Kanoe.cz

Světové poháry ve sjezdu zakončí závody na trati mistrovství světa 2014

Na trati budoucího mistrovství světa na řece Valtellině v Itálii se zakončí světové poháry sjezdařů na divoké vodě. Česká výprava bude na druhých dvou závodech SP výrazně početněji zastoupena než před týdnem v bosenské Banja Luce.

Jediný, kdo ale v týmu objede všechny čtyři závody letošního seriálu SP je kajakář Richard Hála. Česká výprava bere účast ve Valtellině jako první soustředění na trati mistrovství světa, které se nad městem Sondrio pojede příští rok. Pro Čechy není trať na Valtellině neznámá. V roce 2009 se tu jelo mistrovství Evropy seniorů a tehdy ledovcová řeka ukázala, že umí být hodně náročnou a peřejnatou tratí. Bohužel právě tady se v minulosti organizátorům nedařilo držet stejný průtok vody po celý průběh soutěže, což je ve sjezdu na divoké vodě velký problém. Všichni závodníci a funkcionáři ale věří, že podobné problémy se už v Itálii podařilo vyřešit.

V Českém týmu budou chybět oba vítězové světových pohárů z minulého týdne. Ve startovních listinách nenajdeme ani singlíře Vladimíra Slaninu ani kajakáře Kamila Mrůzka, který dává přednost sobotnímu mistrovství republiky čtyřčlenných extrémních štafet Adrenalin cup na Ostravici. Největšími favority tak budou medailisté z nedávného sprintového mistrovství světa ve slovinském Solkanu - deblíři Ondřej Rolenc s Janem Šťastným a kajakář Richard Hála. V sobotu se v Itálii odjedou sprintové závody vrcholící večerními finálovými jízdami a v neděli světové poháry na Valtellině i v celém roce 2013 zakončí závod na dlouhé trati.

Výsledky můžete sledovat online na internetu:
WEBMOBILY A TABLETY

1.SP Liptovský Mikuláš

info LM
Online výsledky 

Záznam 1. SP
ČT Sport
po 25.6. 14:30

Instagram #czechcanoe

Mistrovství Evropy

Český pohár Skupiny ČEZ

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Sledujte, kdo vede!

Adidas Sickline

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

Mistrovství Evropy U23 a juniorů ve slalomu

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

WRR Markkleeberg

ME U23 a juniorů ve slalomu

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF