Kanoe.cz

WAVE festival 2007

Vlny, válce, rozhraní, skoky, vracáky… Taková je divoká voda – proměnlivá, nespoutaná.. snad proto tak krásná. Je skvělé jezdit na vodě, je skvělé proplétat se mezi slalomovými brankami, je skvělé pustit se do nelítostného souboje nejen s časomírou, ale i se soupeři. Je to dost? Je to ale hodně, ale my si myslíme, ze ne dost. Věříme, že divoká voda nemusí byt jen o desetinách, jen o vítězích a poražených.. Myslíme si, že muže nabídnout mnohem víc. Proto přichází Wave2007.

Již úvodní ročník, Wave2006, jednoznačně ukázal, jaký směr vývoje považujeme za „ten pravý“. Nechceme se spokojit „jen“ s klasickými slalomovými závody, letos navíc budou výsledky započítávány do oblastního žebříčku, ale chceme nabídnout pestrou paletu možností, ve které si každý najde „to své“ a tak co nejpříjemněji stráví Wave2007 na umělé slalomové dráze v Českém Vrbném u Českých Budějovic. Díky obrovskému ohlasu při loňském ročníku bude opět připraven závod v boater crossu na plastových kánoích, který však závodníci trefně přejmenovali na „masso cross“. Novinkou je další „crossový“ závod – tentokrát na kolečkových bruslích. Samozřejmě nebude chybět rafting pro širokou veřejnost pod vedením zkušených instruktorů, stejně jako „raft rodeo“ – raftování pro adrenalin milující povahy. Ani ve večerních hodinách Vás ale Wave2007 nenechá vydechnout, protože téměř jako voda kanálem se areálem poženou rozličné rytmy rozmanitých hudebních kapel. To vše, a možná i více, pro Vás bude připraveno první srpnový víkend, tj. 4.-5. srpna, na festivalu vodních sportů Wave2007.

I vzhledem k tomu, že festival se bude odehrávat v areálu Lídy Polesné, který se nachází přibližně v polovině cyklostezky České Budějovice – Hluboká nad Vltavou, přejeme si připravit festival nejen lokálních, ale přinejmenším regionálních rozměrů, což doufáme se povede i díky velmi významné pomoci jak měst České Budějovice a Hluboká nad Vltavou, tak i Jihočeského kraje. Zde patří náš největší dík pánům Janu Zahradníkovi (hejtman Jihočeského kraje), Juraji Thomovi (primátor Českých Budějovic) a senátoru Tomáši Jirsovi, kteří převzali nad celým festivalem vodních sportů Wave2007 záštitu. Budoucnost samozřejmě není napsána černou tuží v modré knize, ale naším cílem je postupovat dále a stále zlepšovat a rozšiřovat závody pořádané v areálu Lídy Polesné na umělé slalomové dráze v Českém Vrbném u Českých Budějovic, a proto je snad Wave2007 předzvěstí podniků nejen regionálního, ale snad i celostátního či světového formátu.

Wave2007 není tuctovým festivalem. Je to podnik, který nabízí velký počet rozmanitých možností, ze kterých si, věříme, každý přijde „na to své“.

Celou řadu dalších zajímavých a především aktuálních informací naleznete na www.wave-festival.com.

Autor: Daniel Stach

1.SP Liptovský Mikuláš

MS juniorů a U23

3.SP Augsburg

2.SP Krakov

SP KrakowOnline výsledky
Fotogalerie

Přímý přenos
ČT Sport
sobota K1ž, C1m
semi
8:50-11:20
finále 11:50-13:20
 neděle C1ž, K1m
semi 8:50, 10:05, 10:45
finále 11:50-13:20

Instagram #czechcanoe

Mistrovství Evropy

Český pohár Skupiny ČEZ

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Sledujte, kdo vede!

Adidas Sickline

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

Mistrovství Evropy U23 a juniorů ve slalomu

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

WRR Markkleeberg

ME U23 a juniorů ve slalomu

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF