Kanoe.cz

Uncajtik s Ryglem a Vacíková bodovali v 5. SP

Podruhé za sebou vyhráli deblíři Uncajtik s Ryglem závod SP v Austrálii. Premiérový úspěch si na své konto připsala kajakářka Kateřina Vacíková, která ve velmi dlouhém závodě dojela na druhém místě.
Singlíř Lukáš Novosad znovu zůstal těsně pod bednou a obsadil čtvrtou příčku. Poslední Čech v závodě – kajakář Aleš Marek – nezklamal a obsadil páté místo. Češka jezdící v barvách Velké Británie Radka Felingerová se v závodě na Ouse prosadila na čtvrté místo. Rovněž na náročné Ouse se prosadili kanoisti, kterým se v Austrálii dlouhodobě daří. Mezi ženami si vítězstvím zajistila celkový primát v SP pro rok 2009 Britka Jessica Oughtonová. Druhé vítězství v dlouhém závodě připojil německý kajakář Overbeck a podruhé v řadě vyhrál slovinský singlkánoista Zakrajšek.
 
Rovněž poslední závod série, který se jede v sobotu na Cataract Gorge bude patřit k velmi obtížným. Celkové vítězství v letošním ročníku můžou získat hned dvě české lodě. Vítězství v posledním klání by k prvenství pomohlo Uncajtikovi s Ryglem, velké šance na celkový úspěch má i singlíř Lukáš Novosad.
 
Výsledky 5. SP v klasiku na řece Ouse v Tasmánii.

Adidas Sickline

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

Mistrovství Evropy U23 a juniorů ve slalomu

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

Instagram #czechcanoe

SP Troja 2017

WRR Markkleeberg

ME U23 a juniorů ve slalomu

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF