Kanoe.cz

FREE LITOVEL BOBR CUP 2007 zdobí opět známá jména

Kamil Mrůzek, letošní dvojnásobný ME a loňský MS ve sjezdu na divoké vodě, či Jan Hruška, trojnásobný účastník Tour de France, nejen to jsou osobnosti, které na letošním 13. ročníku Free Litovel Bobr cupu 2007 zazáří.

Třináctý ročník Otevřeného mezinárodního MČR a Mezinárodního akademického MČR v extrémním závodu tříčlenných štafet odstartuje v sobotu 6.října v pravé poledne v areálu litovelského koupaliště. Na startu se objeví např. běžci Pavel Brýdl, letošní vicemistr ČR v půlmaratonu, a několikanásobný účastník Dolomitenmanna, medailista MČR v běhu do vrchu Miroslav Vítek. Mezi další sportovní esa českého sportu patří cyklista Martin Horák, terénní triatlonista František Žilák či letošní účastník ME ve sjezdu na divoké vodě Karel Slepica.

 

Každý si sáhne na dno svých sil

„Bobr Cup, to je zima a fyzicky hodně nepříjemný závod. Zároveň je to ale pro mě velká týmová výzva“, komentuje sportovní událost Karel Slepica. Litovelský „závod, který se nevzdává“ je jedinečnou příležitostí sáhnout si až na dno sil, a to nejen pro všechny profesionální, ale i amatérské drsňáky. Tříčlenná štafeta probíhá v tomto pořadí disciplín: běh cross (15 km), MTB cross-country (25 km) a sjezd na divoké vodě (6 km) se závěrečným skokem z třímetrové rampy. Běžce a cyklisty přitom čeká několik nepříjemných brodů řekou Moravou. „Kdybych si měl vzpomenout na nějaký opravdový zážitek ze svého závodu, tak to budou určitě brody. Na Bobr cupu jsou ty nehlubší brody, co znám“, vzpomíná cyklista Martin Horák.

 

Novinky: Crazy team a 18 sudů piva

Na Free Litovel Bobr Cupu 2007 se fantazii opravdu meze nekladou. To organizátoři dokládají tím, že kromě již tradičních kategorií (muži, ženy, akademici muži, akademičky ženy a veteráni) zařazují novou kategorii Crazy team, soutěž o nejvtipnější štafetu. „Chtěli jsme vymyslet něco pro ty, kteří nemají strach udělat si srandu ze sebe samých a hlavně pobavit ostatní. V této kategorii vítězí tvořivější, originálnější a odvážnější tým“, říká Tomáš Slovák, manažer závodu. Kromě nové kategorie čeká na závodníky ještě jedno překvapení – 18 sudů piva Litovel pro vítěze závodu.

 
Jedinečná společenská událost

Závod je každoročně jedinečnou sportovní a společenskou událostí, místem setkávání, a to nejen pro účastníky, ale i pro diváky. I letos návštěvníky čeká exhibice freestyle BMX pod vedením Kamila Feifera, množství netradičních soutěží o zajímavé ceny, tipovací soutěž na vítěze, prodejní stánky, občerstvení a hlavně „opravdová vodácká párty“ s živou hudbou.

 

Více informací a fotografie naleznete na www.inrace.cz a www.freelitovelsport.cz.

MS Rio 2018

logo Rio2018

1.SP Liptovský Mikuláš

4.SP Tacen

Krumlovský maraton

KVM 2018

Finále SP La Seu

3.SP Augsburg

Instagram #czechcanoe

MS juniorů a U23

2.SP Krakov

SP KrakowOnline výsledky
Fotogalerie

Přímý přenos
ČT Sport
sobota K1ž, C1m
semi
8:50-11:20
finále 11:50-13:20
 neděle C1ž, K1m
semi 8:50, 10:05, 10:45
finále 11:50-13:20

Mistrovství Evropy

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Sledujte, kdo vede!

Adidas Sickline

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

WRR Markkleeberg

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF