Kanoe.cz

Galušková a Heger vítězí v kvalifikaci ME juniorů v Bratislavě

Galuskova AAntonie Galušková ovládla kvalifikaci kajakářek juniorek na Mistrovství Evropy ve vodním slalomu v Bratislavě (16. – 19.8). Vítězství mezi singlkanoisty juniory si také připsal český reprezentant Vojtěch Heger. V pátek pokračovaly závody kvalifikacemi juniorských kategorií a závodníků do 23 let K1 ženy a C1 muži. Odpolední program rozdělí první medaile v týmových soutěžích.

České juniorské kajakářky o sobě nechaly v Bratislavě v pátek slyšet, když Antonie Galušková dokázala předvést nejrychlejší jízdu ze všech 41 startujících. HegerSemifinálové místo neušlo ani dnes čtvrté Kateřině Bekové. Do opravní jízdy musela Lucie Nesnídalová, kterou si postup nakonec zabezpečila.

Starší z klanu Galuškových, Karolína, si v pátečním programu také vybojovala postup v kategorii kajakářek do 23 let jako třináctá nejrychlejší. Před ní se povedla jízda desáté Kateřině Duškové. Amáli Hilgertová musela opravovat, ale ve druhé jízdě jí postup neutekl.

Vojtěch Heger také dokázal porazit všechny juniorské singlkanoisty v dopolední kvalifikaci. A v semifinále uvidíme i pátého Eduarda Lercha a dvanáctého Petra RohanNovotného.

V kategorii do 23 let opět čeští závodníci ukázali svojí sílu, když v top desítce obsadili hned tři místa. Nejlépe se povedlo zajet Václavu Chaloupkovi na třetím a Lukáši Rohanovi na čtvrtém místě. Matyáš Lhota si připsal místo číslo osm.

Výsledky najdete zde: https://siwidata.com/canoelive/#/live/eca/1372

ChaloupkaFoto: Alena Ceplová

Instagram #czechcanoe

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Víte kdo vyhrál?

 

Partneři ČSK DV

UNIQA logo 2018   


letenky na míru
  


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

2019 Oceania Championships

ICF Ranking Markkleeberg

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF