Kanoe.cz

ČP ve sprintu a MČR sprintových družstev

Dva závody českého poháru ve sjezdu se odjely na umělé slalomové dráze v Českých Budějovicích. Ten sobotní byl zároveň Mistrovstvím republiky veteránů ve sprintu a po jeho odjetí se nejlepší družstva střetla o mistrovské medaile ve sprintových hlídkách.
Tři ze čtyř kategorií mají obě pohárové klání stejného vítěze. Na kajaku žen to je Lenka Lagnerová, v deblech Roman Mornštejn s Petrem Veselým a na singlu Marek Rygel. Pouze v mužském kajaku se zlata dělila. V sobotu ho získal Kamil Mrůzek a o den později vyhrál David Knebel.
 
            Mistrovství republiky družstev tradičně ovládly v kajaku olomoucké týmy, když Linda Vránová, Ivana Hrabalová a Lenka Lagnerová vyhrály ženský závod a Jaroslav Nedvěd spolu s bratry Robertem a Davidem Kneblovými si podmanili mužský kajak.  Za zmínku stojí rozhodně pět singlových hlídek, které postavil pořádající klub Obal Pardubice. Výsledkem byly dvě medaile a zlato pro Jana Šťastného, Lukáše Uncajtika a Tomáše Kejklíčka. Dva kovy míří do Pardubic i z deblů. Zlato překvapivě putuje do rukou hlídky B (Miroslav Tatíček – Ondřej Rolenc, Tomáš Kejklíček – Tomáš Danda a Jan Pischek s Ondřejem Pinkavou) poté, co pardubické áčko chybovalo a propadlo se až za Vysoké Mýto, které k úspěchu dovedl dlouholetý činovník Luděk Roleček.
 
Výsledky ve formátu PDF:
9. ČP a MČR veteránů ve sprintu, MČR družstev ve sprintu, 10. ČP ve sprintu
 

Instagram #czechcanoe

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Víte kdo vyhrál?

 

Partneři ČSK DV

UNIQA logo 2018   


letenky na míru
  


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

2019 Oceania Championships

ICF Ranking Markkleeberg

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF