Kanoe.cz

Žebříček rozhodčích ČSKDV 2015

Zde naleznete žebříček rozhodčích ČSKDV pro rok 2015. Aktualizované 9. 12. 2015

 V žebříčku jdou rozhodčí, kteří mi odevzdali výkaz. Pokud se v žebříčku nenajdete a odevzdali jste mi výkaz, tak se mi obratem ozvěte. 

Pokud se mi teprve chystáte poslat výkaz, tak neváhejte a já Vás do žebříčku dopíši.

Všem rozhodčím děkuji za práci v uplynulé sezóně a těším se na spolupráci v příštím roce.

Žebříček rozhodčích ČSKDV 2015
Pořadí Jméno třída oddíl součet bodů
1 Jílek Ladislav icf Vodní sporty Zábřeh 131,5
2 Kočí Antonín 2 SK Mondi Štětí 118
3 Vrána Karel 2 SK Štětí 117,5
4 Kneblová Hana icf TJ Ostrava 93,5
5 Kuna Alois 1 SK VS ČB 93,5
6 Paraniak Jan 2 SKVS Č. Budějovice 93,5
7 Šedivá Iva 1 SKK Česká Lípa 93
8 Bednář Jaroslav 3 SK Česká Lípa 87,5
9 Fusková Dana 1 TJ VM 80,5
10 Rychterová Zdena icf TJ Dvůr Králové n.L. 80,5
11 Macíková Jana icf VSDK 80
12 Dvořák Jaromír 2 SKVS ČB 70,5
13 Bohatý Karel 3 SK Třebechovice 69,5
14 Piskáček Jan 1 SK Mondi Štětí 68,5
15 Hegerová Hana 2 KVS HK 68
16 Šedivá Kateřina 1 SKK Česká Lípa 63,5
17 Kutá Lenka 1 TJVS Litovel 59,5
18 Borská Alena 2 SKVS ČB 58
19 Skuhrovcová Ivana 1 SKK Česká Lípa 58
20 Havlíková Iva 1 SK UP Olomouc 58
21 Havlíková Táňa 1 SK UP Olomouc 58
22 Černohouzová Jindřiška 1 SK UP Olomouc 56
23 Čiháček Jiří 1 Klatovy 55
24 Rolečková Libuše icf SKK Vysoké Mýto 52
25 Piskáčková Iva 1 SK Mondi Štětí 51
26 Felixová Adéla 3 USK Praha 49
27 Kratochvílová Heda icf SKUP Olomouc 48
28 Rychterová Petra 3 TJ Dvůr Králové n.L. 47
29 Zýková Eva 1 TJ ČSAD Plzeň 45,5
30 Burianová Eva 3 SKVS ČB 42
31 Šedivý Václav 3 SKK Česká Lípa 41
32 Břečka Jan 2 SK Veselí n. Mor. 38
33 Heger Martin 2 KVS HK 37,5
34 Aleš Petr icf TJ Ohře Klášterec 34
35 Jordánová Lenka 3 SK Veselí 30,5
36 Kudějová Jana 1 Elektro 29,5
37 Lagnerová Jana 1   29
38 Boček Zdeněk 3 SKVS Č.Budějovice 27,5
39 Halešová Dana 3 SK Vltava Č. Krumlov 26,5
40 Hák Jiří 3 ? 25
41 Přechová Eva 1 KVS Sušice 24,5
42 Demjanová Lenka icf TJ OHŘE Klášterec 24
43 Přinda Lukáš 3 USK Praha 23,5
44 Bednárek Čestmír 3 VS Desná 23
45 Snopková Renata 3 VK Kroměříž 23
46 Kratochvílová Martina 3 SK Vltava 22
47 Gregorová Stanislava 2 TJ Dvůr Králové 21
48 Žůrková Jana 2 VK Kroměříž 21
49 Kratochvílová Michaela 1 SK UP Olomouc 19,5
50 Galušková Anna 3 KVS Sušice 17,5
51 Veřtát David 3 TJ KK Železný Brod 14,5
52 Veřtát Michael 3 TJ KK Železný Brod 14,5
53 Fiala Hynek 3 SKUP Olomouc 14
54 Polívka Karel 3   14
55 Jordán Vladimír 1 SK Veselí 11
56 Brychcí Petr 3 TJ KK Železný Brod 10,5
57 Veřtátová Milena   TJ KK Železný Brod 10,5
58 Vandasová Lenka 2 SK Vltava ČK 10
59 Macášek Josef 3 Jiskra Bechyně 6
60 Macášková Ladislava 3 Jiskra Bechyně 6
61 Kutý Tomáš 2 TJVS Litovel 6
62 Piskáček Pavel 3 SK Mondi Štětí 3