Kanoe.cz

Žebříček rozhodčích ČSKDV za rok 2009


   2009 Konečný žebříček rozhodčích

Žebříček rozhodčích slalom a sjezd za rok 2009 sestavený podle aktivity rozhodčích jak na slalomových, tak i na sjezdových závodech sestavený dle zaslaných výkazů. 
Celkové pořadí je určeno celkovým ziskem bodů za odrozhodované závody, pokud je počet stejný, rozhoduje o vyšším umístění vyšší počet získaných pomocných bodů, pokud i tento počet je shodný, rozhoduje dál o pořadí vyšší počet bodů získaných v roce 2008 a kdyby i tento byl náhodou stejný, tak vyšší počet bodů za rok 2007 atd. 

Na dalších listech souboru máte pro zajímavost také přehled o pořadí rozhodčích podle tříd a také podle krajů. Především z přehledu tříd je patrné, kolik máme celkem evidovaných rozhodčích a kolik jich aktivně pracuje. Věřím tomu, že někteří z těch, kteří svůj výkaz z různých důvodů nezaslali, jsou do činnosti rozhodčích aktivně zapojeni. Chtěla bych je touto cestou požádat, aby své výkazy v příštím roce zaslali.
 
Rozhodčí,  kteří jsou stále vedeni v evidenci, ale o jejichž práci nemám přehled, jelikož nezaslali nebo již nějaký čas nezasílají své výkazy. byli v seznamech ponecháni. Pokud o nich, především asi vedoucí oddílů, víte, že již nejsou členy ČSKDV, dejte mi prosím vědět.
Velice všem rozhodčím za jejich náročnou práci děkuji a tímto tlumočím i poděkování od většiny pořadatelů závodů. Většinou všichni vědí co obnáší povinnosti rozhodčího, že musí sedět či stát na postu za jakéhokoliv počasí několik hodin většinou bez možnosti oddechu, ale stejně, kdo si to nezkusil, tak neví o čem je řeč. Takže ještě jednou moc děkuji. 

Líba Rolečková 
a Komise rozhodčích