Kanoe.cz

Gebas byl na singlu po oba dny nejlepší

Složení české seniorské reprezentace je už týden známo a proto se na Českém poháru v Praze nepředstavili všichni nejlepší. O mnoho důležitější byly pražské slalomy pro juniory, kteří bojovali o body do reprezentace pro letošní MS a ME. Víkend v Praze byl prospěšný i pro organizátory, kteří v červnu budou konat na kanále v Praze Světový pohár.
Velmi dobře si vedl o víkendu singlkanoista Vítězslav Gebas, který po oba dny předstihl českou singlovou jedničku Standu Ježka a byl nejlepší. Před týdnem by to Gebasovi pohodlně stačilo k postupu na ME, dnes mu to přineslo pouze body do celkového pořadí ČP. Suverénně proplula víkendem i loď Jaroslav Volf – Ondřej Štěpánek, která vyhrála v obou startech s náskokem několika vteřin. Vítězství na domácí trati, kde denně trénuje, v sobotu vyjela v kajaku žen reprezentantka do 23 let Kateřina Kudějová. V neděli Kateřina nezvládla kvalifikaci. Ve finále B sice zajela absolutně nejrychleji, stačilo to však jen na jedenácté místo. Prvenství brala reprezentantka Marie Řihošková. V mužském kajaku si zlato podělil sobotní vítěz Pišvejc s nedělním premiantem  Hradílkem. V ženském singlu se první místa také půlila. Jedno sebrala Kateřina Hošková a druhé vyjela Anna Kašparová.
 
Mezi juniory dokázal zvítězit v obou startech pouze kajakář Jiří Prskavec. Blízko k double měla ještě Karolína Galušková, jenže padesátka v sobotním závodě na poslední protivodce, kam se nevešla hlavou, ji stála nejel prvenství mezi juniorkami, ale i druhé místo na stupních vítězů v celkovém hodnocení.
 
Videa, odkaz na výsledky a fotogalerii v článku na kanoe

Mistrovství Evropy

Český pohár Skupiny ČEZ

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Sledujte, kdo vede!

Adidas Sickline

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

Mistrovství Evropy U23 a juniorů ve slalomu

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

Instagram #czechcanoe

WRR Markkleeberg

ME U23 a juniorů ve slalomu

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF