Kanoe.cz

MČR žáků ve sjezdu

Je připraven boj o republikové medaile pro naše nejmladší sjezdaře, kteří mají zároveň poslední šanci zabojovat o konečné pořadí v Českém poháru žáků.

Více než měsíc měli mladí sjezdaři na vyladění formy. Počasí bylo pro trénink více než příznivé, a tak lze očekávat špičkové žákovské výkony, které mohou ještě podstatně promluvit i do celkového pořadí v dlouhodobé soutěži ČPž. A to tím spíš, že se čtyři nejhorší výsledky z dvanácti možných nezapočítávají. Zajímavé nebudou jen medailové boje, ale i pořadí na dalších místech, která otvírají cestu do sportovních center mládeže.

V sobotu 13. října, ještě před startem Krumlovského maratonu, bude odstartován mistrovský závod v klasickém sjezdu, sprint čeká závodníky v neděli. Sobotní odpoledne pak vyplní závod tříčlenných oddílových hlídek. Vyhlášení celkového pořadí ČPž proběhne současně s vyhlášením nedělního sprintu a pro úspěšné závodníky jsou připraveny diplomy a hodnotné ceny od HIKO sports, Laguna, MS composite, Zastěra composites, Lula apod.

TRÉNINK je na trati možný za zvýšeného stavu hladiny (závodní voda) – 20 – 25 m3/s – v pátek mezi 11 a 17h. Pořadatel upozorňuje všechny účastníky, aby přesně dodržovali rozpisy závodů, a to především proto, aby nedošlo ke kolizi se sobotním programem Krumlovského maratonu.

Adidas Sickline

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

Mistrovství Evropy U23 a juniorů ve slalomu

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

Instagram #czechcanoe

SP Troja 2017

WRR Markkleeberg

AusOpen 2017

Kanoista divoké vody 2016

SP 2016 Tacen

logo Tacen2016

Tacen (SLO)
9. - 11. 9. 2016

ME U23 a juniorů ve slalomu

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF