Kanoe.cz

Na Čeňkově Pile se budou rozdělovat nejen další nominační body

image cp2016 sjezd malaSjezdová nominace na MS v Bosně a Hercegovině je v plném proudu a další dva z celkových šesti nominačních závodů se uskuteční již o tomto víkendu na řece Otavě u Čeňkovy Pily.

První dva nominační závody na Kamenici, nám napověděli kdo ze sjezdařů je na tom v letošní sezóně nejlépe v klasickém sjezdu. Jak je to ale ve stále více populární disciplíně, kterou je sprint zatím nevíme. Dozvíme se to však už tuto sobotu, kdy sjezdaři vyrazí ke svému prvnímu letošnímu sprintovému závodu. V neděli nás pak čeká poslední nominační závod v dlouhém sjezdu, po kterém už mohou být známá první jména letošních reprezentantů ve sjezdu.

Nominační body si rozdělí poprvé v letošní sezóně i závodníci juniorské kategorie, pro které budou oba víkendové závody nominačními na Mistrovství Evropy juniorů, které se pojede v červenci na rakouské řece Mur.
Na Otavě se však nebude bojovat pouze o nominační body, ale také o tituly Mistrů České republiky ve sjezdu družstev. V sobotu odpoledne se ukáže, zda olomoučtí závodníci udrží svou dlouholetou nadvládu v kategorii kajaku mužů a zda sjezdaři z Českého Krumlova obhájí své loňské podmanění všech ostatních kategorií.

Nedělní závod v klasickém sjezdu bude v tomto roce zároveň Mistrovstvím České republiky v kategorii U23, kde se můžeme také těšit na zajímavé souboje o stupně vítězů.

Výsledky všech víkendových závodů můžete sledovat živě na:
http://live.results.cz/livepro.php?event=201618CPW3pila

Výsledky nominace do RD sjezd pro MS 2016 

Instagram #czechcanoe

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Víte kdo vyhrál?

 

Partneři ČSK DV

UNIQA logo 2018   


letenky na míru
  


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

2019 Oceania Championships

ICF Ranking Markkleeberg

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF