Kanoe.cz

Termínová listina ČSK DV 2014 - aktualizovaná konečná verze!

Předsedkyně závodní komise zveřejňuje konečnou verzi termínové listiny 2014, doplněnou o veřejné závody. Aktualizovaná tabulka je nyní dostupná přímo na stránce.

xls - zde konečná verze termínové listiny 2014 ke stažení ve formátu *.xls.

 Termínová listina

27.3.

W

1

Sjezd na Chrudimce

Pardub.

 

29.3.

W

2

Sjezdy na Svitavě

KK Brno

 

5.- 6.4.

W

4

Sjezdy v Krhanicích

Tech.Pha

 

12.- 13.4.

S

2

Stružnická peřej

Č.Lípa

 

W

4

Jarní sjezdy na Lužnici

Bechyně

 

W

4

Sjezdy v Hanušovicích

VS Desná

 

19.- 20.4.

S

2

Trutnovské slalomy 

Trutnov

VZ +MČR vet.  

W

1

Trutnovský sjezd

Trutnov

VZ +MČR vet.  

S+Wsp.

4

USD Opava slalomy a sprinty

KK Opava

2 + 2

24.4.

W

1

Sjezd na Chrudimce

Pardub.

 

26.- 27.4.

ČPW

2

Kamenice - klasik

Boh.Pha

1.a 2.ČP,MČR U23

S

2

Slalomy na Kamenici

Jablonec

 

3.- 4.5.

ČPW

3

Čeňkova Pila

Loko Plz

MČR družstev

S

4

Jarní slalomy v Č. Vrbném

SKVS ČB

 

10.- 11.5.

ČPS

2

USD Troja

USK Pha

1.a 2.ČP nomin.

S

2

Slalomy v Táboře

VS Tábor

 

S+Wsp.

4

Slalomy a sprinty v Kroměříži

Kroměříž

2 + 2

14.5.

S+Wsp.

2

Slalom a sprint v Olomouci

Olomouc

KP 1 + 1

17.- 18.5

ČPS

2

USD Trnávka

S.Žižkov

3.a 4.ČP nomin.

22.5.

W

1

Sjezd na Chrudimce

Pardub.

 

24.- 25.5.

ČPW

2

USD Veltrusy

Boh.Pha

5.a 6.ČP

S

2

Sušické slalomy

Sušice

 

S+Wsp.

4

Slalomy a sprinty v Zábřehu

Zábřeh

2 + 2

31.5.- 1.6.

NKZ

2

USD České Vrbné

SKVS ČB

1.a 2. NKZ

7.- 8.6.

W

3

Český Krumlov - klasik

Č.Kruml.

VZ + MČRd + druž.

S

2

Křivoklátské slalomy

Rakovník

 

14.- 15.6

NKZ

2

USD Veltrusy

Kralupy

3.a 4. NKZ

 

S

2

Slalomy v Ostravě

Tzunami

 

19.6.

W

1

Sjezd na Chrudimce

Pardub.

 

20.- 22.6.

S

SP USD Praha Troja

28.- 29.6.

S

2

Slalomy ve Veselí n.M.

SK Veselí

1.a 2. ČPž

W

2

Sprinty ve Veselí n.M.

SK Veselí

1.a 2. ČPž

         

28.- 29.6.

S

2

Slalomy ve Strakonicích

Ot.Strak

 

W

2

Sjezdy ve Strakonicích

Soběslav

 

5. - 6.7.

S+Wsp.

4

Slalomy a sprinty v D.Kounicích

 VSDK

2 + 2

S

2

Slalomy v Kadani

Kadaň

 

S+W 

3

Vysokomýtské slalomy a sjezd

Vys.Mýto

2 + 1

12.- 13.7.

ČPS

2

USD České Vrbné

SKVS ČB

 

W

4

Sjezdy a sprinty ve Dv. Králové

Dv.Král.

2 + 2

19.- 20.7.

S

2

Slalomy v Brně

KK Brno

 

S

2

Slalomy na Paraplíčku

Žel.Brod

 

26.- 27.7.

S

2

Letní slalomy v Č. Vrbném

SKVS ČB

 

W

4

Sj. a sp. v Třebechovicích

Třebech.

2 + 2

2.- 3.8.

S

2

WAVE 2014

SKVS ČB

 

S

2

Slalomy pod Borskou přehradou

Loko Plz

 

9.- 10.8.

S

2

Slalomy v Brandýse

KK Brand+Dukla B., 3.a 4. ČPž

W

3

MČR žáků ve sjezdu

KK Brand+Dukla B., 3.a 4. ČPž

16.- 17.8.

S

2

Slalomy v Šumperku

VS Desná

 

S

2

O štít města Benátek

Benátky

 

23.- 24.8

ČPW

3

Č.Vrbné MČR druž.+ vet.+U23

Pardub.

7.a 8.ČP

S

2

Memoriál J.Froňka 

Kralupy

 

30.- 31.8.

ČPS

3

Lipno+MČR+U23+družstva

SKVS ČB

7.a 8.ČP

ČPW

2

Lipno+MČR dlouhý+sprint

Litovel

9.a 10.ČP

6.- 7.9.

S

2

Slalom 

Žel.Brod

MČRž + družstva

W

2

Sprint 

Žel.Brod

MČRž + družstva

13.- 14.9.

S

2

Slalom

Rakovník

MČRd + družstva

W

2

Sprint

Rakovník

MČRd + družstva

20.-21.9.

NKZ

2

USD Trnávka

S.Žižkov

5.a 6.NKZ

27.- 28.9.

S

2

Slalomy v Třebechovicích

Třebech.

 

S

2

Hanácké slalomy

Olomouc

 

W

1

Prahou přes tři jezy

Junák

 

4.- 5.10.

   

BOBR CUP

Litovel

 

S

2

Slalomy ve Strakonicích

Klatovy

 

11.-12.10.

W

1

Krumlovský maraton

Č.Kruml

 

18.10.

W

2

Podzimní sjezdy na Lužnici

Bechyně

 
 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017