Kanoe.cz

Marek a Uncajtik s Ryglem jsou na Evropě bronzoví

Velké překvapení přichystal znalcům sjezdu na divoké vodě kajakář Aleš Marek. Oproti svým předpokladům Marek zaskočil řadu specialistů a dojel si pro bronz na ME ve Valtellině. Nečekaný je i bronz deblířů Marka Rygla a Lukáše Uncajtika, kteří letos startovali na vrcholné soutěži v kánoi dvojic poprvé v kariéře.

Velmi dobré vystoupení naší výpravy podtrhla čtvrtá místa Kamila Mrůzka v kajaku a Marka Šálka s Janem Říhou na deblkánoi. Svorně na šestých místech dojeli ve svých kajakových kategoriích sourozenci Tomáš a Petra Slovákovi. Velmi dobře si počínala i juniorka Radka Valíková, která bere výbornou sedmou příčku. Do první desítky ještě pronikla i třetí česká deblovka David Lisický a Jan Neset a také kajakářka Anna Zástěrová.

 

Na italské Addě se v divokých peřejích prosadili zkušení mazáci. Další z téměř nekonečné řady titulů vybojoval italský singlíř Vladi Panato, který porazil vítěze klasiku Emila Milihrama z Chorvatska. Nejlépe z našich dojel v singlu dvanáctý Tomáš Kejklíček. V ženském kajaku přidala druhé zlato zkušená Němka Sabine Füsserová. Zbylé dvě dámské medaile putují do Velké Británie k rukám mladých kajakářek Sandry Hyslopové a Jessicy Oughtonové. Po loňském titulu mistrů světa dnes přidali triumf evropský slovenští deblíři Matuš Kunhart a Peter Šoška. V mužském kajaku vyhrál jeden z favoritů Slovinec Nejc Žnidarčič.

 

Závody na divoké Addě pokračují i zítra, kdy se jede o týmové medaile ve sprintu, čímž se sedmé Mistrovství Evropy ve sjezdu uzavře.

 

Výsledky na stránce: http://www.valtellinariver.it/en/european2009/results

Více o ME můžete zjistit na stránkách http://www.valtellinariver.it/en/european2009

Denně aktualizovaná videa z tratě na stránkách: http://www.wwtv.it/eng/

Adidas Sickline

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

Mistrovství Evropy U23 a juniorů ve slalomu

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

Instagram #czechcanoe

SP Troja 2017

WRR Markkleeberg

AusOpen 2017

SP 2016 Tacen

logo Tacen2016

Tacen (SLO)
9. - 11. 9. 2016

ME U23 a juniorů ve slalomu

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF