Kanoe.cz

Východočeský vodácký maraton 2015 - již tento víkend

thumb thumb plakat vychodoceskymaraton2015 Page 1Rádi bychom Vás pozvali na náš závod - Východočeský vodácký maraton který se letos koná 5. září. Závod je vypsán pro všechny kategorie i disciplíny /rychlostní, sjezdové, raftové, turistické paddlebordy, pramice a seakajaky/V případě zájmu zajistíme dopravu na start, ubytování, zapůjčení lodě a vybavení.

Letos máme novinku - 2x 30km, můžete utvořit družstva, štafety, dvojice a rozdělit si celkovou délku závodu. Závod je také vypsán pro mládežnické kategorie na 12km na řece Labe. V cíli Vás čeká zdarma pohoštění, triko závodu, odpolední program, živá hudba a další.

Koukněte na náš FB: https://www.facebook.com/vvmkvt?fref=ts  nebo na stránky závodu: http://kvt.pardubice.cz/vvm/

Aktuální informace - zbývá nám 5 dnů do závodů, řeka Orlice, Labe a Chrudimka je zcela sjízdná, nahoře vás možná čeká nečekaný krátký běh korytem, ale jinak vše v pohodě, jezy, přenášení, občerstvovací stanice včetně cíle  budou označeny. Startovní listina se nám plní, na startu č.2 odstartují také dračí lodě, tak se nelekněte, letos je to novinka, tak váš dojezd do cíle bude doprovázen zvuky bubnů a funění draků.

A v cíli, tradičně sladký koutek, příjemné hostesky, gulášek nebo steak, soutěže pro děti, živá hudba a tak dále ...........................

Stále je možnost se přihlásit, třeba jen do krátkého závodu nebo do štafet, máme pro vás zajištěny půjčovny, takže se skoro o nic nemusíte starat,a ještě získáte ročníkové triko závodu.

Po vyhlášení budeme losovat ceny o lodě, zájezdy a další hodnotné ceny, zakupte si nedělní snídani a získáte zdarma vstupenky do pardubického AQUA nebo zámku.

pdfPlakát Východočeský maraton 2015.pdf

plakat vychodoceskymaraton2015 Page 1plakat vychodoceskymaraton2015 2 Page 2

Instagram #czechcanoe

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Víte kdo vyhrál?

 

Partneři ČSK DV

UNIQA logo 2018   


letenky na míru
  


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

2019 Oceania Championships

ICF Ranking Markkleeberg

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF