Kanoe.cz

Na mistrovství Evropy ve sjezdu pojedou Češi o tituly

ME BANJA LUKA logoPrvní vrchol sjezdové mezinárodní sezony je tady. Na bosenské řece Vrbas se od čtvrtku do neděle pojede o medaile na evropském šampionátu. Dva individuální a dva týmové závody, přinesou dostatek příležitostí pro české lodě, k zisku cenných kovů.

V českém týmu jsou hned dvě posádky, které se aktuálně pyšní titulem mistra světa. Po zlato z loňského světového šampionátu v italské Valtellině se o stejný úspěch na evropské scéně budou pokoušet deblkanoisté Marek Rygel s Petrem Veselým a singlkanoista Ondřej Rolenc. Zapomenout nesmíme ani na nejlepšího kajakáře sjezdové historie Kamila Mrůzka, který letos slaví jubilejní dvacátou sezonu v české reprezentaci a na Vrbasu bude navazovat na medaile ze závodů jednotlivců v posledních dvou letech (bronz MS 12014, stříbro ME 2013). Favoritem na pódiové umístění bude i další kajakář Richard Hála, který se na rozdíl od excelentního vytrvalce Mrůzka,  prosazuje v krátkých, sprintových závodech.

Program mistrovství Evropy startuje ve čtvrtek individuálními závody na dlouhé. Pátek patří soutěži hlídek a víkend bude ve znamení sprintů v kaňonu řeky Vrbas.

Stránky ME ve sjezdu na divoké vodě v Banja Luce: http://www.canoebanjaluka.com/

Publikováno: 2 roků 8 měsíců zpět Od M. #804
Avatar uživatele M.
Nemám slov, podle tohoto bludu jezdí na vodě pouze pánové Rolec, Mrůzek a deblisté Rygel s Veselým. Vždyť tam odjíždí taky hodně nadějná sestava v ženské kategorii. Jsem chlap a jsem rád že nejsem vymytý mačo !!!! nerespektující ženy!!!

Adidas Sickline

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

Mistrovství Evropy U23 a juniorů ve slalomu

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

Instagram #czechcanoe

SP Troja 2017

WRR Markkleeberg

ME U23 a juniorů ve slalomu

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF