Kanoe.cz

Skončila nominace juniorských sjezdařů

Výsledky dvou dlouhých sjezdů na velmi obtížné trati ve Š. Mlýně ukončili sérii nominačních závodů pro zařazení do Juniorského reprezentačního družstva ve sjezdu na divoké vodě pro rok 2007.
 
Na základě předem vypsaných kritérií (započítávaly se závody ve Víru, Krhanicích - náhradní trať oproti Č. Pile, na Kamenici a na zmiňovaném Labi pod Š. Mlýnem) se trenérská rada rozhodla navrhnout předsednictvu nominaci následujících závodníků pro účast na červencovém Mistrovství světa juniorů na které musí tentokrát cestovat mladí závodníci až za „Velkou louži“ do USA.
Na základě solidních výkonů se nominace oproti původnímu záměru (tři lodě v kategoriích K1, K1ž, C1 a jedna loď v C2) rozšířila následovně:
V kategorii K1 junioři by nás měli reprezentovat Kropáček Matěj), Nedvěd Jaroslav, Kádrle Martin a Krejza Filip, v kategorii K1 juniorky Linda Vránová, Anna Zástěrová, Ivana Hrabalová a Radka Valíková , v kategorii C1 junioři Marek Rygel, Tobiáš Malach, Michal Kučera a Ondřej Rolenc, v kategorii C2 junioři dvě posádky Václav Bříza - Zdeněk Kubát a Petr Baroň – Radomír Fusek. Celá nominace včetně oddílové příslušnosti závodníků je uvedena v příloze.
 Pro informaci individuální závod v dlouhém sjezdu i v hlídkách se jede na řece Saluda v Columbii (South Carolina),  sprint a sprintové hlídky v US National Whitewater Center v Charlotte (North Carolina) Všechny soutěže jsou naplánovány  na týden od 15. do 22. 7. 2007.
 

 

Adidas Sickline

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

Mistrovství Evropy U23 a juniorů ve slalomu

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

Instagram #czechcanoe

SP Troja 2017

WRR Markkleeberg

ME U23 a juniorů ve slalomu

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF