Kanoe.cz

Ostravice přivítá 20. ročník ČEZ Adrenalin Cupu

DSC 4039Poslední červnový víkend, v sobotu 25.6. 2016 se uskuteční 20. ročník tradičního závodu, nesoucího název ČEZ Adrenalin Cup. Jedná se o extrémní závod čtyřčlenných štafet, který se koná v nádherném okolí Lysé hory a začíná v obci Ostravice. Štafeta se skládá z běhu do vrchu, MTB, paraglidingu a kajaku.

Diváci mohou vidět vrcholné výkony běžců a cyklistů při zdolávání Lysé hory, paraglidistů při sletu a přistávání v centru konání závodu - na fotbalovém hřišti v Ostravici a kajakářů, kteří při sjezdu řeky Ostravice mají závod zpestřen skokem z rampy a eskymáckým obratem. Závod takového formátu je v České republice ojedinělý a ve světě je pouze několik jemu podobných. Týmy si sáhnou až na samotné dno svých sil a teprve zjistí, jak na tom doopravdy fyzicky a psychicky jsou.

DSC 4585Kromě hlavního závodu je samozřejmě připraven i bohatý doprovodný program pro děti i dospělé. Například projekt dopravní prevence a bezpečnosti cyklistů V jedné stopě, který nabídne k vyzkoušení dopravní hřiště o rozměrech 16x10m pod dohledem dopravního policisty. Součástí bude také zábavné vzdělávání v oblastech první pomoci, vlivu omamných látek, bezpečnostních a reflexních prvků. Pro každého jsou připraveny dárky za absolvování stanovišť. Vše o projektu naleznete na www.v-jedne-stope.cz. Dále bude k vidění vystoupení Mistra světa v bike trialu Petra Krause, seskoky parašutistů Aeroklubu Frýdlant nad Ostravicí a autíčka na rádiové ovládání i s možností vyzkoušení. V ČEZ Energy zóně si budete moci zahrát hry, načerpat energii, dobít si mobilní telefon či získat dárky za použití aplikace EPP – Pomáhej pohybem. Nebude chybět ani živý koncert Reného Součka a večerní afterparty rozjede DJ Friky.

Součástí akce je také závod pro "pravé chlapy" Bernard Beskydský šerpa - závod čtyřčlenných týmů ve vynášce sudu piva na vrchol Lysé hory.

Více informací o obou závodech naleznete na www.adrenalincup.com .

DSC 3710DSC 3962DSC 3999

 

Instagram #czechcanoe

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Víte kdo vyhrál?

 

Partneři ČSK DV

UNIQA logo 2018   


letenky na míru
  


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

2019 Oceania Championships

ICF Ranking Markkleeberg

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF