Kanoe.cz

Delegace na SP v Praze

Delegace na Světový pohár v Praze Tróji 18. - 21. 6. 2015

 

    2015 Canoe Slalom World Cup 1      
    Prague, CZE      
    19. - 21. June  příjezd    
1   Jury Chair 1 name TBC      
2   Jury 2 name TBC      
3   Jury 3 name TBC      
             
4   Chief Official Jean Michel Prono      
5   Chief Judge Sue Natoli      
6   Technical Organiser        
7   Competition Manager        
8 1 Assist. Chief Judge Kutá Lenka čtvrtek 14 hod    
9   Video Judge 1 Eric Loken      
10   Video Judge 2 Lars Andernach      
11 2 Strat Judge Fořt Ivan  čtvrtek 14 hod    
12 3 Finish Judge Aleš Petr  čtvrtek 14 hod    
13 4 Chief of Scoring Demjanová Lenka čtvrtek 14 hod    
14   Course Designer        
15   Course Designer        
16 5 Equipment Controller Jílek Ladislav  středa večer    
             
17   Gate Judge 1 Alison Smedley      
18 6 Gate Judge 2 Macíková Jana čtvrtek 14 hod    
19 7 Gate Judge 3 Hana Kneblová omluvit    
20   Gate Judge 4 Philippe Calmette      
21   Gate Judge 5 Shona Jennings      
22   Gate Judge 6 Steve Linkstead      
23   Gate Judge 7 Markus Hermann      
24   Gate Judge 8 Ralf Kriegel      
25   Gate Judge 9 Nikolaos Karydis      
26   Gate Judge 10 Enrica Berlingieri      
27   Gate Judge 11 Aki Baba      
28   Gate Judge 12 Gerd Stock      
29   Gate Judge 13 Agnieszka Grudzinski      
30   Gate Judge 14 Jan Maco      
31   Gate Judge 15 Brian Fike      
             
32 8 scoring Roleček Luděk ml.   Kromě měřičů stačí příjezd ve čtvrtek na cca 18 hod - předjízda
33 9 scoring  Rolečková Libuše  
34 10 SIWI data Skuhrovcová Ivana  
35 11 SIWI data Hegerová Hana  
36 12 equipment controller 2 Kratochvílová Michaela středa večer
37 13 scribe 1 Rychterová Zdena  
38 14 scribe 2 Šedivá Kateřina  
39 15 scribe 3 Heger Martin  
40 16 scribe 4 Havlíková Iva  
41 17 scribe 5 Havlíková Táňa  
42 18 scribe 6 Šedivá Iva  
43 19 scribe 7 Černohouzová Jindřiška  
             
44 20 testování tlačítek 1 Fusková Dana   Tito rozhodčí budou potřeba asi jenom v pátek odpoledne a v sobotu. Ještě bude upřesněno. 
45 21 testování tlačítek 2 Gregorová Stanislava  
46 22 testování tlačítek 3 Jordánová Lenka  
47 23 testování tlačítek 4 Kolařík Vladimír  
48 24 testování tlačítek 5 Kolaříková Michaela  
49 25 testování tlačítek 6 Paraniak Jan  
50 26 testování tlačítek 7 Žůrková Jana