Kanoe.cz

Reprezentační družstvo juniorů ve vodním slalomu je "online"

RDJNa začátku tohoto týdne byl spuštěn nový web a facebooková stránka RDJ – Reprezentační družstvo juniorů ČR ve vodním slalomu. Naši mladí závodníci tak získají novou multimediální platformu, která bude přinášet aktuální informace ze šampionátů, soustředění a dalších akcí.

Spuštění těchto dvou projektů je výsledkem navázání spolupráce s významnými společnostmi, které od letošního roku RDJ podporují. Hlavním partnerem se stala společnost UNIQA, Nadace ČEZ a Urbanstore.cz. Díky finanční podpoře těchto partnerů se také v letošním roce podstatně rozšíří množství juniorů, kteří absolvují zimní přípravu v australském Penrithu, Al Ain ve Spojených Arabských Emirátech nebo Francii.

junioriCílem webových stránek je jednak představit aktuální složení RDJ, poskytovat informace o nejdůležitějších akcích v roce jako jsou nominační závody do RDJ, Český pohár juniorů včetně aktuálního průběžného pořadí a mnohé další. Zvláštní sekce je zde určena pro reportáže z juniorských Mistrovství světa a Evropy. Naleznete zde také postupně rostoucí galerii fotografií a rubriku novinek.

„Články budou o všech závodnících juniorského věku. Prostor bude pro všechny, samozřejmě s důrazem na členy juniorské reprezentace, respektive MSJ a MEJ. Cíl je, abychom zaštítili všechny mladé závodníky,“ říká duchovní otec projektu David Lhota.

Na FB stránkách budou uveřejňovány skutečně ty nejaktuálnější informace, zajímavosti ze soustředění, závodů a také příspěvky samotných juniorů.
Těšíme se na Vaše reakce a podněty ke zlepšení.

web: canoeslalomteam.cz
FB: facebook.com/canoeaslalomteam

       UrbanStore.cz

 

Adidas Sickline

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

Mistrovství Evropy U23 a juniorů ve slalomu

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

Instagram #czechcanoe

SP Troja 2017

WRR Markkleeberg

ME U23 a juniorů ve slalomu

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF