Kanoe.cz

Nominační kritéria YOG 2014 - aktuální informace

Informace trenéra RDJ pana RNDr.Jiřího Kratochvíla k nominačním kritériím na Olympijské hry mládeže 2014, po projednání na Výboru ČSK DV dne 12.6.2014 a po jednání se zástupci Českého olympijského výboru.

 Nominační kritéria na Olympijské hry mládeže (YOG) v Číně – původní verze

Vážení zástupci oddílů.

Vzhledem k tomu, že některé oddíly vyjádřily zásadní nesouhlas s nově stanovenými kritérii pro účast závodníků ČSK na OH mládeže v Číně (tato změna byla přijata TR na základě pokynů Olympijských výborů a kritéria byla zavěšena na www.kanoe.cz v pondělí 9.6.), předsednictvo se touto otázkou na svém zasedání dne 12.6. zabývalo a hledalo se zástupci TR RD jiná řešení.

Byly navrženy dvě varianty (zohledňující i výsledky MSJ). Jako optimální a prioritní řešení byl návrat k původně stanoveným a odsouhlaseným kritériím (kde rozhodující jsou výsledky na MSJ a MEJ) a pokusit se na OV dojednat termínové výjimky.

Na základě následné komunikace předsedy svazu Ing. Pollerta a sekretáře svazu Mgr. Eichlera se zástupci našeho OV a vysvětlení celé situace se díky jejich maximální vstřícnosti podařilo najít kompromis, který nám umožňuje vrátit se k PŮVODNÍM KRITERIÍM pro start závodníků na OH mládeže 2014.

Veškeré materiály a formuláře nutné k akreditaci všech potencionálních závodníků musí být doručeny na Olympijský Výbor s předstihem do 25.6. Konečná jména čtyř konkrétních účastníků budou nahlášena po skončení závodů MEJ v rychlosti i MEJ ve slalomu 7.7.2014.

Věříme, že návrat k původním kritériím bude optimálním řešením pro všechny zainteresované.

                                            

Jiří Kratochvíl, zodpovědný trenér RDJ

Adidas Sickline

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

Mistrovství Evropy U23 a juniorů ve slalomu

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

Instagram #czechcanoe

SP Troja 2017

WRR Markkleeberg

ME U23 a juniorů ve slalomu

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF