Kanoe.cz

Nové online přihlašování na slalomové a sjezdové závody

logo cskNa letošní sezónu 2018 se připravuje nové online přihlašování na závody. Systém je určen jednak pro jednotlivce, ale bude k dispozici i takzvané oddílové přihlašování. Pro všechny včetně pořadatelů je systém poskytován zdarma. Pořadatelům nabídne různé nástroje pro zjednodušení agendy s přihláškami. Vyzkoušejte přihlašování už dnes na testovacím závodu.

Přihlašovací systém je k dispozici na adrese: https://www.kanoe.cz/prihlaskycsk/

Vyzkoušejte přihlašování na testovací zimní závod a dejte nám vědět vaše názory případně náměty na vylepšení na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Přihlašovací systém ČSKDV

V závodní sezóně 2018 bude dán k dispozici pořadatelům i přihlašujícím oddílům k dispozici nový, svazový on-line přihlašovací systém. Cílem jeho nasazení je jak usnadnit pořadatelům práci s přihláškami a následnou přípravou závodů, tak i zjednodušit a zpřehlednit přihlašování závodníků k jednotlivým závodům.

Nově připravovaný přihlašovací systém se bude skládat ze čtyř vzájemně spolupracujících modulů:

  1. veřejná část přihlašovacího systému
  2. správcovská část pro pořadatele
  3. správcovská část pro Svaz
  4. automatické funkce

Veřejná část přihlašovacího systému.

Veřejná část přihlašovacího systému je na svazových www stránkách na serveru kanoe.cz  volně přístupná. Zobrazuje všechny závody, na něž je možno přihlašovat se on-line. Systém si  sám automaticky hlídá termíny otevření a uzavření přihlašování, v reálném čase zobrazuje počty přihlášených po jednotlivých lodních kategoriích a celkem. Umožní vložit oddílovou přihlášku a existující přihlášku opravit, změnit či doplnit. Při vkládání/opravě přihlášky probíhá on-line kontrola přihlašovaných závodníků proti registru a doplňovaní všech dat potřebných pro kompletaci přihlášky.

Jako doplňková funkce bude k dispozici možnost založení oddílového přihlašovacího účtu, který umožní rychlejší, efektivnější a přehlednější práci s přihláškami, např. kopírování a následné úpravy starších přihlášek k novým závodům.

Správcovská část pro pořadatele.

Zájemci o on-line přihlašování z řad oddílů pořádajících závody získají přístup k oddílovému správcovskému rozhraní, které umožňuje definovat parametry přihlašování na jimi pořádané závody – termíny začátku a konce přihlašování, kontaktní adresy pro zasílání přihlášek a jejich potvrzování a nebo i volbu, do kterých lodních kategorií se budou moci zájemci přihlásit pro situace, kdy nebudou vypisovat závody pro všechny existující lodní kategorie.

Pro fázi zpracování přihlášek jsou k dispozici nástroje pro jejich předzpracování a předběžné uspořádání pro startovní listiny a nástroj pro export ve formátu vhodném jak pro nakopírování do programu Eskymo, tak i pro další zpracování v Excelu, např. pro  potřeby výpočtů placení startovného.

Správcovská část pro Svaz.

Tento modul umožňuje Svazem pověřeným osobám spravovat celý systém: kalendář závodů pro potřeby přihlašování, zprovozňování pořadatelských správcovských účtů, definici přípustných lodních kategorií a další funkce potřebné pro kompletní provoz přihlašovacího systému.

Automatické funkce.

Jedná se o nástroje, které automaticky načítají z portálu RVP kalendář závodů, registr závodníků a registr oddílů a aktualizují odpovídající data v přihlašovacím systému bez nutnosti je vkládat či aktualizovat ručně. Dále řeší automatické otevírání a uzavírání přihlášek, aktualizaci výkonnostních tříd v již zadaných přihláškách po následných změnách v registru a podobné činnosti nutné pro provoz systému a nevyžadující ruční obsluhu.

Technická stránka řešení.

Celý systém je řešen jako standardní webová aplikace provozovaná na serveru kanoe.cz. V maximální možné míře bude využívat propojení se svazovým registrem závodníků, oddílů a závodním kalendářem spravovanými na RVP. Jak z pohledu přihlašujících, tak i z pohledů správců oddílových či svazových nebude vyžadovat žádné speciální počítačové znalosti či dovednosti, obsluha bude velice jednoduchá a intuitivní. Celé technické řešení vychází a rozšiřuje řešení známé a provozované již řadu let na serveru Slalom World a kombinuje a vylepšuje vlastnosti známé ze serveru Slalom World jak z vlastního přihlašovacího systému, tak i z tzv. Oddílové přihlašovací nástěnky.

 

MS Rio 2018

logo Rio2018

1.SP Liptovský Mikuláš

4.SP Tacen

Krumlovský maraton

KVM 2018

Instagram #czechcanoe

2019 Oceania Championships

AusOpen 2019

Finále SP La Seu

3.SP Augsburg

MS juniorů a U23

2.SP Krakov

SP KrakowOnline výsledky
Fotogalerie

Přímý přenos
ČT Sport
sobota K1ž, C1m
semi
8:50-11:20
finále 11:50-13:20
 neděle C1ž, K1m
semi 8:50, 10:05, 10:45
finále 11:50-13:20

Mistrovství Evropy

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Sledujte, kdo vede!

Adidas Sickline

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV


letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

WRR Markkleeberg

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF