Kanoe.cz

3. a 4. ČP žáků ve sjezdu - přidána fotogalerie

Nedostatek vody v řekách České republiky ovlivnil další závody ve sjezdu. Po Čeňkově pile, kde měli na jaře závodit senioři, to byly závody 3. a 4. ČP žáků ve sjezdu na Lužnici v Táboře.

Nedostatek vody v řekách České republiky ovlivnil další závody ve sjezdu. Po Čeňkově Pile, kde měli na jaře závodit senioři, to byly závody 3. a 4. ČP žáků ve sjezdu na Lužnici v Táboře.

Nízký stav vody v řece neumožňoval sportovní sjetí nově vybudovaného jezu u Harachovky bez dovednostmi ovlivnitelného ničení materiálu. Původně plánovaná 12 minutová trať byla zkrácena na délku necelých 7 minut v podání borců nejrychlejších kategorií. Nízký stav však přichystal trať plnou mělčin a záludných překážek těsně pod hladinou, takže nebylo mnohdy lehké vybrat tu pravou a nejrychlejší stopu.

Vítězové prvních závodů ČPž z Víru potvrdili své kvality a na nejvyšším stupni se nenechali nikým vystřídat. Takže všechna zlatá umístění opět putují do Vysokého Mýta, a to zásluhou Jana Jílka (k1m), Kláry Paďourové (k1ž) a Jana Jílka s Danielem Suchánkem v kategorii c2. Mezi jejich mladšími kolegy dosáhli nejvýše Ondřej Hošek (KK Brno – k1m), Martina Drábková (Kroměříž – k1ž) a Marek Žniva s Vladimírem Zátopkem (Val.Mez. – c2). Některé těsné výsledky v poli závodníků dávají tušit, že se ještě v průběhu seriálu závodů ČPž svedou zajímavé sportovní boje o co nejlepší umístění v celkovém hodnocení.

I přes neschválení slalomové tratě a z toho vyplynuvší problémy s technickým a včasným průběhem série závodů ČPž ve sjezdu a slalomu se pořadatelům podařilo náročný program zvládnout a dokončit ke spokojenosti zúčastněných a za to dík členům oddílu VS Tábor.

K příštímu dílu seriálu ČPž nás 9. a 10. června přivítá Vysoké Mýto, kde se na domácí trati jistě budou chtít v co nejlepším světle předvést dosavadní lídři průběžného pořadí.

Fotogalerie

- výsledky ČPž sjezd - Tábor

- průběžné pořadí ČPž sjezd po 4 závodech

- propozice 5. ČPž - sjezd - Vysoké Mýto

- propozice 6. ČPž - sjezd - Vysoké Mýto

Martin Smolka

MS Rio 2018

logo Rio2018

1.SP Liptovský Mikuláš

4.SP Tacen

Krumlovský maraton

KVM 2018

Finále SP La Seu

3.SP Augsburg

Instagram #czechcanoe

MS juniorů a U23

2.SP Krakov

SP KrakowOnline výsledky
Fotogalerie

Přímý přenos
ČT Sport
sobota K1ž, C1m
semi
8:50-11:20
finále 11:50-13:20
 neděle C1ž, K1m
semi 8:50, 10:05, 10:45
finále 11:50-13:20

Mistrovství Evropy

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Sledujte, kdo vede!

Adidas Sickline

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

WRR Markkleeberg

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF