Kanoe.cz

Žebříček rozhodčích ČSKDV

Žebříček rozhodčích ČSKDV za rok 2014. Aktualizováno 18.11.

 

  rozhodčí počet bodů
pořadí jméno třída oddíl součet
1 Kočí Antonín 2 SK Mondi Štětí 110,5
2 Jílek Ladislav icf VS Zábřeh 109,5
3 Kuna Alois 1 SK VS ČB 103,5
4 Paraniak Jan 2 SKVS ČB 103,5
5 Borská Alena 2 SKVS ČB 93,5
6 Kratochvílová Heda icf SK UP Olomouc 88,5
7 Fusková Dana 1 TJ ValMez 77
8 Čiháček Jiří 1 Klatovy 76,5
9 Fořt Ivan icf PSK Olymp Praha 76,5
10 Hegerová Hana 2 KVS HK 76
11 Havlíková Iva 1 SK UP Olomouc 75,5
12 Dvořák Jaromír 2 SKVS ČB 72,5
13 Havlíková Táňa 1 SK UP Olomouc 70
14 Šedivá Iva 1 TJ Česká Lípa 66,5
15 Šedivá Kateřina 1 TJ Česká Lípa 66,5
16 Kneblová Hana icf TJ Ostrava 66
17 Vrána Karel 2 SK Mondi Štětí 62,5
18 Bednář Jaroslav 3 TJ Česká Lípa 61,5
19 Macíková Jana icf VSDK 61
20 Zýková Eva 1 TJ ČSAD Plzeň 60
21 Břečka Jan 2 SK Veselí n. Mor. 58
22 Rychterová Zdena icf TJ Dvůr Král. n.L. 57
23 Jordánová Lenka 3 SK Veselí 55,5
24 Heger Martin 2 KVS HK 54
25 Bohatý Karel 3 Třebechovice 51,5
26 Černohouzová Jindřiška 1 SK UP Olomouc 50,5
27 Skuhrovcová Ivana 1 TJ Česká Lípa 48
28 Gregorová Stanislava 2 TJ Dvůr Král. 43,5
29 Žůrková Jana 2 VK Kroměříž 43
30 Bouček Radovan 3 Trutnov 40
31 Burianová Eva 3 SKVS ČB 39
32 Bednář Otakar   TJ Česká Lípa 38,5
33 Bednárek Čestmír 3 VS Desná 38
34 Demjanová Lenka icf TJ OHŘE Klášterec 36
35 Hák Jiří 3 Loko Trutnov 32
36 Mráka Petr 3 SKUP Olomouc 32
37 Bohatý Libor 3 Slávia HK 31,5
38 Piskáček Jan 1 SK Mondi Štětí 31
39 Polívka Karel 3 SKVS Slavia HK 30
40 Krausová Tereza 3 SKUP Olomouc 28
41 Kratochvílová Michaela 2 SK UP Olomouc 27,5
42 Kolařík Vladimír 1 TJ ValMez 26,5
43 Kolaříková Michaela 2 TJ ValMez 26,5
44 Pokorný Martin   TJ Dvůr Král. n.L. 26,5
45 Piskáčková Iva 1 SK Mondi Štětí 25
46 Roleček Luděk icf SKK Vysoké Mýto 23
47 Řeháková Bára 3 TJVS Litovel 23
48 Martin Václav 1 Bohemians Pha 21,5
49 Galušková Anna 3 KVS Sušice 21
50 Lagnerová Jana 1 SK Domeček 21
51 Dvořáková Hana 3 SKVS ČB 19,5
52 Rolečková Libuše icf SKK Vysoké Mýto 19,5
53 Rudorferová Hana 3 SKUP Olomouc 18
54 Rychterová Petra 2 TJ Dvůr Král. n.L.  18
55 Roučková Jaroslava 1 SK Mondi Štětí 17
56 Kudějová Jana 1 Elektro 16,5
57 Kutý Tomáš 3 TJVS Litovel 15,5
58 Šedivý Václav 3 TJ Česká Lípa 15,5
59 Přikryl Lubor   VSK Rájec 15
60 Pokorný Ondřej 3   14,5
61 Černá Lenka 3   14
62 Macášek Josef 3 TJ Bechyně 14
63 Roleček Luděk ml. 2 SKK Vysoké Mýto 13,5
64 Fusková Dana ml. 1 TJ ValMez 13
65 Hala Jiří 3 SKUP Olomouc 13
66 Outrata Jindřich   Pardubice 13
67 Macášková Ladislava 3 TJ Bechyně 12,5
68 Přechová Eva 1 KVS Sušice 12
69 Boch Pavel 3 Semily 11
70 Vavrla Dušan 3 TSUNAMI 11
71 Divoký Vlastimil   SKVS ČB 10
72 Koudelka Zdeněk   SKVS ČB 10
73 Bican Jakub 3 SKVS ČB 7,5
74 Kulhánek Josef 3 Jablonec 7
75 Musil Pavel 3 Jablonec 7
76 Pechlátová Eva 1 KVS Sušice 6
77 Puškarčuková Miroslava 3 Č. Lípa 6
78 Boháč Robert 3 TSUNAMI 4
79 Fiala Hynek 3 SKUP Olomouc 4
80 Lagnerová Lenka 3 SK Domeček 4
81 Měšťan Ladislav   Bechyně 4
82 Měšťan Zdeněk   Bechyně 4
83 Lagner Václav 3 SK Domeček 1,5

Všem rozhodčím děkuji za rozhodování a  pomoc na všech závodech ČSKDV a těším se, že se budeme potkávat i v sezóně 2015.

Případné reklamace posílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..