Kanoe.cz

Nominační kritéria pro MS 2012 a SP 2012

1.1. Nominační závody pro MS 2012 v dlouhém závodě jsou:
tři závody  Českého  poháru  v roce 2012 -  Sázava – neděle, Čeňkova Pila, Kamenice -  neděle.

1.2. Nominační závody pro MS 2012 ve sprintu jsou:
tři sprinty Českého poháru v roce 2012 –  Čeňkova Pila, České Budějovice– sobota, České Budějovice - neděle.

1.3. Nominační žebříček pro Mistrovství světa 2012 a SP 2012.
Vzniknou dva rozdílné nominační žebříčky – pro dlouhý závod a pro sprint. Bodování umístění bude dle olympijských tabulek (9,7,6,5,4,3,2,1). Započítávají se dva nejlepší výsledky ze tří sprintů a dva nejlepší výsledky ze tří dlouhých závodů. Při rovnosti bodů rozhodne lepší vzájemný poměr vítězství a dále úspěšnější výsledek na posledním Nominačním závodě (pro sprint České Budějovice – neděle a pro dlouhý sjezd Kamenice - neděle).V případě, že se některý z výše uvedených nominačních závodů neuskuteční, budou se započítávat dva výsledky ze dvou zbývajících závodů v dlouhém sjezdu či  sprintů.

Do reprezentačního družstva pro MS mohou být vybráni závodníci v maximálním počtu 4 lodí v každé kategorii a to následujícím způsobem: první dvě lodě z obou žebříčků. Další lodě budou doplněny v jednotlivých kategorií podle jejich úspěšnosti ve sprintu a v dlouhém sjezdu na MS 2009 takto: K1 ženy – 3. loď ze žebříčku sprint, 3. loď ze žebříčku dlouhý sjezd, 4. loď ze žebříčku sprint, C2 muži - 3. loď ze žebříčku sprint, 3. loď ze žebříčku dlouhý sjezd, 4. loď ze žebříčku sprint, C1 muži - 3. loď ze žebříčku dlouhý sjezd, 3. loď ze žebříčku sprint, 4. loď ze žebříčku dlouhý sjezd, K1 muži - 3. loď ze žebříčku sprint, 3. loď ze žebříčku dlouhý sjezd, 4. loď ze žebříčku sprint, C1 ženy - 3. loď ze žebříčku dlouhý sjezd, 3. loď ze žebříčku sprint, 4. loď ze žebříčku dlouhý sjezd. O konečném počtu nominovaných lodí v jednotlivých kategoriích rozhodne TR sjezd – tzn. maximální počet lodí v kategorii je stanoven na 4 (dle pravidel ICF), ale může jet i lodí méně.

Do reprezentačního družstva pro SP budou vybráni závodníci v maximálním počtu 5 lodí v každé kategorii a to následujícím způsobem: první dvě lodě z obou žebříčků, pak v pořadí 3. loď ze žebříčku dlouhý závod, pak 3. loď ze žebříčku sprint a pak 4. loď ze žebříčku dlouhý závod, pak 4. loď ze žebříčku sprint a pak 5. loď ze žebříčku dlouhý sjezd. Šestá loď je vyhrazena pro juniorskou reprezentaci.

Nominaci  navrhuje vedoucí trenér, kterou schvaluje Trenérská rada pro RD sjezd. Ta si vyhrazuje právo zohlednit v nominaci i další kriteria a množství finančních prostředků.  Vedoucí  trenér předkládá konečnou nominaci ke schválení VV ČSKDV.

Nominační kritéria do RD sjezd pro rok 2013 – zimní období

Reprezentační družstvo sjezd bude  sestaveno na základě umístění v konečném žebříčku ČP pro rok 2012 pro spint a pro dlouhý sjezd zvlášť. V RD sjezd pro zimní období  roku 2013 (do skončení nominace na ME 2013)  budou první 4 lodě v každé kategorii z žebříčku sprint i ze žebříčku dlouhý sjezd a dále pak nejlepší loď do 23 let, která se umístí nejhůře do desátého místa v konečném pořadí ČP pro rok 2012.

Nominaci  navrhuje trenér, kterou schvaluje Trenérská rada pro RD sjezd. Ta si vyhrazuje právo zohlednit v nominaci i další kriteria. Vedoucí  trenér předkládá konečnou nominaci ke schválení VV ČSKDV.


Vypracoval: Robert Knebel

Nominační kritéria schválila TR sjezd dne: 12.10.2011
Nominační kritéria schválil Výkonný výbor ČSKDV dne: 23.11.2011

Adidas Sickline

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

Mistrovství Evropy U23 a juniorů ve slalomu

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

Instagram #czechcanoe

SP Troja 2017

WRR Markkleeberg

ME U23 a juniorů ve slalomu

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF