Kanoe.cz

Pozvánka na vodácký bál

V sobotu 28.2. 2009 od 20 hod., tedy letošní poslední únorový den, pořádá trutnovský oddíl kanoistiky TJ Loko Trutnov 1. ročník kulturně-společenské akce „Vodácký bál“.

Akce bude uskutečněna v útulném kulturním sále hospůdky „U Smrku“ v obci Staré Buky u Trutnova. Mimo kvalitní živé hudby v podání několika hudebních uskupení se můžete těšit na velice pestrý program doplněný o bohatou tombolu s nejen vodáckými cenami. Po celou dobu zábavy se budou podávat velice chutné pokrmy, točené pivo a ostatní tekutiny za velmi příznivé ceny. Ten kdo přijde, připluje, nebo se jinak dopraví ve „vodáckém obleku-převleku“, bude mít navíc zlevněné vstupné. Ve vodáckém obleku-převleku znamená, že vaše vodácká maska musí nějakým způsobem přímo souviset s vodou – např.: klasický vodák( neoprén, vesta, helma, pádlo, špricdeka apod.), námořník, vodník, ryba, mořská pana…atd. Doprava na místo konání akce a zpět do Trutnova bude zajištěna kyvadlově mikrobusem od 18 hod od ČD Trutnov hl. n.

Přijďte se tedy pobavit a  podpořit tak trutnovské vodáky. Těšíme se na Vás. Ahóóój

 
Trutnovští vodáci
 

V případě zájmu o více informací, rezervaci vstupenek nebo zájmu sponzorovat akci za propagaci, se ozvěte na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Adidas Sickline

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

Mistrovství Evropy U23 a juniorů ve slalomu

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

Instagram #czechcanoe

SP Troja 2017

WRR Markkleeberg

ME U23 a juniorů ve slalomu

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF