Kanoe.cz

Kalendář vodáckých akcí sekce turistiky

Kalendář sekce turistiky

Pozvánka na valnou hromadu a vyhlášení výsledků Českého poháru vodáků 2019

Dne 23.11.2019 proběhne od 12.00 v loděnici TJ Kotva Braník slavnostní vyhlášení výsledků Českého poháru vodáků 2019 včetně odměňování vítězů a valná hromada ČSK VT. pdfPozvánkaxlsxseznam oceněných v jednotlivých kategoriích jsou samořejmě ke stažení.

Kalendář vodáckých akcí sekce turistiky 2019

Kalendář sekce turistiky

Kalendář vodáckých akcí sekce turistiky 2018

Kalendář sekce turistiky

Kalendář vodáckých akcí sekce turistiky 2017

Kalendář sekce turistiky

Kalendář vodáckých akcí sekce turistiky 2016

Kalendář sekce turistiky

Splouvání krkonošských řek

Zpráva z tisku: Správa KRNAP v novele návštěvního řádu vyslyšela připomínky vodáků. Po jednání s Českým kanoistickým svazem významně rozšířila možnosti splouvání krkonošských řek. Nově mohou vodáci na lodích jet od labské přehrady ve Špindlerově Mlýně až do Vrchlabí, po Úpě z Pece pod Sněžkou do Horního Maršova nebo splout Klínový potok v úseku od parkoviště Lom ve Strážném po soutok s Husím potokem.
„Splouvat mohou plavidla bez motorového pohonu, za denního světla a na Labi při průtoku vyšším než 9 krychlových metrů za sekundu“ (zdroj)

Pozvánka na valnou hromadu a vyhlášení výsledků Českého poháru vodáků 2015

Dne 21.11.2015 proběhne od 12.00 v aule ČUS v Praze na Strahově slavnostní vyhlášení výsledků Českého poháru vodáků 2015 včetně odměňování vítězů a valná hromada ČSK VT. pdfPozvánka a xlsxseznam oceněných v jednotlivých kategoriích jsou samořejmě ke stažení.

Rio Botičo

TJ Kotva Braník si Vás dovoluje pozvat na splutí populárního pražského kanálu Rio Botičo, akce se koná v neděli 18.10.2015, blížší informace v pdfpropozicích.

Pozvánka na slavnostní otevření vodáckého muzea

Dveře do vodáckého muzea ve Zruči nad Sázavou se Vám otevřou dne 19.9.2015, bližší informace naleznete v přiložené pdfpozvánce.