Kanoe.cz

Vodáci ze Zábřehu zvou na Welzlův kvadriatlon

welzuv-kvadr-webKdyby jste náhodou o prázdninách uvažovali o jiném sportovním vyžitím než o tom s pádlem v ruce, tak je tady nabídka vodáků ze Zábřehu, kteří už popáté na konci července (26. 7. 2014) pořádají multisportovní událost Welzlův kvadriatlon. Běh, plavání, in-line brusle a horské kolo v délce cca 25 kilometrů to je výzva, kterou možná zvládne každý, ale ne každý sebere odvahu se postavit na start.

 

„Loni se do našeho závodu vydalo 150 závodníků, ale vodáků tolik nepřijelo a to nás trochu mrzí. Čestnou výjimkou byl Vojta Malý, rodák ze Zábřehu, který si, i přes problémy s bruslemi, vedl velmi dobře a nakonec se umístil v první desítce,“ říká jeden z pořadatelů mistr světa v raftingu a reprezentant ve sjezdu Jan Hanuliak.

Druhý z hlavního pořadatelského dua Pavel Bruštík dodává: „Rádi bychom u nás viděli víc vodáků, protože my všichni jsme u vody vyrostli a máme k ní blízko. Navíc si myslím, že vodáci jsou univerzální sportovci a mohli by hodně pozlobit i specialisty. Pro nejlepší jsou připraveny price money a věcné ceny, ale pro nás je nejdůležitější, aby se závod líbil a rostl,“ podělil se o své přání bývalý juniorský reprezentant ve sjezdu Pavel Bruštík, který je zároveň ředitelem Welzlova kvadriatlonu. Ten letošní startuje v sobotu 26. července 2014 ve 12:00 na koupališti v Zábřehu

Více na webu závodu: www.welzluvkvadriatlon.cz 
a facebooku závodu: https://www.facebook.com/pages/Welzl%C5%AFv-kvadriatlon/224960394187046?fref=ts

 

Instagram #czechcanoe

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Víte kdo vyhrál?

 

Partneři ČSK DV

UNIQA logo 2018   


letenky na míru
  


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

2019 Oceania Championships

ICF Ranking Markkleeberg

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF