Kanoe.cz

5. a 6. ČPž sjezd - Vysoké Mýto - nová fotogalerie

„110 zatáček Luďka Rolečka“ a (nejen) žáci již vědí, že je řeč o jejich 5. a 6. ČP na říčce Loučné, které hostilo o uplynulém víkendu (9. – 10.6.) Vysoké Mýto. Přírodní meandry uzoučké říčky tvoří krásnou a zajímavou trať, která prověří jízdní dovednosti všech závodníků.

„110 zatáček Luďka Rolečka“ a (nejen) žáci již vědí, že je řeč o jejich 5. a 6. ČP na říčce Loučné, které hostilo o uplynulém víkendu (9. – 10.6.) Vysoké Mýto. Přírodní meandry uzoučké říčky tvoří krásnou a zajímavou trať, která prověří jízdní dovednosti všech závodníků.

Na pořadu ČPž  byly dva klasické sjezdy. Podle výsledků předcházejících pohárových závodů byly největšími favority domácí závodníci, kteří vedou průběžné pořadí ve třech dosud obsazených kategoriích a předpokládalo se, že využijí domácí tratě k upevnění svých pozic. Ukázalo se však, že sjezd je sport, kde není nic předem dáno a značně specifická trať zamíchala pořadím. O největší překvapení se postaral Jakub Švéda (KK Spoj Brno), když dvakrát zvítězil před domácím Janem Jílkem (Vys.Mýto) a svým oddílovým kolegou Jakubem Sosnarem (KK Spoj Brno). Z jejich mladších kolegů na nejvyšší stupeň vystoupil Ondřej Hošek (KK Spoj Brno), za nímž se ve dvou závodech prostřídali Michal Košík a Martin Chabica (oba SK Veselí). Při absenci domácí Kláry Paďourové si vítězství mezi žačkami v obou dnech připsala Jana Svobodová (Česká Lípa), před Terezou Krausovou a Věrou Bučkevičovou (obě SK UP Olomouc). Oběma těmto závodnicím však v sobotu nadělily několik vteřin jejich mladší soupeřky Martina Drábková (Kroměříž) a Eliška Kreisslová (Roztoky).

Honza Jílek si spravil chuť se svým parťákem Danielem Suchánkem alespoň v kategorii C2, a tak alespoň z této kategorie zůstalo „zlato“ po oba dny v Mýtě. Zvítězili velikým náskokem před dvojicí Šimon Jelínek – Ondřej Smolka (Bohemians) a Marek Žniva – Vladimír Zátopek (Val.Mez). Do Mýta poprvé dorazili také první žáci na C1. Vladimír Slanina (Loko Žatec) vyměnil kajak za kanoi a dokázal si v obou závodech připsat pohárové body za vítězství. Druhá místa patří Filipu Šťastnému (Obalcentrum Pardubice) před Radimem Kotíkem (Přerov). Zajímavá přírodní trať, pěkné počasí, vstřícnost majitele koupaliště a práce pořadatelů z oddílu Vysoké Mýto se zasloužily o pohodový průběh závodů a za to jim dík.

 Výsledky sobota (neoficiální)

 Výsledky neděle (neoficiální)

 Průběžné pořadí ČPž po 6 závodech

Fotogalerie


Propozice na příští díl ČPž sjezd v Českém Vrbném:

 závod č. 154

 závod č. 155

MS Rio 2018

logo Rio2018

1.SP Liptovský Mikuláš

4.SP Tacen

Krumlovský maraton

KVM 2018

Finále SP La Seu

3.SP Augsburg

Instagram #czechcanoe

MS juniorů a U23

2.SP Krakov

SP KrakowOnline výsledky
Fotogalerie

Přímý přenos
ČT Sport
sobota K1ž, C1m
semi
8:50-11:20
finále 11:50-13:20
 neděle C1ž, K1m
semi 8:50, 10:05, 10:45
finále 11:50-13:20

Mistrovství Evropy

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Sledujte, kdo vede!

Adidas Sickline

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

WRR Markkleeberg

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF