Kanoe.cz

Trnávka již tento víkend rozhodne o nominaci reprezentantů

CeskyPohar2017 slalom IMG ctverecO složení reprezentačního týmu ve vodním slalomu se rozhodne o nadcházejícím víkendu v rámci 3. a 4. Českého poháru Skupiny ČEZ nakonec na řece Trnávce místo původně plánované Roudnice. Na náročné a nevyzpytatelné trati tak o šanci bude bojovat i Štěpánka Hilgertová, které má šanci dostat se do reprezentace potřicáté za sebou, první dva nominační závody si jí však nepovedly.

Napínavé souboje uvidíme i mezi kajakáři, kde se stále bojuje jen o dvě reprezentační místa k již nominovanému bronzovému olympionikovi Jiřímu Prskavcovi. Do reprezentace má nakročeno Ondřej Tunka, vítěz první závodu, a Vít Přindiš, vítěz 2. Českého poháru Skupiny ČEZ. Bez šance není ani aktuálně čtvrtý v průběžném pořadí Vavřinec Hradilek.

trnavkasobota2017 85Kajakářka Kateřina Kudějová by o reprezentační místo po prvním a druhém místě minulý víkend neměla přijít. Mezi singlkanoisty je v čele olympionik Vítězslav Gebas a mezi kanoistikami mistryně ČR Tereza Fišerová. O vítězství mezi deblíři se budou opět přetahovat vyrovnané týmy Kašpar – Šindler a Karlovský – Jáně.

Zajímavé budou novodobé souboje mixu deblkánoi. První závod se nejlépe vyvedl dvojici Tereza Fišerová a Jakub Jáně, minulou neděli byla nejlepší dvojice Foltýsová - Vrzáň.
Ze čtyř závodů se do nominace započítají tři nejlepší výsledky podle pořadí. Za první místo je jedenáct bodů, za druhé devět a jeden bod obdrží ještě desátý finalista.

autotreidAuto na rok od společnosti AutoTreid

Cena pro nejlepšího vodního slalomáře za rok 2017 „Automobil na jeden rok od společnosti Autotreid“ představuje zapůjčení osobního automobilu Škoda Octavia Ambition v hodnotě cca 500.000,- Kč na jeden rok. Součástí této ceny je kompletní havarijní pojištění, povinné ručení, dálniční známka, kompletní servis, sada letních i zimních pneumatik, atd. Jediným nákladem pro výherce budou pohonné hmoty. Tuto cenu vyhrává závodník s nejvyšším CELKOVÝM součtem bodů ze všech závodů ČP ČEZ. Žádný závod se neškrtá.

Odkazy:

Stránky série Českého poháru Skupiny ČEZ: www.kanoe.cz/cez

Aktuální stav nominacehttp://www.slalom-world.com/index.php?act=10&idz=53
Live výsledky So+ NE sledujte na http://bit.ly/2017CPCEZ-Trnavka-2

Live Stream na CzechCanoe YouTube www.youtube.com/czechcanoe
Finále A sobota: https://youtu.be/fZM8YKKmpiQ?list=PLSgggDJJdVa5nmvdMw_rGyZf4UkRVObwb
Finále A neděle: https://youtu.be/VRqxBWX6o38?list=PLSgggDJJdVa5nmvdMw_rGyZf4UkRVObwb

Fotky na www.zonerama.com/kanoe

Jednotlivé jízdy závodníků lze prohlížet i zde (+ možnost různého filtrování dle oddílu, výrobce a typu lodě, sdílení, stahování videí atd.)
www.dartfish.tv/czechcanoe

Pro další aktuality, fotografie a videa sledujte náš kanál https://www.facebook.com/CzechCanoe/

Foto: Adam Svoboda

Adidas Sickline

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

Mistrovství Evropy U23 a juniorů ve slalomu

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

Instagram #czechcanoe

SP Troja 2017

WRR Markkleeberg

AusOpen 2017

SP 2016 Tacen

logo Tacen2016

Tacen (SLO)
9. - 11. 9. 2016

ME U23 a juniorů ve slalomu

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF