Kanoe.cz

2011 Žebříček rozhodčích ČSKDV - slalom a sjezd

Žebříček rozhodčích za rok 2011 sestavený podle aktivity rozhodčích na slalomových a sjezdových závodech dle výkazů zaslaných do 15. listopadu 2011. 


   2011 Žebříček rozhodčích ČSKDV

Celkové pořadí je určeno celkovým ziskem bodů za odrozhodované závody, pokud je počet bodů stejný, rozhoduje o vyšším umístění vyšší počet získaných pomocných bodů, pokud i tento počet je shodný, rozhoduje dál o pořadí vyšší počet bodů získaných v roce 2010 a kdyby i tento byl náhodou stejný, tak vyšší počet bodů za rok 2009 atd. 
 
Rozhodčí na prvních 16. místech získávají vstupenku na vyhlášení Kanoisty roku 2011 v Olomouci 3.12.2011 v 18 hodin (vstupenku si vyzvednete u vstupu). Všichni jste srdečně zváni. Rozhodčí na prvních třech místech získávají tričko a vítěz ještě kšiltovku (obdržíte na začátku sezóny 2012). Gratulujeme.

Na dalších listech souboru máte pro zajímavost také přehled o pořadí rozhodčích podle tříd a také podle krajů. Především z přehledu tříd je patrné, kolik máme celkem evidovaných rozhodčích a kolik jich aktivně pracuje. Věřím tomu, že někteří z těch, kteří svůj výkaz z různých důvodů nezaslali, jsou do činnosti rozhodčích aktivně zapojeni. Chtěla bych je touto cestou požádat, aby své výkazy v příštím roce zaslali.
 
Velice všem rozhodčím za jejich náročnou práci děkuji a tímto tlumočím i poděkování od většiny pořadatelů závodů. Většinou všichni vědí co povinnosti rozhodčího obnášejí, že musí sedět či stát na postu za jakéhokoliv počasí několik hodin většinou bez možnosti oddechu. Kdo nezkusil, tak neví o čem je řeč. Takže ještě jednou moc děkuji. 

Líba Rolečková 
a Komise rozhodčích

Momenty sportu

Momenty sportu