Kanoe.cz

Výzkumný projekt mezi oddíly kanoistiky na divoké vodě

Mezi oddíly kanoistiky probíhá projekt, který věříme, že přispěje ke zlepšení financování oddílů kanoistiky z veřejných rozpočtů a tím ke zlepšení podmínek pro činnost těchto oddílů.

Na Čeňkově Pile (ČP sjezd) a ve Veltrusech (NKZ slalom) rozdala K.Rozsypalová (doktorandka FTK UP) činovníkům jednotlivých oddílů dotazníky obsahující otázky z oblasti fungování a financování oddílů a využívání zdrojů z veřejných rozpočtů. Dotazníky jsou součástí výzkumu v oblasti financování sportovních oddílů z veřejných rozpočtů (obecní, krajský úřad, MŠMT, EU). Cílem práce je odpovědět na následující otázky:

Dokáží oddíly kanoistiky využívat veřejných zdrojů?
Jaké jsou oddíly kanoistiky – co můžou nabídnout? O jaké zdroje (programy podpory) mohou žádat ( a být úspěšní)? Využívají těchto možností?
Pokud těchto možností nevyužívají (nebo nevyužívají v plné šíři) – Proč tomu tak je?

Také by vás zajímaly odpovědi na tyto otázky??? Zapojte se do výzkumu vyplněním dotazníku (za oddíl kanoistiky na divoké vodě).

Pokyny k vyplnění dotazníku:
1) dotazník je určen pro oddíly kanoistiky na divoké vodě v ČR
2) dotazník vyplňují odpovědní činovníci oddílu
3) vyplněný dotazník vracejte prosím buď  poštou na adresu: K.Rozsypalová, FTK UP – KKI, Tř.Míru 115, 771 11 nebo elektronicky – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  •  Dotazník pro oddíly kanoistiky na divoké vodě (včetně průvodního dopisu).O průběžných výsledcích vás budu dále informovat na těchto stránkách.

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017