Kanoe.cz

Průběžný žebříček rozhodčích ČSKDV

Průběžný žebříček rozhodčích ČSKDV k 14.7.2014.

rozhodčí průběžný počet bodů
jméno třída oddíl  
Kratochvílová Heda icf SK UP Olomouc 56
Kuna Alois 1 SK VS ČB 55
Fusková Dana 1 TJ ValMez 54,5
Hegerová Hana 2 KVS HK 52,5
Kočí Antonín 2 SK Mondi Štětí 52
Jílek Ladislav icf VS Zábřeh 50
Paraniak Jan 2 SKVS ČB 49,5
Borská Alena 2 SKVS ČB 48,5
Šedivá Iva 1 TJ Česká Lípa 45,5
Šedivá Kateřina 1 TJ Česká Lípa 45,5
Jordánová Lenka 3 SK Veselí 43
Macíková Jana icf VSDK 38,5
Skuhrovcová Ivana 1 TJ Česká Lípa 38,5
Vrána Karel 2 SK Mondi Štětí 38
Havlíková Iva 1 SK UP Olomouc 35
Rychterová Zdena icf TJ Dvůr Král. n.L. 34
Žůrková Jana 2 VK Kroměříž 33
Fořt Ivan icf PSK Olymp Praha 32,5
Břečka Jan 2 SK Veselí n. Mor. 32
Čiháček Jiří 1 Klatovy 32
Heger Martin 2 KVS HK 31
Piskáček Jan 1 SK Mondi Štětí 31
Zýková Eva 1 TJ ČSAD Plzeň 30,5
Dvořák Jaromír 2 SKVS ČB 29,5
Havlíková Táňa 1 SK UP Olomouc 29,5
Krausová Tereza 3 SKUP Olomouc 28
Černohouzová Jindřiška 1 SK UP Olomouc 27
Kneblová Hana icf TJ Ostrava 27
Bednář Otakar   TJ Česká Lípa 26,5
Demjanová Lenka icf TJ OHŘE Klášterec 26,5
Gregorová Stanislava 2 TJ Dvůr Král. 26,5
Piskáčková Iva 1 SK Mondi Štětí 25
Mráka Petr 3 SKUP Olomouc 24
Bednárek Čestmír 3 VS Desná 22
Bohatý Karel 3 Třebechovice 22
Lagnerová Jana 1 SK Domeček 21
Aleš Petr icf TJ OHŘE Klášterec 20,5
Bednář Jaroslav 3 TJ Česká Lípa 20,5
Kolařík Vladimír 1 TJ ValMez 20,5
Kolaříková Michaela 2 TJ ValMez 20,5
Rolečková Libuše icf SKK Vysoké Mýto 19,5
Hák Jiří 3 Loko Trutnov 19
Bohatý Libor 3 Slávia HK 18,5
Rudorferová Hana 3 SKUP Olomouc 18
Polívka Karel 3 SKVS Slavia HK 17
Galušková Anna 3 KVS Sušice 15
Přikryl Lubor   VSK Rájec 15
Pokorný Ondřej 3   14,5
Pokorný Martin   TJ Dvůr Král. n.L. 13,5
Burianová Eva 3 SKVS ČB 13
Fusková Dana ml. 1 TJ ValMez 13
Hala Jiří 3 SKUP Olomouc 13
Macášek Josef 3 TJ Bechyně 12
Martin Václav 1 Bohemians Pha 12
Rychterová Petra 2 TJ Dvůr Král. n.L.  12
Šedivý Václav 3 TJ Česká Lípa 12
Vavrla Dušan 3 TSUNAMI 11
Kratochvílová Michaela 2 SK UP Olomouc 10,5
Macášková Ladislava 3 TJ Bechyně 10,5
Dvořáková Hana 3 SKVS ČB 9
Černá Lenka 3   8
Bican Jakub 3 SKVS ČB 7,5
Kudějová Jana 1 Elektro 7,5
Roleček Luděk ml.   SKK Vysoké Mýto 7,5
Kulhánek Josef 3 Jablonec 7
Musil Pavel 3 Jablonec 7
Pechlátová Eva 1 KVS Sušice 6
Přechová Eva 1 KVS Sušice 6
Puškarčuková Miroslava 3 Č. Lípa 6
Roučková Jaroslava 1 SK Mondi Štětí 6
Outrata Jindřich   Pardubice 6
Boháč Robert 3 TSUNAMI 4
Boch Pavel 3 Semily 4
Fiala Hynek 3 SKUP Olomouc 4
Lagnerová Lenka 3 SK Domeček 4
Měšťan Ladislav   Bechyně 4
Měšťan Zdeněk   Bechyně 4
Řeháková Bára 3 TJVS Litovel 4
Divoký Vlastimil   SKVS ČB 3
Koudelka Zdeněk   SKVS ČB 3
Kutý Tomáš 3 TJVS Litovel 2
Lagner Václav 3 SK Domeček 1,5

V příloze naleznete body i za jednotlivé závody. Případné reklamace posílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

prbn_ebiek.xlsx