Kanoe.cz

Pardubický tréninkový kemp

30.10. – 2.11.2008 se uskuteční tradiční tréninkový kemp pro sjezdaře, raftaře, draky a turisty popáté v romantickém prostředí soutoku řek Labe a Chrudimky.

 


 

Dovolujeme si Vás pozvat do vodáckého areálu v Pardubicích na 5.ročník tréninkového kempu v romantickém prostředí soutoku řek Chrudimky a Labe, který se uskuteční ve dnech 30.10. – 2.11.2008 .

Letošní kemp je vypsán pro tyto aktivity:
SJEZD, RAFT, DRAČÍ LOĎ, TURISTICKÁ LOĎ

SJEZD
KATEGORIE – K1,C1,C2 – obě pohlaví od mladších žáků až po veterány, od úplných začátečníků – amatérů až po zkušené závodníky.
Věnovat se Vám budou účastníci a medailisté z Mistrovství světa a zkušení trenéři, které podpoří realizační tým. Zachytíme nejenom Vaše úsilí ve tváři, ale hlavně špatnou techniku pádlování a vše co musíte zlepšit.

RAFT
KATEGORIE – R4 , muži, ženy, junioři a mladší /kompletní posádky / Letos poprvé v našem kempu, doporučujeme pro nové posádky, které se chtějí příští rok zúčastnit závodů na Sázavě, Trnávce a nemají žádné zkušenosti s divokou vodou, neumějí raft řídit, nasměrovat kam potřebují a chtějí poradit základní věci, proto aby byli schopni vyjet a dojet v pohodě. Divokou vodu Vám zde neuděláme, ale ukážeme Vám jak loď správně řídit, zatočit a jiné různé fígle pro ovládání Vašeho člunu. Můžete se zúčastnit všech přednášek a dalších výhod vyplývajících pro tento kemp. Poradí Vám zkušení závodníci – účastníci několika MS a členové různých expedic. Jsme schopni Vám půjčit vybavení od raftu, neoprenu, pádel i vest. Můžete se zúčastnit všech přednášek a dalších výhod pro tento Kemp. Pokud máte zájem sledujte stránky www.kanoe.cz, kde se brzy objeví další důležité informace.
Kemp pro tuto disciplínu se uskuteční, pokud se přihlásí více než 3 kompletní posádky.

DRAČÍ LOĎ
V loňském roce se nám přihlásila jedna posádka, letos to snad již bude více, vzhledem k narůstající popularitě tohoto sportu, je to šance pro nové amatérské týmy nebo firemní posádky, které chtějí příští rok opravdu závodit. Poradíme jak trénovat a využít co nejefektivněji sílu všech 20 pádlujících včetně bubeníka a kormidelníka. Pokud chcete strávit pohodový víkend, tak neváhejte. Půjčíme Vám vše – loď, pádla, bubeníka, kormidelníka. Budete mít kompletní servis včetně osobního trenéra, stravy a bydlení. Večer Vám nabízíme zdarma společnou saunu, aby i v těchto klimatických podmínkách dokázala posádka držet pohromadě. Další objevíte na stránkách www.kanoe.cz.
Kemp pro tuto disciplínu se uskuteční, pokuď se přihlásí více než 1 kompletní /min. 15 lidí/ posádka .

 


 

TURISTICKÁ LOĎ
Nová kategorie v našem kempu, vypsaná pro dvoučlenné posádky, které se chtějí naučit ovládat loď pevnou /typ VLTAVA/ nebo nafukovací /typ PÁLAVA/ a třeba příští rok vyjet na nějakou pohodovou řeku. Zúčastnit se mohou manželé, páry, mixy, děti, prostě všichni. I Vám bude nabídnut kompletní servis jako je trenér, natáčení a focení, doprovod, zapůjčení lodí a dalšího nezbytného vybavení. Na vodě i v areálu se tak můžete vyfotit s mistrem světa. Můžete se zúčastnit všech přednášek a nakouknout do světa opravdových profesionálů. Když bude hezky uděláme třeba táborák, když nebude, tak nejenom pro děti bude večer zajištěno zdarma plavání. Strava a ubytování bude součástí ceny, která se spolu s dalšími informacemi objeví na stránkách www.kanoe.cz.

Co v kempu objevíte a získáte …………..
- k dispozici budou čluny, kamery a časomíra
- zajistíme velkokapacitní vytápěný stan včetně občerstvení podle aktuální teploty vzduchu a vody
- můžete testovat nové typy sjezdových a turistických lodí od různých výrobců
- připraveny jsou přednášky o výživě, rehabilitaci, technice pádlování a způsobu vhodného tréninku
- videoprojekce, promítání z natáčení tréninků a různých filmů ze závodů
- využijete veškeré slevy od firmy KYLIE WATER SPORT PRODUCTS
- poznáte nové kamarády, pokecáte s mistrem světa

Připravujeme další doprovodný program jako např.: přednášky a konzultace s lékařem, masáže, plavání a sauna – to vše zdarma nebo součástí základní ceny, připravíme pro někoho možná poslední letošní táborák s ochutnávkou teplého uzeného, určitě se objeví i nečekaná překvapení, která nelze připravit, ale pro nás je to vždy tradicí.

Přesný program, základní ceny a další podstatné informace budou uveřejněny během září na internetu www.kanoe.cz, www.kylie-pardubice.cz.
Bude vydán druhý informační leták, kde se objeví první jména osobností, které se zúčastní našeho Pardubického kempu.

Přijeďte se rozloučit s vodáckou sezonou a strávit příjemné dva dny v Pardubicích.

Za celý realizační tým zdraví
Roman Mornštejn - 777 29 89 00, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. / 

 

Adidas Sickline

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

Mistrovství Evropy U23 a juniorů ve slalomu

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

Instagram #czechcanoe

SP Troja 2017

WRR Markkleeberg

AusOpen 2017

SP 2016 Tacen

logo Tacen2016

Tacen (SLO)
9. - 11. 9. 2016

ME U23 a juniorů ve slalomu

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF