Kanoe.cz

Informace k přihláškám na WRR v Praze a v Bratislavě - aktualizováno!!!

Informace pro oddíly a závodníky, kteří mají zájem o start na WRR závodech v Praze a Bratislavě v srpnu 2019. Doplněno o důležité informace od pořadatele závodů v Praze Troji.

Oddíly, jejichž závodníci mají zájem startovat na WRR závodech ve vodním slalomu, které se uskuteční v Praze Troji (3. a 4.8.2019)a v Bratislavě - Čunovo (10.-11.8.2019) musí přihlásit své závodníky přes systém ICF tzv. SDP systém. Přihlášky budou přijímány pouze za oddíl, nikoliv od jednotlivých závodníků. V přihlášce je nutné uvést jméno, příjmení a kategorii, ve které chce jmenovaný závodník startovat. Pokud je již v systému ICF zaveden, není třeba nic dodávat, pokud je to závodník nový (nestartoval dosud v žádném mezinárodním závodě) je třeba dodat foto v elektronické podobě (nejlépe pasové) ve velikosti max. 1024 KB ve formátu JPG, GIF,PNG a datum narození. Upozorňuji, že systém pro přihlášky je otevřen max. 14 dnů před konáním závodu, tedy cca u Troji do 19.7.2019. Poté se již nelze přihlásit.

Po dohodě s pořadatelem závodů v Praze Troji je domluveno, že přihlášky na tento závod se podávají prostřednictvím tohoto odkazu: kanoe.cz/prihlaskycsk

Kdo nemá právo startu na ICF rankingu (mladší 15ti let a bez práva startu na NKZ) může startovat v Open race.

Tito nechť se hlásí prostřednictvím mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. kam napíšou jméno, kategorii, reg.č., oddíl, rok narození.

pdf - Bulletin s informacemi k závodům v Praze Troji

Instagram #czechcanoe

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Víte kdo vyhrál?

 

Partneři ČSK DV

UNIQA logo 2018   


letenky na míru
  


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

2019 Oceania Championships

ICF Ranking Markkleeberg

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF