Kanoe.cz

Maraton na Vltavě

Nevíte co s třetím říjnovým víkendem? Přijeďte v sobotu 16. října za námi do Českého Krumlova na druhý ročník KRUMLOVSKÉHO VODÁCKÉHO MARATONU.
 • Ukázku spotů na Krumlovský Vodácký maraton, které se budou vysílat na RÁDIU FAKTOR Č.Budějovice v termínu 6. - 16.10.2004.
 • Závod je, stejně jako loni, vypsán pro 13.kategorií (kajaky, kanoe, rafty, pramice). Kajaky a kánoe budou hromadně odstartovány z kempu Pod hrází ve Vyšším Brodě aby se vydaly na 36 km dlouhou trať po řece Vltavě. Pro rafty a pramice je připravena trať o 10 kilometrů kratší, takže místo startu bude Rožmberk. Po zkušenostech z loňského ročníku, kdy počasí závodu moc nepřálo a byla skutečná zima (ráno dokonce sněžilo!), pořadatelé rozhodli, že bude opět fungovat osvěžovna s teplým čajem a ovocným občerstvením v kempu Na Pískárně. A odtud je to už opravdový kousek do cíle. Ani tady pořadatelé nepřipravují žádnou výraznou změnu – otočka okolo ostrůvku a závěrečné pádlování asi 40 metrů proti proudu do cíle pod Lazebnickým mostem v centru Českého Krumlova byla zkrátka divácky velmi atraktivní.

  Takže co dodat na závěr
  ... Snad jenom stručný výčet toho, co na Vás skutečně čeká: ... hromadný start ... skvělý tříhodinový závod ... skuteční závodníci, ale i úplní amatéři a vodáčtí nadšenci na startu (a snad i v cíli) ... 15m3 vody v řece Vltavě (letos poteče voda i na trénink) ... bouřlivá vodácká párty s pivem a občerstvením a vyhlášení vítězů na závěr ... skvělé ceny a nevšední zážitky (ze závodu i z párty) Zkrátka a dobře, neseďte doma a udělejte si výlet do Českého Krumlova jako aktivní účastníci II. ročníku KRUMLOVKÉHO VODÁCKÉHO MARATONU nebo i jako diváci povzbuzující nadšence na trati.

  Přihlášky a podrobné informace najdete na www.krumlovskymaraton.com.

  Adresa: Horní nám. 13, 772 00 Olomouc

  GSM: +420 777 780 322

  Fax: +420 553 610 352

  E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  web: www.krumlovskymaraton.com

  www.zbsport.com

  Adidas Sickline

  SP La Seu

   

  Partneři ČSK DV

  logo CEPS

  letenky na míru


  www.monada.cz
  zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

  ME slalom Tacen

  Tacen 2017

  Mistrovství Evropy U23 a juniorů ve slalomu

  SP Ivrea

  logo ivrea
  Live stream
  Online výsledky
  ČT Sport - přímý přenos
  neděle 3.9. 13:30-14:30

  Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

  3.SP Markkleeberg

  Instagram #czechcanoe

  SP Troja 2017

  WRR Markkleeberg

  ME U23 a juniorů ve slalomu

  Výsledky slalom

   

  Facebook ČSK DV

   

  Facebook ICF