Kanoe.cz

2012 Žebříček rozhodčích ČSKDV - slalom a sjezd

Žebříček rozhodčích za rok 2012 sestavený podle aktivity rozhodčích na slalomových a sjezdových závodech dle výkazů zaslaných do 31. prosince 2012. 

2012 Žebříček rozhodčích ČSKDV celkové pořadí třídy kraje XLS

2012 Žebříček rozhodčích ČSKDV celkové pořadí PDF

2012 Žebříček rozhodčích dle tříd PDF

2012 Žebříček rozhodčích dle krajů PDF

Celkové pořadí žebříčku je určeno celkovým ziskem bodů za odrozhodované závody, pokud je počet bodů stejný, rozhoduje o vyšším umístění vyšší počet získaných pomocných bodů, pokud i tento počet je shodný, rozhoduje dál o pořadí vyšší počet bodů získaných v roce 2011 a kdyby i tento byl náhodou stejný, tak vyšší počet bodů za rok 2009 atd. Na dalších listech souboru máte pro zajímavost také přehled o pořadí rozhodčích podle tříd a podle krajů.  

Velice všem rozhodčím za jejich velmi náročnou práci děkuji a tímto tlumočím i poděkování od většiny pořadatelů závodů. Většinou vědí co povinnosti rozhodčího obnášejí, že musí sedět či stát na postu za jakéhokoliv počasí několik hodin většinou bez možnosti oddechu, i to, že to není jen o párcích. 
Takže ještě jednou Vám všem moc děkuji a to i z důvodu ukončení mé činnosti jako předsedkyně Komise rozhodčích. Do dalších let Vám přeji především hodně zdraví, vytrvalosti a trpělivosti, hodně úspěchů a mnoho mladých následovníků.

Líba Rolečková