Kanoe.cz

Žebříček rozhodčích slalom a sjezd za rok 2005

Žebříček rozhodčích slalom a sjezd za rok 2005 sestavený podle aktivity rozhodčích jak na slalomových, tak i na sjezdových závodech.
 
V současné době eviduje Komise rozhodčích ve své databázi celkem 183 rozhodčích. Za rok 2005 jich svoji činnost vykázalo 113. Tito rozhodčí jsou zařazeni do žebříčku rozhodčích. I když jich prokazatelně dle účasti na závodech pracovalo více, nemohli zde být uvedeni, protože bohužel nezaslali výkaz o činnosti rozhodčího, tzn. záznam jejich aktivní účasti na závodech. Z výše uvedeného celkového počtu (183) máme celkem 19 rozhodčích s kvalifikací mezinárodního rozhodčího – 14 z nich je činných. Rozhodčích 1. třídy máme celkem 31, z toho je činných 30 (!!) – zbývající jeden nepracuje kvůli dlouhodobé nemoci; rozhodčích 2. třídy evidujeme celkem 38, aktivně jich pracuje 29 (4 v minulých letech ukončili svoji aktivní činnosti na hlavních závodech, od ostatních nemáme informace). Rozhodčích 3. třídy je nejvíce, celkem 95, ale také nejvíce jich neprokazuje svoji činnost. Dle evidence komise jich je aktivních pouze 40.Vysvětlivky: NR 05 = nový rozhodčí v roce 2005
pb = pomocné body, tj počet funkcí, které rozhodčí během závodní sezóny na závodech vykonával
Z důvodů délky článku nebylo možné zveřejnit všechna jména, tímto se vám omlouvám.
 
 Příjmení a jméno
tř. rozh.
2005
body
05 pb
2004
body
04 pb
 oddíl
 Kraj
1.
Rolečková Libuše
icf
107,5
7
96,5
4
SKK Vysoké Mýto
Pardubický
2.
Kočí Antonín
2
101,5
3
105,5
3
SK Mondi Štětí
Ústecký
3.
Kneblová Hana
icf
98,5
5
88,5
5
NH Ostrava
Moravskoslezský
4.
Kratochvílová Heda
1
91,5
6
103,0
6
SK UP Olomouc
Olomoucký
5.
Totzauer Günter
icf
89,0
6
91,0
4
TJ Ohře Klášterec n.Ohří
Ústecký
6.
Roleček Luděk
icf
85,0
5
90,5
5
SKK Vysoké Mýto
Pardubický
7.
Jeřábek Bohumír
2
85,0
3
57,0
3
Bohemians Praha
Praha
8.
Jordán Vladimír
1
80,5
6
57,5
4
SK Veselí nad Moravou
Brněnský
9.
Krapáč Jiří st.
2
72,0
6
74,0
5
TJ Canu Kajak Č. Skalice
Královéhradecký
10.
Macíková Jana
1
70,0
6
 
 
VS Dolní Kounice
Brněnský
11.
Čiháček Jiří
1
69,0
5
77,5
5
Klatovy
Plzeňský
12.
Vrána Karel
2
68,0
2
32,0
3
SK Mondi Štětí
Ústecký
13.
Demjanová Lenka
1
65,0
5
77,5
4
TJ Ohře Klášterec n.Ohří
Ústecký
14.
Kolařík Vladimír
1
64,0
6
63,5
5
TJ Valašské Meziříčí
Zlínský
15.
Kolaříková Michaela
2
64,0
4
61,5
3
TJ Valašské Meziříčí
Zlínský
16.
Bednář Otakar
2
64,0
3
68,0
4
Kan. Česká Lípa
Liberecký
17.
Vaňková Jana
2
63,0
4
63,0
3
KK Kralupy
Středočeský
18.
Pechlátová Eva
1
59,5
4
 
 
KVS Sušice
Plzeňský
19.
Piskáček Jan
1
57,5
3
52,5
3
SK Frantschach Štětí
Ústecký
20.
Piskáčková Iva
1
57,5
2
59,5
2
SK Frantschach Štětí
Ústecký
21.
Puškarčuková Miroslava
3
57,0
2
21,0
2
TJ DDM Česká Lípa
Liberecký
22.
Skuhrovcová Ivana
2
56,5
1
37,5
3
TJ DDM Česká Lípa
Liberecký
23.
Šichor Zdeněk
icf
56,0
4
50,5
3
Vodní sporty Zábřeh
Olomoucký
24.
Čvančarová Zdena
icf
55,5
6
79,0
5
Loko Plzeň
Plzeňský
25.
Lagnerová Jana
1
54,5
4
54,5
5
SK Domeček Soběslav
Jihočeský
26.
Šedivá Iva
1
54,5
3
72,5
4
TJ DDM Česká Lípa
Liberecký
27.
Kudějová Jana
2
53,5
3
70,0
2
VSK Elektro Praha
Praha
28.
Husáková Zdena
icf
52,5
5
70,5
4
SK Neomi Praha
Praha
29.
Černohouzová Jindřiška
1
52,0
5
68,5
5
SK UP Olomouc
Olomoucký
30.
Čvančara Václav
2
50,0
3
79,5
4
Loko Plzeň
Plzeňský
31.
Pokorný Pavel
3
48,0
2
26,0
2
KVS Písek
Jihočeský
32.
Žůrková Jana
2
46,5
4
38,5
3
VK Kroměříž
Zlínský
33.
Břečka Jan
2
45,0
2
30,0
2
SK Veselí nad Moravou
Jihomoravský
34.
Kratochvílová Lenka
1
42,5
3
49,5
4
SK UP Olomouc
Olomoucký
35.
Crha Rudolf
1
42,0
3
50,0
4
Karbo Benátky n. Jiz.
Středočeský
36.
Přechová Eva
2
41,5
4
55,5
5
KVS Sušice
Plzeňský
37.
Martinová Markéta
2
41,5
3
39,5
3
Bohemians Praha
Praha
38.
Schadelbauerová Petra
2
41,0
3
47,5
1
TJ Ohře Klášterec n.Ohří
Ústecký
39.
Rychterová Zdena
icf
40,5
7
 
 
TJ Dvůr Králové n. Lab.
Královéhradecký
40.
Jílek Ladislav
icf
40,5
3
64,5
3
Vodní sporty Zábřeh
Olomoucký
41.
Havlík Miroslav
icf
40,0
5
56,0
4
SK UP Olomouc
Olomoucký
42.
Havlíková Táňa
1
37,0
4
31,5
4
SK UP Olomouc
Olomoucký
43.
Rouček Jiří
2
35,5
2
 
 
KK Roudnice nad Labem
Ústecký
44.
Havlíková Iva
1
35,0
4
38,0
4
SK UP Olomouc
Olomoucký
45.
Koliba František
icf
35,0
3
29,5
3
NH Ostrava
Moravskoslezský
46.