40,5
30 Aleš Petr icf TJ Ohře Klášterec 34 39,5
31 Ivánková Petra 3 SK Veselí   38
32 Burianová Eva 3 SKVS ČB 42 32,5
33 Černohouzová Jindřiška 1 SK UP Olomouc 56 32
34 Pokorná Petra 3 TJ Dvůr Králové n.L. 47 31
35 Kolařík Vladimír 1 TJ Valašské Meziříčí   30,5
36 Kolaříková Michaela 2 TJ Valašské Meziříčí   30,5
37 Přinda Lukáš 3 USK Praha 23,5 29,5
38 Kratochvílová Heda icf SKUP Olomouc 48 29
39 Polívka Karel 3   14 26
40 Rolečková Libuše icf SKK Vysoké Mýto 52 26
41 Jordánová Lenka 3 SK Veselí 30,5 25,5
42 Kudějová Jana 1 Elektro 29,5 24,5
43 Bohatý Libor 3 SKVS Slavia HK   22,5
44 Vandasová Lenka 2 Domeček Soběslav 10 22,5
45 Halešová Dana 3 SK Vltava Č. Krumlov 26,5 22
46 Hegerová Hana 2 KVS HK 68 22
47 Pokorný Martin   TJ Dvůr Králové n.L.   22
48 Šedivá Kateřina 1 SKK Česká Lípa 63,5 22
49 Břečka Jan 2 SK Veselí n. Mor. 38 21
50 Demjanová Lenka icf TJ OHŘE Klášterec 24 20,5
51 Galušková Anna 3 KVS Sušice 17,5 17,5
52 Kratochvílová Martina 3 SK Vltava 22 13
53 Jordán Vladimír 1 SK Veselí 11 12
54 Gregorová Stanislava 2 TJ Dvůr Králové 21 10
55 Brychcí Petr 3 TJ KK Železný Brod 10,5 6
56 Řeháková Bára 3 TJVS Litovel   6
57 Veřtát David 3 TJ KK Železný Brod 14,5 6
58 Veřtát Michael 3 TJ KK Železný Brod 14,5 6
59 Veřtátová Milena   TJ KK Železný Brod 10,5 6
60 Macášek Josef 3 Jiskra Bechyně 6 5,5
61 Macášková Ladislava 3 Jiskra Bechyně 6 5,5
62 Kutý Tomáš 2 TJVS Litovel 6 3,5