Kanoe.cz

Lukáš Novosad znovu nejlepší na světě

Další tři medaile přidali Češi při třetím Světovém poháru ve sjezdu na divoké vodě v Tasmánii na řece Mercey. V dalším dlouhém závodě si pro druhé zlato dopádloval navrátilec do české výpravy Lukáš Novosad.
Novosad znovu dominoval v kategorii singlkanoistů a na druhé místo odsunul slovinského vicemistra světa z loňského světového šampionátu ve sprintu Josta Zakrajška. Třetí start v Austrálii přeměnili ve třetí stříbro deblíři Lukáš Uncajtik a Marek Rygel. Pro letošní první medaili si v nejvyrovnanější kategorii dojel kajakář Aleš Marek, který nestačil na své přemožitele z předešlého závodu – Nejce Znidarčiče ze Slovinska a Němce Achima Overbecka, který po dvou triumfech Slovince dokázal narušit jeho vítěznou sérii. Jediná česká kajakářka ve startovním poli Kateřina Vacíková, tentokrát nezajela podle svých představ a očekávání. V klasickém závodě, který znovu ovládla Britka Oughtonová tentokrát Vacíková ztratila a dojela jako sedmá.
 

Po třech závodech na řece Mercey se teď seriál SP přesune do areálu vodních sportů na jezero Brady, kde se v sobotu na náročné trati pojede druhý sprint a celkově už čtvrtý SP tohoto roku. Na startu nebudou znovu chybět ani Češi v čele s Lukášem Novosadem, kteří opět  budou patřit k favoritům na umístění mezi nejlepšími.

 
Výsledky 3. SP v klasiku na řece Mercey v Tasmánii.

Mistrovství Evropy

Český pohár Skupiny ČEZ

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Sledujte, kdo vede!

Adidas Sickline

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

Mistrovství Evropy U23 a juniorů ve slalomu

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

Instagram #czechcanoe

WRR Markkleeberg

ME U23 a juniorů ve slalomu

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF