Kanoe.cz

Východočeský vodácký maraton 2015 - již tento víkend

thumb thumb plakat vychodoceskymaraton2015 Page 1Rádi bychom Vás pozvali na náš závod - Východočeský vodácký maraton který se letos koná 5. září. Závod je vypsán pro všechny kategorie i disciplíny /rychlostní, sjezdové, raftové, turistické paddlebordy, pramice a seakajaky/V případě zájmu zajistíme dopravu na start, ubytování, zapůjčení lodě a vybavení.

Letos máme novinku - 2x 30km, můžete utvořit družstva, štafety, dvojice a rozdělit si celkovou délku závodu. Závod je také vypsán pro mládežnické kategorie na 12km na řece Labe. V cíli Vás čeká zdarma pohoštění, triko závodu, odpolední program, živá hudba a další.

Koukněte na náš FB: https://www.facebook.com/vvmkvt?fref=ts  nebo na stránky závodu: http://kvt.pardubice.cz/vvm/

Aktuální informace - zbývá nám 5 dnů do závodů, řeka Orlice, Labe a Chrudimka je zcela sjízdná, nahoře vás možná čeká nečekaný krátký běh korytem, ale jinak vše v pohodě, jezy, přenášení, občerstvovací stanice včetně cíle  budou označeny. Startovní listina se nám plní, na startu č.2 odstartují také dračí lodě, tak se nelekněte, letos je to novinka, tak váš dojezd do cíle bude doprovázen zvuky bubnů a funění draků.

A v cíli, tradičně sladký koutek, příjemné hostesky, gulášek nebo steak, soutěže pro děti, živá hudba a tak dále ...........................

Stále je možnost se přihlásit, třeba jen do krátkého závodu nebo do štafet, máme pro vás zajištěny půjčovny, takže se skoro o nic nemusíte starat,a ještě získáte ročníkové triko závodu.

Po vyhlášení budeme losovat ceny o lodě, zájezdy a další hodnotné ceny, zakupte si nedělní snídani a získáte zdarma vstupenky do pardubického AQUA nebo zámku.

pdfPlakát Východočeský maraton 2015.pdf

plakat vychodoceskymaraton2015 Page 1plakat vychodoceskymaraton2015 2 Page 2

Mistrovství Evropy

Český pohár Skupiny ČEZ

CeskyPohar2018 slalom ban190x190px 01
Želiv - Trnávka 5.-6.5.
MČR Praha Troja 12.-13.5.
Lipno 25.-26.8.

generální partner
SKUPINA ČEZ

Adidas Sickline

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

Mistrovství Evropy U23 a juniorů ve slalomu

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

Instagram #czechcanoe

WRR Markkleeberg

ME U23 a juniorů ve slalomu

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF