Kanoe.cz

Informace pořadatele ČP na Labi pod Š.Mlýnem

Zde je zveřejněna infromace pořadatele z SK UP Olomouc k závodům Českého poháru ve slalomu a ve sjezdu, které proběhnou tento víkend na Labi pod Š.Mlýnem

Informace pořadatelů k organizaci víkendových závodů na Labi pod Špindlerovým Mlýnem.

První informací je, že závody budou. Jedinou překážkou se může ukázat větší množství srážek těsně před závody, ale díky vynikající spolupráci s Povodím Labe a hrázným na vodním díle Labská vše je nachystáno na uspořádání závodů. Vyběhat veškerá povolení není jednoduché a tak prosíme všechny vodáky o dodržování dohodnutých pravidel, abychom mohli na Labi závodit i v budoucnu.
Prohlédněte si Organizaci vypouštění vody (viz příloha článku). Voda je vypouštěna na zvláštní povolení z KRNAPu a není dovoleno v určených časech jezdit na řece Labi v úseku hráz Labská - Herlíkovice bez startovních čísel vydaných pořadateli jednotlivých závodů - Český pohár ve slalomu, Český pohár a MČR ve sjezdu a raftových závodů o Pohár starosty města Prostějova. Bez startovních čísel není možné splouvání!!!! Startovní čísla pro slalom se budou vydávat v pátek od 13.00-14.00 hod na slalomu, pro sjezd také v pátek od 13.00-14.30 hod na Kukačce.
- Organizace vypouštění vody

Parkování v úseku Herlíkovice - Špindlerův Mlýn je tradiční - kolem slalomové tratě pouze na pravé straně vozovky ve směru Vrchlabí- Špindlerův Mlýn (viz příloha článku). Na pravé straně ve směru Vrchlabí - Špindlerův Mlýn se parkuje také na Kukačce, v okolí sprintové trati, Michlova Mlýna. Pozor - na startu dlouhého sjezdu se parkuje na pravé straně, ale ve směru Špindlerův Mlýn - Vrchlabí. Prosíme všechny řidiče o bezpečnou a klidnou jízdu - čím méně bude za volantem stresu a o co více budou řidiči poslouchat pomocníky organizátorů označených reflexními vestami - o to budou závody klidnější.

- Plánek parkování vozidel

Ovšem pro letošní rok jsou i jistá omezení:

Ve čtvrtek 25.4 v době 12.00 - 17.00 hod je pro sjíždění uzavřen úsek řeky Kukačka - Soutěska z důvodu výstavby slalomové tratě.

Pořadatel vzhledem k vysokému průtoku vody není schopen zajistit startovní molo na slalomové závody. Proto všichni účastníci slalomových závodů mají za POVINNOST nasedat na vodu na Kukačce, kde proběhne předstartovní kontrola.

Závodníci na sprintu v neděli musí také projít předstartovní kontrolou, a proto není možné sjíždět na start po vodě - na vodu se musí nasedat v prostoru startu u Michlova Mlýna.

Ještě jednou díky za pochopení a těšíme se na krásné divoké vodě, Ahoj.

Za pořadatele SKUP Olomouc,

Ruda Rozsypal (ředitel závodu ve slalomu)

Robert Knebel (ředitel závodu ve sjezdu)

Momenty sportu

Momenty sportu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017