Kanoe.cz

Vodní slalom - cesta na vrchol. Chystá se nová exkluzivní publikace

SP 235Po letech vychází nová obrazová publikace o vodním slalomu a sjezdu na divoké vodě. Autor Jaroslav Cícha se spolu s fotografem Eduardem Erbenem pustil do zmapování nejsilnějších českých vodáckých klanů a osobností našeho sportu od roku 2000 dosud. Kniha má vyjít při příležitosti červnového ME v Praze Troji.

Kniha s pracovním názvem Vodní slalom - cesta na vrchol bude třetí ze série sportovních publikací, po úspěšném vydání díl Biatlon - cesta na vrchol a Atletika - cesta na vrchol z vydavatelství Grada. Osobní příběhy, rozhovory a jedinečné fotografie mapující cestu českých vodních slalomářů a úspěšných sjezdařů na divoké vodě až na samotný sportovní vrchol. Dočtete se i o tom, jaké byly začátky a největší úspěchy českých vodáckých hvězd nejen z klanů Pollertových, Hilgertových, Rohanových, Prskavců, Přindišových a dalších.

Publikace by měla mít křest v rámci příprav mistrovství Evropy ve vodním slalomu 2018 v Praze - Troji a na červnovém šampionátu bude také k dostání.

Zde se podívejte na předešlé publikace https://www.kosmas.cz/knihy/231284/biatlon-cesta-na-vrchol/

 

O Autorech

Erben Eduard

Narodil se v roce 1956. S fotografováním začal v roce 1972 a od roku 1975 se specializuje na sportovní fotografii. V roce 1997 založil fotoagenturu CPA Czech Photo Agency. V průběhu let byl fotoreportérem v různých českých d enících i týdenících a jako fotograf se zúčastnil všech olympijských her od roku 1996. Jeho fotografie byly oceněny v řadě fotografických soutěží, v roce 2009 získal 1. místo v kategorii sport na Czec h Press Photo. Je spoluautorem již 11 obrazové publikace o olympijských hrách.

Cícha Jaroslav

Narodil se v roce 1954. Po vystudování Právnické fakulty UK pracoval od roku 1981 ve sportovní redakci ČTK. Nejvíce se věnoval fotbalu, házené, cyklistice a golfu. Po téměř třiceti letech z této firmy odešel a poslední dva r oky je šéfredaktorem měsíčníku Golf Style. Je autorem knihy o mistrovství světa ve fotbale Itálie počtvrté na trůnu (2006).

Foto: Jan Homolka

Instagram #czechcanoe

 

Partneři ČSK DV

UNIQA logo 2018   


letenky na míru
  


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

2019 Oceania Championships

ICF Ranking Markkleeberg

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Sledujte, kdo vede!

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF