Kanoe.cz

Popel

 

XXII. MEMORIÁL Dr.KARLA POPELA


PRAHA - LODĚNICE KVS
17.DUBNA 2004



POD ZÁŠTITOU HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY,
UDĚLENOU JUDr. PETREM HULINSKÝM
NÁMĚSTKEM PRIMÁTORA HL.M. PRAHY

VÝSLEDKOVÁ LISTINA


17.DUBNA 2004

Ředitel závodu: Karel Dvořák
Vrchní rozhodčí: Helena Vaníčková
Zátupce rozhodčí: Jitka Polanská
Hospodář: Eva Mlezivová

Zúčastněné oddíly:
Dukla Praha
USK Praha
Sparta Praha
Sokol Pražský
Bohemia Poděbrady
Prazdroj Plzeň
Spartak Modřany
KK Týn n/Vlt.
Sport Zbraslav
Spartak Sedlec
KVS Praha
Lokomotiva Praha





10,OO Kategorie K1 žáci závod č. 1
Pořadí Startovní číslo Jméno Oddíl Čas
1 7 Lněnička Jan USK 31,58
2 20 Havelka Václav POD 32,53
3 19 Svárovský Jakub SPA 33,43
4 13 Čížek Jaromír PPL 35,08
5 10 Heřmanský Jan SPA 35,59
6 1 Kusovský Lukáš MOD 36,52
7 8 Červeňák Jan KVS 37,10
8 14 Mužík Martin SPA 37,43
9 11 Švec Marek USK 46,43
10 18 Pelikán Martin KVS 47,20
11 9 Bárta Petr MOD 50,10
12 2 Klap Jaroslav KVS
13 3 Duda Dominik SOP
14 4 Šindléry Matej SPA
15 5 Richter Martin KVS
16 6 Mrňák Jan SPA
17 12 Miltner Miroslav SPA
18 15 Spousta Martin MOD
19 17 Baláž Vladimír SPA
 


10,05 Kategorie K1 žačky závod č. 2
Pořadí Startovní číslo Jméno Oddíl Čas
1 39 Kumžáková Karolina USK 34,05
2 42 Ježová Jana KVS 34,49
3 36 Stavná Eva USK 35,20
4 44 Hegnerová Martina PPL 35,32
5 41 Mládková Jana SOP 36,10
6 43 Wothová Lucie PPL 36,51
7 32 Bendová Nela USK 37,09
8 35 Čadková Anna KVS 38,47
9 31 Mlezivová Michaela KVS 39,25
10 33 Bořutová Eliška KVS 39,26
11 40 Fremlová Aneta PPL 40,24
12 45 Vlasáková Tereza USK 41,20
13 38 Krejčová Lucie SPA 45,28
14 46 Sadílková Hana SED 48,02
15 37 Hlivková Eva KVS
 


10,1o Kategorie C1 žáci závod č. 3
Pořadí Startovní číslo Jméno Oddíl Čas
1 2 Rajtmayer Ondřej USK 38,59
2 3 Theodor Ondřej KVS 39,10
3 1 Polák Tomáš KVS 42,07
4 4 Novák Roman USK 43,14
5 5 Schótterl Jakub KVS 46,15
   


10,2o Kategorie MK1 benjamínci závod č. 4
Pořadí Startovní číslo Jméno Oddíl Čas
1 55 Lundák David SPA 16,59
2 61 Kučera Patrik SPA 17,08
3 69 Petrželka Šimon SED 17,36
4 58 Skřivan David SPA 18,04
5 56 Sekara Jiří SPA 18,19
6 50 Žitník Jan SED 18,26
7 63 Trefil Vít SPA 18,32
8 53 Gorner Martin USK 18,55
9 60 Nepraš Lukáš SOP 19,03
10 64 Havelka Čeněk SPA 19,09
11 68 Dostál Josef KVS 19,20
12 51 Zach Kryštof KVS 19,39
13 67 Beránek Filip KVS 19,54
14 49 Hrdina Tomeš SED 20,19
15 66 Šindelář Matěj SPA 20,22
16 52 Gorecky Aleš SPA 21,39
17 54 Hájek Lukáš KVS 21,50
18 57 Vydra Jan KVS 22,11
19 70 Veselý Tomáš SPA 23,33
20 65 Doležel Petr KVS 24,34
21 62 Bazík Daniel KVS 26,32
   


10,25 Kategorie MK1 benjamínky závod č. 5
Pořadí Startovní číslo Jméno Oddíl Čas
1 75 Krpatová Lucie USK 16,30
2 80 Svárovská Anna SPA 16,54
3 79 Wothová Veronika PPL 17,40
4 72 Veselá Aneta SPA 17,52
5 78 Loukotová Zuzana SPA 17,55
6 81 Šveňhová Anna USK 19,10
7 73 Moravcová Tereza MOD 19,12
8 77 Hloušková Aneta USK 19,39
9 76 Hantonová Kateřina USK 21,30
10 71 Bendová Nikola USK 21,41
   


10,3O Kategorie C2 benjamínci Závod č. 6
Pořadí Startovní číslo Jméno Oddíl Čas
1 6 Kučera F.- Vorlíček V. KVS 26,43
2 2 Reinhold M.-Vrdlovec J. SPA 27,11
3 5 Kučera M.-Šamír T. KVS 30,01
4 3 Šuma M.-Macháček D. KVS 31,05
   


10,5O Kategorie K1 muži závod č. 7
Pořadí Startovní číslo Jméno Oddíl Čas
1 3 Štěrba Jan m. DUP 28,17
2 8 Dufek Pavel m. MOD 29,19
3 5 Loukota Václav m. SPA 30,11
4 4 Kolanda Jan m. KVS 31,08
5 11 Hejda Přemysl m. KVS 32,51
6 7 Šatra Jiří m. ZBR 35,00
   


10,55 Kategorie K1 junioři Závod č. 8
Pořadí Startovní číslo Jméno Oddíl Čas
1 92 Odvárko Tomáš DUP 29,18
2 94 Červený Petr DUP 29,20
3 91 Matoušek Ondřej SOP 30,21
4 93 Pavlík Tomáš USK 30,23
5 99 Korčák Josef SED 30,41
6 97 Felgr Jiří SOP 30,47
7 90 Nobilis Petr SED 31,52
8 95 Nepraš Ondřej SOP 32,12
9 96 Ruml Jan DUP 40
10 98 Setinský Michal DUP 41
   


11,OO Kategorie C1 muži závod č. 9
Pořadí Startovní číslo Jméno Oddíl Čas
1 4 Malina Jaroslav PPL 31,32
2 5 Koudelka Petr KVS 31,50
3 8 Mach Tadeáš KVS 32,20
4 2 Polák David KVS 32,46
5 3 Lukeš Vratislav DUP 33,02
6 6 Šlocar Jan DUP 33,06
7 9 Rusek Tomáš KVS 33,20
8 11 Červinka Martin KVS 34,47
9 7 Vachuda Ondřej PPL 36,03
10 1 Klíma Petr KVS 36,04
11 10 Průša Michal KVS 36,22
   


11,05 Kategorie C1 junioři Závod č. 10
Pořadí Startovní číslo Jméno Oddíl Čas
1 22 Polák Petr KVS
2 21 Jurenka Jakub KVS
3 25 Nečas Ondřej KVS
4 23 Egermaier Martin PPL
5 26 Pospíchal Petr KVS
   


11,1O Kategorie K1 dorostenci Závod č. 11
Pořadí Startovní číslo Jméno Oddíl Čas
1 33 Blažek Martin USK 27,11
2 36 Mládek Jiří SOP 27,12
3 49 Vágner Pavel PPL 27,47
4 42 Pavlík Matouš USK 27,49
5 40 Mikula Matěj USK 28,32
6 44 Pištěcký Vojtěch SOP 28,33
7 38 Kapek Lukáš SOP 28,54
8 46 Kusovský Pavel MOD 29,40
9 35 Maleček Miroslav SPA 29,42
10 39 Plašil Alfons KVS 30,34
11 53 Koška Jakub SPA 30,35
12 45 Trefil Lukáš SPA 30,54
13 31 Bartuněk Jan SPA 30,59
14 99 Veselý Richard SOP 31,18
15 41 Caletka Karel SPA 31,48
16 48 Tužil Jan SOP 31,49
17 50 Nerad Vojtěch SPA 40,30
18 37 Šindléry Jakub SPA
19 43 Prix Tomáš SPA
20 51 Hanc Tomáš USK
   



11,15 Kategorie K1 dorostenky Závod č. 12
Pořadí Startovní číslo Jméno Oddíl Čas
1 4 Mlezivová Martina KVS 33,22
2 12 Hanušová Lenka TYN 33,59
3 9 Voženílková Kristýna USK 35,01
4 2 Kaffanová Zuzana USK 41,03
   


11,2O Kategorie C1 dorostenci Závod č. 13
Pořadí Startovní číslo Jméno Oddíl Čas
1 9 Krampl Václav TYN
2 12 Koranda Lukáš USK
3 6 Dvořák Filip KVS
4 1 Ševčík Tomáš PPL
5 3 Kuna Václav SOP
6 7 Bulka Marek PPL
7 11 Egermaier Václav PPL
8 5 Lukáš Petr KVS
9 10 Kodýtek Petr PPL
10 2 Kindlman Jan KVS
11 4 Pištěcký Vít SOP
   


10,3O Kategorie C1benjamínci Závod č. 6
Pořadí Startovní číslo Jméno Oddíl Čas
1 7 Nečas David SPA 20,10
2 4 Janda Tomáš KVS 20,46
3 1 Rajnoch Matěj KVS 22,08
   


10,5O Kategorie K1veteráni závod č. 7
Pořadí Startovní číslo Jméno Oddíl Čas
1 9 Dostál Tomáš KVS 30,28
2 6 Dvořák Martin KVS 31,10
3 1 Miklík Petr KVS 32,00
4 10 Pánek Miroslav LOK 32,04
5 2 Lstibůrek Luboš TYN 33,51
   


11,15 Kategorie K1 juniorky Závod č. 12
Pořadí Startovní číslo Jméno Oddíl Čas
1 3 Malíková Kateřina USK 36,22
2 7 Brychtová Jana SED 37,08
3 8 Vydrová Zuzana KVS 41,02
4 10 Kaffanová Lucie KVS 41,02
5 11 Šourková Kateřina MOD
   


11,15 Kategorie K1 ženy Závod č. 12
Pořadí Startovní číslo Jméno Oddíl Čas
1 14 Červaná Bára DUP 32,02
2 13 Dufková Alena USK 32,03

 

KVS

XXII. MEMORIÁL Dr.KARLA POPELA


1.foto.jpg
64.74 KB
2.foto.jpg
62.04 KB
3. foto.jpg
62.95 KB
4. foto.jpg
61.92 KB
5. foto.jpg
62.59 KB
6. foto.jpg
65.25 KB

Created by IrfanView