Kanoe.cz

Dva dny do startu nominace ve sjezdu

sjezd empuriaJiž tento víkend (20.-21.4.) startuje seriál závodů Českého poháru ve sjezdu na divoké vodě. První závod proběhne na Tanvaldské Kamenici.
Někteří zde bojují o život, jiní bojují o body do nominace. Oba dny jsou totiž nominačními závody pro Mistrovství Evropy ve sjezdu, které se pojede ve slovinském Bovci.

Řeka Kamenice je pro mnoho závodníků srdcovou záležitostí, avšak respekt z této vody má snad každý. Strach na startu a nepopsatelná euforie v cíli. To jsou pocity, které zde každý zažije alespoň jednou. Chybu však dokáží udělat i ti nejzkušenější závodníci.

Body do nominace ale potřebují všichni. Nominační závody připadají pouze na dva víkendy. Kamenice a následné závody na Čenkově Pile rozhodnou, kdo bude startovat na letošním ME v Bovci.

Letošní sezóna je plně nabitá. Boje na dlouhých tratích jsou důležité pro již zmíněné Mistrovství Evropy. To ale není vše, o co se bude tento rok bojovat. V září se můžeme těšit na Mistrovství světa, které se pojede ve španělském Seu d´Urgell. Ale to bychom předbíhali. Sprintová nominace začne až v polovině května.
Kdo bude tento víkend tím nejlepším a kdo jako první zaboduje?

Zbývají pouze dva dny a poté vypukne to, na co všichni netrpělivě čekají.

ČEZ PRAGUE RSX

Instagram #czechcanoe

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Sledujte, kdo vede!

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

 

Partneři ČSK DV

UNIQA logo 2018   


letenky na míru
  


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

2019 Oceania Championships

ICF Ranking Markkleeberg

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF