Kanoe.cz

Pardubický tréninkový kemp

30.10. – 2.11.2008 se uskuteční tradiční tréninkový kemp pro sjezdaře, raftaře, draky a turisty popáté v romantickém prostředí soutoku řek Labe a Chrudimky.

 


 

Dovolujeme si Vás pozvat do vodáckého areálu v Pardubicích na 5.ročník tréninkového kempu v romantickém prostředí soutoku řek Chrudimky a Labe, který se uskuteční ve dnech 30.10. – 2.11.2008 .

Letošní kemp je vypsán pro tyto aktivity:
SJEZD, RAFT, DRAČÍ LOĎ, TURISTICKÁ LOĎ

SJEZD
KATEGORIE – K1,C1,C2 – obě pohlaví od mladších žáků až po veterány, od úplných začátečníků – amatérů až po zkušené závodníky.
Věnovat se Vám budou účastníci a medailisté z Mistrovství světa a zkušení trenéři, které podpoří realizační tým. Zachytíme nejenom Vaše úsilí ve tváři, ale hlavně špatnou techniku pádlování a vše co musíte zlepšit.

RAFT
KATEGORIE – R4 , muži, ženy, junioři a mladší /kompletní posádky / Letos poprvé v našem kempu, doporučujeme pro nové posádky, které se chtějí příští rok zúčastnit závodů na Sázavě, Trnávce a nemají žádné zkušenosti s divokou vodou, neumějí raft řídit, nasměrovat kam potřebují a chtějí poradit základní věci, proto aby byli schopni vyjet a dojet v pohodě. Divokou vodu Vám zde neuděláme, ale ukážeme Vám jak loď správně řídit, zatočit a jiné různé fígle pro ovládání Vašeho člunu. Můžete se zúčastnit všech přednášek a dalších výhod vyplývajících pro tento kemp. Poradí Vám zkušení závodníci – účastníci několika MS a členové různých expedic. Jsme schopni Vám půjčit vybavení od raftu, neoprenu, pádel i vest. Můžete se zúčastnit všech přednášek a dalších výhod pro tento Kemp. Pokud máte zájem sledujte stránky www.kanoe.cz, kde se brzy objeví další důležité informace.
Kemp pro tuto disciplínu se uskuteční, pokud se přihlásí více než 3 kompletní posádky.

DRAČÍ LOĎ
V loňském roce se nám přihlásila jedna posádka, letos to snad již bude více, vzhledem k narůstající popularitě tohoto sportu, je to šance pro nové amatérské týmy nebo firemní posádky, které chtějí příští rok opravdu závodit. Poradíme jak trénovat a využít co nejefektivněji sílu všech 20 pádlujících včetně bubeníka a kormidelníka. Pokud chcete strávit pohodový víkend, tak neváhejte. Půjčíme Vám vše – loď, pádla, bubeníka, kormidelníka. Budete mít kompletní servis včetně osobního trenéra, stravy a bydlení. Večer Vám nabízíme zdarma společnou saunu, aby i v těchto klimatických podmínkách dokázala posádka držet pohromadě. Další objevíte na stránkách www.kanoe.cz.
Kemp pro tuto disciplínu se uskuteční, pokuď se přihlásí více než 1 kompletní /min. 15 lidí/ posádka .

 


 

TURISTICKÁ LOĎ
Nová kategorie v našem kempu, vypsaná pro dvoučlenné posádky, které se chtějí naučit ovládat loď pevnou /typ VLTAVA/ nebo nafukovací /typ PÁLAVA/ a třeba příští rok vyjet na nějakou pohodovou řeku. Zúčastnit se mohou manželé, páry, mixy, děti, prostě všichni. I Vám bude nabídnut kompletní servis jako je trenér, natáčení a focení, doprovod, zapůjčení lodí a dalšího nezbytného vybavení. Na vodě i v areálu se tak můžete vyfotit s mistrem světa. Můžete se zúčastnit všech přednášek a nakouknout do světa opravdových profesionálů. Když bude hezky uděláme třeba táborák, když nebude, tak nejenom pro děti bude večer zajištěno zdarma plavání. Strava a ubytování bude součástí ceny, která se spolu s dalšími informacemi objeví na stránkách www.kanoe.cz.

Co v kempu objevíte a získáte …………..
- k dispozici budou čluny, kamery a časomíra
- zajistíme velkokapacitní vytápěný stan včetně občerstvení podle aktuální teploty vzduchu a vody
- můžete testovat nové typy sjezdových a turistických lodí od různých výrobců
- připraveny jsou přednášky o výživě, rehabilitaci, technice pádlování a způsobu vhodného tréninku
- videoprojekce, promítání z natáčení tréninků a různých filmů ze závodů
- využijete veškeré slevy od firmy KYLIE WATER SPORT PRODUCTS
- poznáte nové kamarády, pokecáte s mistrem světa

Připravujeme další doprovodný program jako např.: přednášky a konzultace s lékařem, masáže, plavání a sauna – to vše zdarma nebo součástí základní ceny, připravíme pro někoho možná poslední letošní táborák s ochutnávkou teplého uzeného, určitě se objeví i nečekaná překvapení, která nelze připravit, ale pro nás je to vždy tradicí.

Přesný program, základní ceny a další podstatné informace budou uveřejněny během září na internetu www.kanoe.cz, www.kylie-pardubice.cz.
Bude vydán druhý informační leták, kde se objeví první jména osobností, které se zúčastní našeho Pardubického kempu.

Přijeďte se rozloučit s vodáckou sezonou a strávit příjemné dva dny v Pardubicích.

Za celý realizační tým zdraví
Roman Mornštejn - 777 29 89 00, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. / 

 

Instagram #czechcanoe

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Víte kdo vyhrál?

 

Partneři ČSK DV

UNIQA logo 2018   


letenky na míru
  


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

2019 Oceania Championships

ICF Ranking Markkleeberg

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF